Strona 45 z 98 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 972
  1. #441
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Do firm kolporturujących da się dostarczyć a do ludzi którzy wpłacają z góry kasę dając firmie kasę odrazu za coś co dostaną za kilka miesięcy są traktowani po macoszemu... prenumerowałem pare pism w swoim krótkim żywocie i nigdzie... powtarzam NIGDZIE nie spotkałem się z taką sytuacją.

    Na mail z zapytaniem czy dotarała kasa dostałem odpowiedź bardzo szybko. Przy opierdolu na maila nie ma żadnej odpowiedzi na PW tak samo... widze, że przedstawiciel jest aktywny i co ?? nawet nie zabierze głosu w sprawie. Normalnie bez honoru panowie i bez wiedzy na temat podstawowych rzeczy w marketingu.

    Póki co wygląda, że drukujecie to w RPA i do kolporterów leci air mail, a do prenumeratorów murzyn bierze czółno i popierdala wiosełkami do Polski...

    Ciekawe co na to szefostwo Card Playera angielskiego u nich też tak wygląda prenumerata, a może są nieświadomi psucia renomy tego czasopisma w oczach polskich graczy.


    EDIT

    akurat sobie przez przypadek zajrzałem na profil cardplayer i co ?? i było przeglądanie wątku, ale żadnych odpowiedzi żadnego ustosunkowania się... rozumiem przez to, że skoro już zapłaciliśmy CPP forsę to możemy spadać i jesteśmy gówno warci...

    tak w ramach dowodu tylko
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 17-09-2007 o 12:59

  2. #442
    Pisałem o tym kilkakrotnie, ale wobec wypowiedzi SponToNa muszę jeszcze raz zaznaczyć, że opóźnienia w doręczeniu zamówionych egzemplarzy niektórym prenumeratorom nie wynikają z naszej złej woli ani lekceważenia czytelników, lecz z opieszałości poczty. Pismo dostarczane jest kolporterom i wysyłane do prenumeratorów zaraz po wyjściu z druku, a jeżeli pojawia się w sprzedaży szybciej niż w skrzynkach pocztowych, oznacza to po prostu, że kolporterzy działają sprawniej od operatora usług pocztowych.
    Prenumeratę wysyłamy przesyłką zwykłą po to, aby obniżyć jej koszt. Myślę, że w interesie prenumeratorów leży to, żeby otrzymywali pismo możliwie jak najtaniej i nie musieli szukać go w salonikach prasowych, nawet jeśli muszą na nie nieco dłużej zaczekać. Oczywiście, jeżeli takie będzie życzenie czytelników, możemy wprowadzić opcję droższej wysyłki listem poleconym. Zapraszam do (rzeczowego) wypowiadania się na forum.

  3. #443
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Tia ja tez mysle, ze nie mozecie sie tak spinac z tym czasem wysylki... Dobrze wiecie, ze jak wyslecie poczta priorytet, ktory idzie jeden dzien to on dojdzie za tydzien o ile sie uda... Co CP ma tutaj do gadania ? Taka mamy poczte i tyle...

  4. #444
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Macia nie zgodze się wysyłałem wiele rzeczy priorytetami i wszystko szło jeden - dwa dni...

    Ja od CPP dostałem maila, że zostało do mnie wysłane 4 września

    dziś mamy 17... sorry, ale to chyba z deka za dużo nawet jak na ekonomiczną przesyłkę...

    ze strony poczty

    Przesyłka priorytetowa
    czyli usługa realizowana najszybszą drogą, w celu doręczenia przesyłki:

    *

    w następnym dniu roboczym po nadaniu na terenie Polski
    Graniczne godziny nadawania przesyłek priorytetowych, umożliwiające doręczenie w następnym dniu roboczym po dniu nadania:
    - w miastach wojewódzkich do godz. 17.00,
    - w miastach powiatowych do godz. 16.00,
    - w pozostałych miejscowościach do godz. 15.00
    *

    do 3 dni roboczych po dniu nadania w krajach Europy
    *

    do 5 dni roboczych po dniu nadania w pozostałych krajach świata

    lub

    Przesyłka ekonomiczna
    czyli przesyłką doręczaną w ciągu 3 dni roboczych po nadaniu na terenie kraju.

    hmmm tak jak mówie priorytety dochodziły bardzo szybko kidyś kupiłem coś na allegro i gosc mi wysłał wieczorem, u mnie było następnego dnia rano... więc nie jest aż tak źle.

    No cóż 3 dni robocze byłyby do przyjęcia u mnie to będzie 10 dni roboczych już... to z deczka dużo.

    Nigdy od was jeszcze nie dostałem więc nie wiem na jakiej zasadzie to wysyłacie cyz macie podpisaną umowę z pocztą czy nie na pewno firma, która duży wysyła ma szansę na spore upusty nie wiem czy to wszystko jest tego warte. Napisałem wam już coś o kosztach w mailu, ale nikt nie raczył odpowiedzieć... Nie wszystkie koszta da się tak łatwo policzyć... dla was to jest tylko podwyższenie kosztów związanych z wysyłką, ale chyba nie zauważacie ile osób jest niezadowolonych i wyraża chęć zrezygnowania w przyszłości z prenumeraty. Poza tym budowanie marki też ma swoją wartość. To nie jest wg mnie takie proste patrzymy w koszty jest więcej związane z przesyłką i tyle.

    Uważam również panie Robercie, że staram się prowadzić bardzo rzeczową dyskusję. Uważam również, że najłatwiej jest powiedzieć to nie nasza wina to ich.

