Strona 48 z 60 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 597
  1. #471
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta

    Proponowalbym wysluchac doswiadczonego w organizacji wszelkich turniejow Rebla ......i popieram go w 100 procentach



    T
    REBEL na prezydenta :P

  2. #472
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Czekaj tylko jak Cię złapię! ;p

    Pozdr
    Reb

  3. #473
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta

    i zmień podpis, w tym rozdaniu był antonius
    Fakt zawsze ich mylę



    A jeszcze co do coraz większej donkowni na small stakes to wydaje mi się, że co niektórym po prostu nie chce się już siedzieć na początku w takim tłoku...

  4. #474
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Gustaffos Zobacz posta
    Moim zdaniem wpisowe powinno być na poziomie 40-50 złoty ale musi być wprowadzony limit graczy. 54 osoby, 9 osób przy 6 stolikach i grać można (lub też uszczuplić do 45 osób i 5 stolikach) i przedłużyć blindy. Zacząłem grać na żywo tutaj i na początku formuła turnieju turbo nawet pasowała ale wraz z upływem czasu coraz mniej mi się to "widzi", sądze że wiele osób już dorosło pokerowo do tego aby pograć w pokera a nie w "flipament"

    pzdr
    Gram od niedawna, jednak chcę się z Wami podzielić opinią:

    Popieram wprowadzenie limitu - ostatnio przez pierwsze 2 godziny po prostu nie dało się grać. Niestety Hardtrick jest małym lokalem i kiedy tam nagle pojawia się 70 osób to po pierwsze - nie ma miejsca, po drugie - jest duszno, zaduch i generalnie gra traci swój urok.

    Jednak do limitu trzebaby wprowadzić, że pierwszeństwo mają gracze "regularni".

    I również uważam, że Jokery nie były dobrym rozwiązaniem.

  5. #475
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Witam!

    Ja może za często nie bywam ale podniesienie wpisowego do 50zl jest już bardziej atrakcyjną opcją. Druga sprawa to taka że jak każdy widzi kolejny lokal oferuje turnieje pokerowe o podobnym wpisowym więc jest w czym wybierać.
    Do tego trzeba ograniczyć ilość graczy (do 50?).

    Pozdrawiam

  6. #476
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Hmmm joker dla takiej jak ja fajna sprawa szczerze to nie wiem co wam przeszkadza... :P

    Ale tak na poważnie to też uważam że joker całkiem niepotrzebny.

    Co do reszty zgadzam się jak najbardziej z Rebelkiem wpisowe 40 pln. Small to Small. Sinobrody masz przecież turniej w czwartek z wpisowym o ile się nie mylę 75 pln także możesz tam pograć a small to głównie studenci lubiący grać w pokera i chcący się czegoś nauczyć a zmiana z 30 na 50 to 66% więcej czyli sądzę mało zachęcająco.

    pozdrawiam

  7. #477
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Jako, ze pare razy tez bylem i mam zamiar znowu bywac to tez sie wypowiem:

    - wpisowe (40 zl w porownaniu z 30 to raczej zadna zmiana, jak juz to 50 zł)
    - jokery (zdecydowanie wywalic to :P)
    - rebuy (pod warunkiem ze na ten turniej "stawki" zmienia sie na 25 zł)
    - ograniczenie ludzi (mysle ze wpisowe skutecznie odstraszy ludzi nie 'nieogranych' ale totalnie nie majacych pojecia o grze tak jak sie zdarzalo no i sami mowicie ze jest inny turek za 25...)
    - poziomy blindow (wiem ze to raczej nierealne ale fajnie by bylo jakby dalo sie je wydluzyc troszke)

    to chyba tyle,
    ave

  8. #478
    Ponawiam pytanko, bo wszyscy się rozpisali na temat przyszłego sezonu i nie widzą, że ja tu łądnie proszę o wytłumaczenie dla mnie

    A ktoś może przedstawić jak ma wyglądać ten turniej drużynowy? Tzn. jak ustala się drużyny, jaki jest podział puli i co się stanie jak wszyscy nie przyjdą? Można by zrobić jakieś potwierdzenia, czy coś w tym rodzaju.

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Kubik

    Miejsca 1-10 w generalce grają w bierki

    Miejsca 11-20 grają w domino

    21-30 grają w wojnę

    31-40 piją wódkę na czas

    A tak poważnie nie mam zielonego pojęcia i też czekam z utęsknieniem na jakieś wskazówki



    WPISOWE 50 ZŁ
    CO DO LIMITU TO SAME WSPISOWE "USTAWI" NAM LICZBĘ UCZESTNIKÓW NA POZIOMIE 50 OSÓB

  10. #480
    a ja z troche innej strony ->

    mozeby pomeczyc jeszcze bwin - bo jak na sponsorowana lige - i rozdanie jeden raz ticketow dla top10 nic poza tym nie robi...?

    mysle ze daloby sie wyciagnac wiecej od sponsora...
    w innych ligach regionalnych takielub inne nagrody/bonusy sa czesciej a gdzieniegdzie nawet co turniej...

    a jakby nie patrzec frekwencja na small stakes i ogolnie w poznaniu jest na wysokim poziomie !