Strona 47 z 573 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797147547 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #461
    ################################################## ######
    Stage #185418127: Holdem Multi Normal Tournament No Limit $20 [ 2005-09-02 14:12:39 ]
    *** ANTE [dealer 3] ***
    Seat 4 - 2VOGUE PL $6085 in chips
    Seat 5 - DECKIE $4225 in chips
    Seat 6 - MTCHYG $7640 in chips
    Seat 7 - MIRAGE4POKER $2985 in chips
    Seat 8 - GUNNER888 $11905 in chips
    Seat 9 - WATCHDASMOKE $9870 in chips
    Seat 1 - SINNER101 $2640 in chips
    Seat 2 - TOTTENHAM $5290 in chips
    Seat 3 - NORM_54 $3250 in chips
    2VOGUE PL - Post small blind $20
    DECKIE - Post big blind $40
    2VOGUE PL - Pocket [,]
    MTCHYG - Folds
    MIRAGE4POKER - Raises $40 to $200
    GUNNER888 - Calls $200
    WATCHDASMOKE - Folds
    SINNER101 - Folds
    TOTTENHAM - Folds
    NORM_54 - Folds
    2VOGUE PL - Calls $180
    DECKIE - Folds
    *** FLOP [,,] ***

    Tutaj mam strita a koles pare 9.

    2VOGUE PL - Bets $120
    MIRAGE4POKER - Raises $120 to $240
    GUNNER888 - Calls $240
    2VOGUE PL - All-In(Raise) $120 to $5885
    MIRAGE4POKER - All-In $2545
    GUNNER888 - Folds
    2VOGUE PL - returned ($3100) : not called
    2VOGUE PL - returned ($0) : not called
    *** TURN [,,,] ***

    Koles ma trzy dziewiatki ale to nic gdyz moj strit nie wyparowal, zabija mnie tylko czwarta 9 lub...

    *** RIVER [,,,,] ***
    2VOGUE PL - Show cards [,]
    MIRAGE4POKER - Show cards [,]
    *** RESULT ***
    Total Pot($6450)
    Board [8s,Jd,9s,9h,Ac]
    SINNER101 - Folded on the POCKET CARDS
    TOTTENHAM - Folded on the POCKET CARDS
    NORM_54 - Folded on the POCKET CARDS
    2VOGUE PL - HI:Straight, eight to queen [Qc,10c - P,B,P,B,B]
    DECKIE - Folded on the POCKET CARDS
    MTCHYG - Folded on the POCKET CARDS
    MIRAGE4POKER - Total ($6450) All-In HI$6450)Full house, nines full of aces [Ad,9d - B,B,P,P,B]
    GUNNER888 - Folded on the FLOP
    WATCHDASMOKE - Folded on the POCKET CARDS
    ################################################## ######
    Stage #185418541: Holdem Multi Normal Tournament No Limit $20 [ 2005-09-02 14:13:54 ]


    Wczoraj na finalowym stoliku przegraeml z AA przeciwko AKoff (poszly alliny przed flopem). Kolesiowi doszedl strit. Ktos wie jak wielkim anderdogiem jest Ak vs AA? 1:4 ? 1:3?

  2. #462
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Rzadko, bo rzadko, ale takie sytuacje jak najbardziej sie zdarzaja. O ile sie nie mysle to prawdopodbienstwo wygrania AA:AKoff jest mniej wiecej 93% do 7%

  3. #463
    Naprawde jestem na jakims bad beat streaku, moglbym tu pisac co 15 minut. Dzieki za informacje, ze to az taka przewaga bo na AbsolutePoker naprawde mozna stracic poczucie wartosci kart.

  4. #464
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Miałem wczoraj to samo na Party, w 3 godziny najlepsza karta jaką dostałem na rękę to para 99. Syf niesamowity, a jak już coś dostałem to flop niszczył nadzieje :/ Dzisiaj w 20 minut odrobiłem wczorajsze 3h

  5. #465
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Grrr.. ostatnio odnosze wrazenie, ze jakies fatum nade mna krazy jak gram w turniejach multitable. Zawsze, podekreslam - zawsze w sytuacji, gdy po flopie mam najwyższą parę,dwie pary lub nawet trójkę a dwie kart z flopa są jednego koloru i ktoś wchodzi all-in, ja za nim to ten "ktoś" łapie kolor po riverze

    update
    gram wlasnie we freerolku na prima poker i wszystko jst odwrotnie 3 razy zrzedu po all-inie wpadl mi kolor po riverze, potem dwa razy na riverze zlapalem druga pare... musze czesciej wylewac tu zale

    update2
    no i sie skonczylo JJ na reku, all-in, 2 inne all-ny - 99 i TT.