    Mam pytanie na konic próbowaliście państwo interweniować na poczcie ?? Oni gwarantują wam, ze dojdzie to w 3 dni, a ludziom dochodzi po 10 czy więcej dniach roboczych. Przecież państwo "przyklejając znaczek" zawieracie umowę z pocztą (albo macie zawartą umowę na usługi pocztowe i walicie pieczątki) i ta umowa zobowiązuje obie strony, wy płacicie oni muszą zrealizować umowę, w której jak wyżej widać wyraźnie jest napisane, że ma to być 3 dni roboczę. Działa to na państwa niekorzyść i psuje markę jak i zaufanie czytelników. Dlatego wydaje mi się, że można by wobec takiego czegoś spróbować podjąć odpowiednie kroki skierowane wobec Poczty Polskiej jezeli to rzeczywiście ich wina jest.

    Z poważaniem
    SponToN
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 17-09-2007 o 16:26

  5. #445
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Chciałem nieśmiało przypomnieć, że od pewnego czasu ISTNIEJĄ inne konkurencyjne wobec Poczty Polskiej firmy...

    Poza tym jeżeli koszt priorytetu jest dla CP Polska tak wysoki - to w przyszłym roku już na pewno nie będziecie mieć takiego problemu - przynajmniej ze mną...
    Ostatnio edytowane przez Adacho69 ; 17-09-2007 o 18:10

  6. #446
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    na pewno firma, która duży wysyła ma szansę na spore upusty
    Potwierdzam... Ja pracuję w firmie gdzie dziennie wysyłamy pocztą około 30- 40 przesyłek, czyli nie za dużo. Mamy na Poczcie spory upust. Opierdalamy pracownika poczty (który do nas przyjeżdża po odbiór przesyłek i sam wali pieczątki) o każde, nawet 10 minutowe, spóźnienie. A on ZAWSZE nas przeprasza za, tak naprawdę, niedopełnianie umowy. Tu na przeprosinach może stanąć, ale niedostarczenie przesyłki w terminie skutkuje natychmiastową karą... zniszczenie przesyłki w trakcie kolportażu także, taką mamy umowę i ją egzekwujemy. Naprawdę żaden problem... Poczta Polska mimo swoich wielu mankamentów, także stara się unowocześnić, więc ja argumentów o winie PP nie kupuję.

    Na szczęście nie prenumeruję tylko każdorazowo kupuję CPP w kiosku, bo szlag by mnie chyba trafił po tym co tu czytam.

    Pozdr.

  7. #447
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Rozumiem, że nie jesteśmy odpowiednią stroną do merytorycznej dyskusji z CCP, bo nie widze żadnego ustosunkowania się do rzeczowych argumentów.

    Powiem jeszcze jedną rzecz dziś minie drugi tydzień wysłania do mnie tej przesyłki. Powiem tylko, że dostaje czasem rzeczy z francji (nagrody jakieś tam), które z Francji idą EKONOMICZNĄ przesyłką i dostaje je po jakichś 11 dniach. tutaj czekam 14 dni... Domyślam się również, że to nie francuz dostarcza mi to na plecach, ale idzie to przez naszą Pocztę, więc patrząc na to, że z francji to idzie też ekonmikiem to powinienm takie paczki dostawać po miesiącu. A tu z Francji jest szybciej. Nie umiem tego zrozumieć, choć bardoz bym chciał.

  8. #448
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    A ja wczoraj poszedłem do kasynka, wychodząc na stojaku lezały ogólnodostępne (za darmo) egzemplarze wrześniowego Card Player.
    Ciekawe czy tak będzie co miesiąc

  9. #449
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Załączam moją korespondencję z CP Polska ku przestrodze tym, którzy mają zamiar zasponsorować Szanowną Redakcję prenumeratą...

    -----------------------------------------------------------------
    Witam,

    To już kolejny miesiąc, kiedy mimo (podobno) wysłania przez Was
    wrześniowego numeru, nic do mnie nie dociera...

    Jeśli tak to ma dalej wyglądać proszę o rozliczenie dotychczasowych
    wysyłek i odesłanie reszty należności - wolę kupić sobie np. w IN
    MEDIO a nie liczyć na łaskę lub niełaskę Poczty.

    -----------------------------------------------------------------

    Witam,

    Anulowanie prenumeraty może nastąpić tylko pisemnie, listem
    poleconym na adres redakcji. Po anulowaniu prenumeraty ostatnim
    numerem, jaki otrzyma Pan, będzie numer ukazujący się w miesiącu
    następującym po miesiącu, w którym redakcja otrzymała anulację
    prenumeraty. Niewykorzystane pieniądze pomniejszone o opłatę
    manipulacyjną w wysokości 20 zł zostaną przekazane na wskazane
    przez Pana konto.

    Tower Telcom Ltd.
    Studio 5
    Neckinger Mills
    162 Abbey Street
    SE1 2AN London

    pozdrawiamy
    Zespol Card Player Polska

    -----------------------------------------------------------------

    PS. Jakby ktoś pytał - numeru wrześniowego jeszcze nie otrzymałem...

  10. #450
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Całe szczęście, że wykupiłem tylko półroczną prenumeratę (i to tylko z powodu, że nie mogłem dostać w kiosku numerów kwietniowego, majowego i czerwcowego) A więc Droga Redakcjo, jak znowu coś wam nawali z kolportażem, wrócę do prenumeraty.