Strona 46 z 60 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 597
  1. #451
    Byłem na całym sezonie więc też wrzuce swoją opinie. (trzeba być niezłym fishem żeby zagrać w tylu turniejach i ani razu do kasy nie wejść )
    50pln, masters, brak jokerów i rebuy - czyli tak jak mówicie, byłoby fajniej. Dodałbym jeszcze większe stacki początkowe ale niektórzy muszą wstawać następnego dnia więc i tak nie przejdzie
    Ostatnio edytowane przez arghhh ; 12-03-2009 o 12:13

  2. #452
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Wpisowe 40-50 zł, tak by dla większości było dogodne. Zaproponowałam 50, bo to znacznie powiększy pulę, będzie co odłożyć na mastersa, a poza tym to dwukrotność wpisowego w Coxy. Dążymy chyba do urozmaicenia pokera w Poznaniu, prawda?

    Co do zlikwidowania re-buy'a. Nie do końca. Sama nie przepadam za tą formą turnieju, jednak jeśli odbywa się co 4 to jest to urozmaicenie, a poza tym budowanie puli. Dlatego myślę, że w takiej formie mogłoby pozostać. Zamienić tylko drużynówkę na Mastersa. Przy chodzących regularnie 50 osobach (tyle średnio jest) uzbierałoby się 2500zł. Sądzę, że nice.

    I faktycznie wyeliminować jokery. Poznaliśmy, był fun. Ale to zbyt duża losowość. Nie może być tak, że jeden wygrany turniej z jokerem powoduje nagromadzenie takiej ilości pkt jaką niektórzy zdobywają przez regularną grę w całym cyklu.

  3. #453
    Ja również jestem za większym wpisowym,np. zaproponowane 50zł. Bez rebuy - są w czwartki(chyba,że w takiej formule jak było to teraz, czyli co kilka tyg). Fajnie by było gdyby blindy zostały wydłużone do 25 minut - przy wpisowym 50zł na pewno frekwencja spadnie, więc uważam,że turek jakoś bardzo się nie wydłuży.

    Pozdro

  4. #454
    Ja tam nie chcę się wymądrzać bo chodzę od niedawna ale może taki głos też się przyda w dyskusji.

    Bardzo jestem ciekaw turnieju drużynowego jak się sprawdzi ale masters chyba faktycznie będzie "sprawiedliwszym" zakończeniem ligi.

    Dużo osób przychodziło tylko na re-buy'e zabużając trochę strukturę ligi. Może to dobrze może to źle, nie oceniam ale myślę, że można by zrobić takie rozgrywki oddzielnie.

    Podniesienie wpisowego to trudny do ocenienia pomysł. Pytanie czy wolimy w puli turnieju 60 osób z 25 zł czy np. 30 osób z ?35 zł? (zakładam 50zł - 5 zł na mastersa - 10 zł rake) - jednak to by trzeba oszacować czy faktycznie będzie przychodzić mniej osób bo może będzie nadal 60 osób. Mi się zdaje, że jeżeli ma być to Liga Small Stakes na, której z założenia mają się ogrywac mniej doświadczeni gracze to mozna by zostać przy 30zł. No chyba, że faktycznie ustapicie pola Coxy i będzie wtedy Liga Middle Stakes

  5. #455
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    middle stakes to nie bedzie na pewno przy 50zl wpisowego.
    Za tym, ze ma byc to turniej small stakes przemawialoby jednak zrezygnowanie z przeplatania cyklu turniejami typu re-buy.

    Prostota przede wszystkim. Turnieje ze stalym wpisowym (np. 50zl)i mastersem na koncu to brzmi dobrze.

    Aby sie przekonac ile osob mniej wiecej bedzie chodzic na lige przy takim wpisowym, trzeba zrobic ankiete i wziasc tez na nia mala poprawke, bo jak wiadomo nie zawsze kazdemu termin przypasi, albo inne takie.

    Pzdr

  6. #456
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Każdy głos się liczy, bo przecież gramy razem

    Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim może odpowiadać podniesienie wpisowego. Jednak 50 zł, to nie jest znowu aż tak dużo, a myślę, że:

    *po 1: zbierze się większa, ciekawsza pula o którą warto zawalczyć.

    *po 2: w Hattricku nie jest pobierany żaden 10zł rake, więc wszystko trafia do puli.

    *po 3: nawet jeśli frekwencja troszkę spadnie, to myślę, że wpłynie to tylko na naszą wygodę oraz "jakość" gry, która niestety ostatnio spada na łeb na szyje. Small stakes z założenia ma być Ligą dla rozwijających się graczy, ale ma ROZWIJAĆ. A momentami robi się z tego Donkownia, po prostu.

    *po 4: jest Coxy z typowo studencką Ligą. Dlatego po co powielać schematy i grać kilka razy w tygodniu to samo...

  7. #457
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Foka1989 Zobacz posta
    middle stakes to nie bedzie na pewno przy 50zl wpisowego.
    Za tym, ze ma byc to turniej small stakes przemawialoby jednak zrezygnowanie z przeplatania cyklu turniejami typu re-buy.

    Prostota przede wszystkim. Turnieje ze stalym wpisowym (np. 50zl)i mastersem na koncu to brzmi dobrze.

    Aby sie przekonac ile osob mniej wiecej bedzie chodzic na lige przy takim wpisowym, trzeba zrobic ankiete i wziasc tez na nia mala poprawke, bo jak wiadomo nie zawsze kazdemu termin przypasi, albo inne takie.

    Pzdr
    Zdecydowanie nie middle stakes za 50zł:P
    Może być cały cykl typu freezout. Jak dla mnie nice. Re-buy podobnie jak jokery miały być urozmaiceniem.
    Ankietę myślę jak najbardziej można zrobić. Chociaż wypowiedź na forum osób grających regularnie przynajmniej dla mnie ma większe znaczenie niż anonimowa ankieta.
    Co do terminu, to poniedziałki są zarezerwowane dla Smalla od samego początku. Dlatego nie ma tutaj co robić wielkiego "halo". Albo komuś pasuje albo nie. Dla mnie może pon. nie jest super terminem, ale tak sobie wszystko dopasowuje żeby być.

  8. #458
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    Co do terminu, to poniedziałki są zarezerwowane dla Smalla od samego początku. Dlatego nie ma tutaj co robić wielkiego "halo". Albo komuś pasuje albo nie. Dla mnie może pon. nie jest super terminem, ale tak sobie wszystko dopasowuje żeby być.
    To bylo apropo roznej frekwencji. Srednia ilosc na turku kolo 50 osob a na liscie koncowej grubo ponad stowe
    Dlatego nie zakladalbym, ze nagle spadnie znaczaco srednia

  9. #459
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Ja mówiłam o średniej arytmetycznej liczonej dla każdego turnieju. Na liście końcowej prawie 200, bo wliczone do niej także osoby "przypadkowe", czyli nie uczestniczące regularnie w cyklu. Takie które zagrały 1,2 turnieje- ich nie wliczam do potencjalnych grających.

  10. #460
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ode mnie:

    - wpisowe do minimum 50 zł( proponuje 60zł - wtedy wszystkie turnieje w formie freezeout)
    - masters na koniec
    - pozostawić rebuye co 3ci turniej
    - koniec z jokerami

    pozdro


    co będzie jeśli na drużynówkę nie przyjdą wszystkie osoby????