    Flop QK9
    Turn Q
    River T

    ehhh...

  6. #466
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Czas wpisać tu dzisiejsze przeżycia z gry na wyższych stawkach (NL10$ 8)).
    Zaczęło się nieźle, AA vs XX i buy-in do przodu, później pechowy straight draw przeciwnika, a następnie dobry okres gry i byłem już +35$. Zaznaczam jednak, że nie otrzymałem przez ten czas ŻADNEGO strita, koloru ani fulla.
    Przez następne 2h nadal nie dostałem nic wyższego od trójki, kasa spadała na łeb na szyję, w końcu nadszedł punkt kulminacyjny: 55 vs KK, flop AK5 . Jak już złapałem fulla to rozjebał mnie wyższym. No i z +35$ zrobiło się -7$. Takiej szajskiej karty jeszcze w życiu nie miałem, przez 4h dostałem jednego marnego fulla. Flopy po prostu bajka: mam AK, flop 579, mam 77 - QQA, mam AJ - J79, koleś na ręku 79. Zajebiście

  7. #467
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Ok, to dla odmiany bad beat z PL draw pokera.

    Dostaję z ręki kolor AKJxx, z późnej pozycji. Pot raise, czterech wchodzi do wymiany, trzech bierze po 3 karty, jeden bierze jedną. Myślę sobię, że ten z jedną albo ma wysokie 2 pary, albo ukrywa seta biorąc jedną albo jakiś str8/flush i potrzebuje piątej do zrobienia ręki. Ja mam kolor AKJxx! Praktycznie żaden inny kolor mnie nie pokona, tylko możliwość 2pary->full, a to następuje na 8%.

    Oczywiście nie zmieniam żadnej karty.

    Check do mnie, ja stawiam pulę, 1c draw daje call. Zacieram ręce i ślinię się na widok soczystej puli spodziewając się jakiegoś nędznego strita lub niskiego kloru (full by przecież mnie podbił, a przynajmniej powinien).

    Koleś pokazuje swój kolor. AKQxx. Zrobił rękę (to dobrze), ale drugi kicker miał lepszy od mojego (to źle ...;( )

    Musiałem zrobić sobie przerwę na fajkę.

  8. #468
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    10,10&A,A
    flop A10x
    Swieca może sobie tę partie umiescic w slodkich wspomnieniach

  9. #469
    Postaram sie napisac ten post bez zadnego przeklenstwa.

    Siedze caly dzien, jestem okropnie chory, caly czas smarkam, glowa mnie boli jak ja pi.. No ale korzystajac z faktu, ze jutro nie pojde na zajecia czekam sobie na $5k freeroll na absolucie zeby wreszcie miec start z tymi 25$. Nie wiem jak moja chora glowa to obliczyla, ale wydawalo mi sie, ze o 2:30 zaczyna sie rejestracja. Czytam wiec sobie jakies stronki o pokerze, na wszelki wypadek mam jednak wlaczone lobby ktore co chwile sprawdzam tak mniej wiecej od 2 godzin. Jakies 4 minuty temu juz sie przyczajam na rejestracje i co sie okazalo, okienko caly czas bylo nie odswezone, rejestracja zaczela sie pol godziny wczesniej. Graczy oiczywiscie 2000. I siedze teraz wkur.. max. po wypitej kawie, boli mnie glowa i chyba cos sprzedam z domu zeby zrobic depozyt.

  10. #470
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    69
    To i ja dorzucę swoje 5 groszy:

    Turniej na PC, 9 miejsc płatnych, zaczynało 83 osoby, zostało 9 osób, blindy 400, 800.

    Jestem w połowie stawki za swoim stackiem, dostaję . Nikt nie podbił, oglądam flopa:



    Check, jeden gość został i wchodzi za 800. Myślę sobie, że 1xBB na tym etapie warto spróbować, kto wie, może szczęście dopisze...

    Turn:

    Od słowa do słowa, poszły all-iny (mieliśmy mniej więcej po równo).

    Koleś pokazuje

    River... oczywiście

    Skończyłem na 9 miejscu, a ta pula dałaby mi chip leadera i miejsce w piątce pewne.