Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 45 z 82 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 816
  1. #441
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No Kolumbus normalnie wymiotles wczoraj mimo zrzucania A9 przy 3 czy 4 graczach... "Wyyyygral bym to!!! Wyyygral bym to!!!" hhehehe no to bylo fajne Cie obserwowac z kata gdzie Mlody przejal tajna sile Mariana i rozwalal nas stritami...
    Ja wczoraj mimo bunczucznych zapowiedzi postraszylem chyba tylko pucharem i znowu skonczylo sie w samym srodeczku ;/ W zeszlym tyg ultra tight w tym tyg loose, ale zadne czary nie pomagaja moim karta. Jeden dobry uklad na caly wieczor to za malo :/
    No i jeszcze to jak Korczi zbalwanil rakiety Sharka - no to bylo niezle
    Tak czy siak - zrownales sie Kolumbtria ze Sznumb77 w rankingu
    Na moja pisemna prosbe puszczam Cie przodem i jestes mimo to nade mna :P

  2. #442
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    O dobroć Twoja nie zna granic. Pamiętaj że będzie to docenione.
    Ale z przykrością muszę stwierdzić że już w next tygodniu pisemną prośbą wpisze się na miejsce lideura.

  3. #443
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Niestety Kolumbtrio, musze zmarwic wasza wielebnosc...
    Otoz tylko wielebny Dżejkob i to po tym lepszym proszku jest w stanie wygrac 2 turnieje z rzedu. A shark nie sprzeda Ci tanio tego cudownego dopalacza, wiec jedyny miejsce gdzie mozesz liderowac to bedzie LICZBA ZAGRANYCH TURNIEJÓW, pod warunkiem ze ublagasz ojca Mariana o to zeby zmienil Twoj nick na... !Kolumb :P

  4. #444
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Ten proszek to jest chyba mocno przereklamowany (patrz wynik Dżejkoba w last turnieju). Ale słyszałem jeszcze o dopalaczach w postaci dropsów. Podobno jak se zepodasz dwa takie naraz to i można spokojnie nawet trzy turnieje z rzędu wygrać.

  5. #445
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Dżejkob jest na dropsowoproszkowym odwyku dlatego teraz tak slabo. Za to olek patrz jak o malo co Cie nie dojechal...
    W kazdym razie niepokojacy jest spadek formy pana S.H'ema...
    A EPT coraz blizej...

  6. #446
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Co ty Kolmbus zasnales w srodku dnia czy jak?

  7. #447
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Niestety musiałem na chwile wyjść do pracy no ale te dwie ,trzy godziny dziennie trzeba popracować żeby mieć za co grać póżniej w poka.

    Równierz mnie martwi spadek formy naszego najwspanialszego gracza pokowego. Ale bądźmy dobrej myśli. Może jest w trakcie experymentowania nad jakimś super dopalaczem i jest w fazie testów.

    Sznurek czy czara stoi już w jakimś dobrze eksponowanym miejscu?

    Marian możesz już kupować puchar i ryć na nim mą ksywe.
    Tylko aby ta czara była przynajmniej ze dwa razy większa niż ta poprzednia. I żeby nie miała dziury tak ja ta ostatnia bo może mi się z niej wylewać szampańskoje igristoje jak będę sączył z niej ten Królewski trunek.

  8. #448
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No jasne ze stoi - czara dolaczyla do kolekcji 2 starszych pucharkow, ale jako pierwszy i na pewno nie ostatni z serii pokerowych
    Tylko jeszcze burze mozgow trzeba zrobic czy pucharki za wygranie turnieju masters czy za wygranie ligi (ostatnio jedno rownalo sie drugiemu,ale byly glosy sprzeciwu...)

  9. #449
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Widze Sznu że zdominowaliśmy forum tak samo jak ja zdominuje rozgrywki w Królewskiej Krakowskiej Lidze Pokerowej.

    A co do pucharu to wydaje mi się że powinien on być jednak za wygranie ligi a nie mastersa.

  10. #450
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Powinna byc krysztalowa kula za lige i puchar za mastersa