Strona 426 z 573 PierwszyPierwszy ... 326376416424425426427428436476526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,251 do 4,260 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #4251
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Znowu te Asy.

    PRE-FLOP
    pokerpesche folds, jenkynn folds, adricardo2 folds, rwexa folds, Ilex.M bets $4, Camillo84 folds, River_b1tch bets $12, DaBeat_ folds, ScorpionPL bets $25, Ilex.M folds, River_b1tch calls $14.

    FLOP [board cards: ,, ]
    ScorpionPL bets $28, River_b1tch calls $28.

    TURN [board cards: ,, , ]
    ScorpionPL bets $55.55 and is all-in, River_b1tch calls $55.55.

    RIVER [board cards: ,, , , ]


    SHOWDOWN
    ScorpionPL shows [ , ]
    River_b1tch shows [ , ]
    River_b1tch wins $220.60.

  2. #4252
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    najgorszy downswing nie jest tak wkuriwający jak granie turniejów... jebane donkamenty, prędzej przegram ostatnie skarpety na cashu niż jakiś zagram ponownie.

  3. #4253
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Mam taki sam pomysł, odpaliłem 3 turnieje, łącznie 7 rozdań, w 1 przegrałem z A high po all inie na turnie, w 2 przegrałem z A high po all inie na turnie i w 3 przegrałem z A high po all inie na turnie

  4. #4254
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Jak tu nie wpaść w tilta, limp z ep, limp z buttona, ja check z bb mam K5, flop K55, typ ma KT, turn K...

  5. #4255
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    bez czutki grasz?

  6. #4256
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Żal dupę ściska kiedy po kilku godzinach grania przegrywa się pota 50k AQ vs QJ a potem jak samemu ma się gorszą rękę 1 raz w całym jebanym turnieju to nic nie dochodzi...

  7. #4257
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Mam taki sam pomysł, odpaliłem 3 turnieje, łącznie 7 rozdań, w 1 przegrałem z A high po all inie na turnie, w 2 przegrałem z A high po all inie na turnie i w 3 przegrałem z A high po all inie na turnie
    zupelnie ponadto ! co Ty tam robisz przegrywajac z A-hi ? ^^ oczekujesz od durniow, zeby grali jak prosi, makes no sense

  8. #4258
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    PRE-FLOP
    zmagobanja bets $3.50, ScorpionPL calls $3.50, e2e2 folds, _martininiho bets $20.85, and is all-in, carmenqueas folds, zmagobanja calls $17.85, ScorpionPL calls $17.85.

    FLOP [board cards ,, ]
    zmagobanja checks, ScorpionPL bets $32.50, zmagobanja bets $84.95, and is all-in, ScorpionPL calls $52.45.

    TURN [board cards ,, , ]

    RIVER [board cards ,, , ]
    SHOWDOWN
    zmagobanja shows [ , ]
    ScorpionPL shows [ , ]
    _martininiho shows [ , ]
    zmagobanja wins $231.95.

  9. #4259
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Hahhaha 1 ręka turnieju i odpadam AK vs AK:P

  10. #4260
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wczorajsza "fantastycznej sesja" z passami typu
    -przez godzine nie szło trafic chociaż tp z dobrym kickerem
    -seta to chyba ani 1 przez prawie 1000 rozdań nie trafiłem
    -jak miałem cos dobrego to goście fold ale jak miałem shit albo średnią rekę to sie przyczepiali /raisowali
    -do tego kilka razy przegrałem tp vs tp z wyższym kickerem lub tp vs set (mimo że rzadko trafiałem)
    - kilka sytuacji typu: na river dochodzi do tp żeby przegrać np z kolorem, stritem, albo dochodzi do strita żeby przegrać z kolorem lub dochodzi do koloru... żeby przegrac z fulem
    - drawy prawie wogóle nie wchodziły - czasem weszło coś w takiej sytuacji że wystarczyła 1 karta do strita lub koloru i wtedy wiadomo że prawie nigdy nikt mi nie wypłaci

    Dzis pierwsza sesja też nie ciekawie. Na jednym stole po mojej lewej agresywny donk ze statami 94/35 wiec standardowo nic nie trafiam, cbety na niego nie działają to przestaję je robić. W końcu trafiam parkę z której na turnie robią sie 2 (oczywiści wtedy kolesiowi robi sie strit - standard) później trafiam tripsa to akurat wtedy koleś pasuje. No ale koniec sesji był dobry.

    Po przerwie druga dzisiejsza sesja i tu już udupianie i donk support na maxa.
    - gram 1 na 1 z donkiem bo akurat stół sie wykruszył. Dość dobrze trafiam flopy ale nie wyciągam dużo. W końcu dostaję QQ. Donk sie przyczepia z gutshotem i oczywiście mu dochodzi. To i tak luzik w porównaniu z nast. rozdaniami.
    - na innym stole gra bardzo agresywny donk - generalnie jego styl to przyczepić sie i wywalić przeciwnika allinem na późniejszym streecie. Raz wywalił moje tp gdy stoł sie sparował i pojawił sie trzeci karo (wtedy jeszcze nie wiedziałem jak gra), potem znowu gdy pojawił sie trzeci pik w innym rozdaniu, potem standarowo passa gównien i nie trafionych flopów (o cbetach to nawet nie myślałem). No ale w końcu jest AK i flop KQ6, standardowo sie przyczepił, turn to 6 i standardowo gra allin, od flopa wiedziałem że tego nie zrzucę i sprawdziłem spodziewając sie gorszej ręki. Miał QT czyli wszystko ok... do rivera Q.
    - inny stoł, robię steal z Q8s raisując do 3bb, donk robi mini3beta do 5bb, ktoś to jeszcze sprawdza, dorzucam. Flop Q8x, donk betuje, ja raise, donk allin. Miał AQ ale od czego jest BM, kolejne karty to KK.