Strona 43 z 64 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 637
  1. #421
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Małe pytanie, wiem że to gdzieś jest ale nie chce mi sie szukać
    Jak wyłączyć wyświetlanie decimalsów w PT? Zaczynają być uciążliwe przy tysiącach nagranych rąk, a do niczego się nie przydają

  2. #422
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Małe pytanie, wiem że to gdzieś jest ale nie chce mi sie szukać
    Jak wyłączyć wyświetlanie decimalsów w PT? Zaczynają być uciążliwe przy tysiącach nagranych rąk, a do niczego się nie przydają
    Jak wybierzesz statystykę w layoutcie to możesz edytować pozycję decimals.

  3. #423
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Zorro34 Zobacz posta
    AceHud błędnie wyświetla statystyki dla poszczególnych graczy.
    Np. gram dwa MTT i w jednym przesuwa statystki o 1 miejsce w prawo, a w następnym o 3 w lewo. Nie mam za bardzo idei skąd to przesunięcie.

    Mam ustawione preferowane miejsce tak samo w PAH i w PS.

    Łata grudniowa do PT zainstalowana.

    Miał ktoś podobny problem i udało się go komuś rozwiązać?
    Też mam taki problem. Jak nie pokazuje mi statsów w dobrym miejscu to poprostu się przesiadam przy stoliku. Jak gram 4 stoły to chciałbym siedzieć w inny miejscu na każdym stole.

    Nie pokazuje mi też statystyk w turniejach (SNG lub HU SNG). No i czasami nie pokazuje mi wszystkich kart po showdownie (czyli stołu i 2 kart przeciwnika). Czasami niewidoczna jest jedna karta ze stołu i jedna przeciwnika.

  4. #424
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    23
    Help.
    Muszę wyrzucić z PT jedno (ale tylko jedno) rozdanie.
    Nie wiem skąd się wzięło (podejrzewam błędy w HH z PS).
    Nagle ni z gruchy, ni z arbuza wygrałem 289BB na wspaniałą rękę Q5 w drzewkach i to w dodatku spod stołu chyba (bo sfoldowana). Może w drzewkach ta magia?
    Jakiś pomysł jak wyrzucić jedno jedyne rozdanie z PT?

  5. #425
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Wymyśliłem coś takiego:

    1. W zakładce "General Info." wyszukujesz to Q5, które ci nie pasuje.
    2. Patrzysz o której godzinie się powyższe odbyło i na jakim stole.
    3. W zakładce "Session Notes" wyszukujesz tą sesję gdzie to rozdanie się odbyło.
    4. Znając czas rozegrania sesji na danym stole i jego nazwę wchodzisz w "Utilities" --> "Database Maintance and Options" i wyrzucasz ową sesję.
    5. Wchodzisz do katalogu, gdzie przerzucasz zimportowane pliki z HH.
    6. Ustawiasz "Rozmieść ikony według" --> "Zmodyfikowany" (dzięki temu masz te pliki poustawiane datami).
    7. Odnajdujesz plik z tą sesją, którą wyrzuciłeś.
    8. Wycinasz plik i wklejasz go do katologu HH w katalogu PS.
    9. Usuwasz z pliku feralne rozdanie.
    10. Importujesz rozdania w PT, dzięki czemu ta sesja powróci, ale już bez magicznego +289BB.

    Powinno zadziałać .

  6. #426
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    23
    Hmmm dziwna sprawa.
    Sesja jest niby z 22.01. Numer rozdania mam i jak szukam w katalogu, do którego przerzucam HH, to ani sesji, ani takiego rozdania.
    Co więcej, wpadłem na pomysł, aby poprosić support o przesłanie mi tego rozdania raz jeszcze (podałem im numer). I kochany support PS przesłał mi je, z tym że treść rozdania się zgadza (dokładnie to samo), ale data jest z 28.01 i rozdanie ma inny numer niż prosiłem (co oznacza, że należy do innej sesji, ale jej też znaleźć nie mogę).
    Wysłałem też automatyczną prośbę o HH z aplikacji. Wklepałem numer, który pokazuje mi PT i odesłało mi to samo co wcześniej przysłał mi support.
    Wnioski:
    Nic nie wiem. Jeśli to tak ma działać, to się nie dziwię, że raz się świecę na zielono, a raz na czerwono.
    Wygląda na to, że coś szwankuje w numeracji rąk w PS i obawiam się, że to nie jest jedyny błąd.

    Dzięki Kapol za dokładną instrukcję.
    PS. wpadłem na pomysł założenia nowej bazy (tylko z tego roku) i zaimportowania całego HH jeszcze raz. 37k rak ze stycznia. Będzie mieliło miesiąc. :P
    PS. założenie nowej bazy rozwiązało problem. Feralne Q5 się nie pojawiło.
    Ostatnio edytowane przez Pietka ; 29-01-2008 o 02:47

  7. #427
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    siec ongame (nextpoker) klikam na ikonke autoimport i nic sie nie dzieje nie zczytalo mi zadnego handu nic zero null, probowalem cos tam zrobic ale nic nie zdzialalem

    poprosze wiec instrukcje jak to ustawiac (ale taka jak dla nooba, bo to jest moj poziom wiedzy o pt+ongame )

  8. #428
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Jestem początkującym graczem i mam taki problem z PT. Rozegrałem ok. 30 tys rozdań na Titan Poker robiąc sobie bazę - wszystko było ok, ale ostatnio przesiadłem się na Everest Poker i nie chce mi importować rozdań. Pojawia się komunikat, że znaleziono ileś tam plików w katalogu historii i zero rąk.

    Proszę o pomoc w tej sprawie.

  9. #429
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Planuje zakupic narzedzia do statystyk i obserwowania przeciwnikow. Rozumiem ze do statystyk kupuje sie pokertrakera a do ich wyswietlania w trakcie gry, pahuda? Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o tego typu narzedzia. Czy istnieje jakas skondensowana instrukcja z poradami dotyczacymi rozpoczecia wspolpracy z tym oprogramowaniem? Za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny, watek przegladalem, ale to czarna magia i nie widze takiej przejrzystej instrukcji dla oslej laki mojego pokroju.
    Pozdrawiam

  10. #430
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Dołączam się do powyższej prośby