Strona 48 z 202 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #471
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jedna rzecz ciekawa, jezeli chodzi o 24, to paru znajomych aktorow z innych seriali - jest koreanczyk jin z lost, johnny drama z entourage i brad bellick z prison break

  2. #472
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    obejrzalem pierwszy sezon (szkoda ostatnich dwoch odcinkow, zmiana akcji w nich troche bardzo nieprawdopdoobna, nawet jak na taki serial akcji)
    Ja właśnie nim się wciągnąłem na poważne, bardzo to wytykałem - non stop jest motyw że ktoś kto niby pracował dla złych/dobrych, okazuje się potem że pracuje naprawdę dla tych drugich, i można wytknąć wiele wcześniejszych zachowań które są wtedy niespójne z tym dla kogo naprawdę pracuje. Druga sprawa to że wszystko w tym Los Angeles jest na wyciągnięcie ręki tylko dla Jacka Zaczyna się że Jack do CTU jedzie 10-15 minut. No OK, może akurat tak mieszka, ale potem przez wszystkie odcinki zawsze tak jest, że jak trzeba skoczyć pod jakiś adres, to najbliższa jednostka komandosów jest o 40 minut drogi, a Jack przypadkiem o 5 minut .
    Jeżeli jednak nabierzemy sympatii do bohaterów, to zaczynamy na to wszystko patrzeć z nie tyle z przymrużeniem oka co nawet z ironiczną sympatią. Sam Kiefer Sutherland często jak udziela wywiadów, opowiada kawały o super mocy Bauera .

    "Jack Bauer wydostałby się z wyspy z Losta w przeciągu zaledwie 24 godzin..."
    "Jack Bauer po arabsku oznacza <mam przejebane>"
    "Film Hostel opowiada o miejscu do którego przyjeżdżają ludzie odpocząć bo byciu torturowanym przez Bauera" itd. .

  3. #473
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Kiedy zaczyna sie lost? jakos chyba niedlugo?

    pozdr
    warsaw
    Polecam zaprzyjaznic sie z TV.com: TV News - TV Shows - TV Listings - Entertainment News
    nie wiem czy bylo gdzies wymianiane w watku, ale napewno znajdziesz wszystko tam na temat seriali

  4. #474
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Twin Peaks i Numb3rs

  5. #475
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    TO JUŻ DZIŚ!!!! LOST 5!!!!

  6. #476
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Jedna rzecz mi sie w lost podoba, tak naprawde naprawde bardzo podoba...
    Evangeline Lilly
    Ma fajnie umiesnione cialko, lubie takie

  7. #477
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    jak wyspa zacznie latać albo zamieni sie w statek kosmiczny to przestaje ogladac

  8. #478
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    bueheheheh

  9. #479
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    jak wyspa zacznie latać albo zamieni sie w statek kosmiczny to przestaje ogladac
    przecież to już było! nie, nie było wyspa została jedynie teleportowana

  10. #480
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a co z prison break? jakas przerwa?