Zobacz wyniki ankiety: Jaki buy-in gramy w następnym sezonie?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 20+5 na finał

    8 22.86%
  • 30+10 na finał

    13 37.14%
  • 40+15 na finał

    14 40.00%
Strona 42 z 69 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 685
  1. #411
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    20
    sluchajcie ja musze sie dowiedziec kiedy jest ten masters zeby miec wolne w pracy we wtorek! wiec prosze dajcie znac czy tren masters 2 czerwca jest aktualny

  2. #412
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Jak widać kiszka się robi, nie przewidziałem tego, także w następnym sezonie na pewno będzie zmiana co do Mastersa, ustalimy termin i w razie jak ktoś nie będzie mógł, wejdzie osoba z 11 miejsca itd...
    Niestety w tym sezonie musimy jeszcze poczekać, chociażby na Maćka (Kamel)
    Wszystkich bardzo przepraszam za zamieszanie. W pierwszym sezonie nie było takich problemów więc nie przewidziałem, że tak się może zdażyć.
    Widzę, że nie wszyscy maja drugi numer do mnie więc podaję: 783-975-617 (stary 695-50-42-42), jestem dostępny zawsze pod którymś z nich.
    Pozdrawiam i jescze raz sorki.

  3. #413
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    20
    cwiara to ja ci powiem tak, jesli wczesniej czekalismy na ciebie a teraz na macka to od 15 bedziecie czekac na mnie bo zaczynaja sie sesje i ja nie bede miala jak sie wyrwac
    po za tym czekanie 1,5 miesiaca na mastersa to troche przegiecie nei uwazacie?

  4. #414
    Cytat Zamieszczone przez Misia Zobacz posta
    cwiara to ja ci powiem tak, jesli wczesniej czekalismy na ciebie a teraz na macka to od 15 bedziecie czekac na mnie bo zaczynaja sie sesje i ja nie bede miala jak sie wyrwac
    po za tym czekanie 1,5 miesiaca na mastersa to troche przegiecie nei uwazacie?
    Ja uważam, że to przegięcie, ale jeszcze większym przegięciem byłoby rozegranie tego mastersa teraz, skoro było mówione, że każdemu musi pasować, więc nie pozostaje nam nic innego tylko czekać, inna sprawa, że sesja to zdecydowanie nie jest najlepszy czas i może się zdarzyć tak, że ja też nie będę mógł w tym okresie zagrać. Coś mi się zdaje, że możemy poczekać sobie do lipca

    Inna sprawa. Rozpoczynamy we wtorek nowy sezon ? Czy czekamy z tym do rozegrania mastersa ? I czy w ogóle gramy coś we wtorek ?

    Pozdro. Michał.

  5. #415
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    stargard szczecinski
    Posty
    19
    Bijcie się! :P

  6. #416
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    25
    A nie sadzicie , ze takie ciagle przekladanie , ze komus nie pasuje jest troche smieszne ? No bo i co z tego, ze poczekamy teraz do 15 czerwca az wroci Maciek , potem poczekamy az bedzie po sesji czyli gdzies do 4 lipca. I tak bedziemy czekac i czekaz az tu nagle dowiemy sie, ze 2 lipca ktos wyjezdza gdzies tam i wraca po miesiacu i co wtedy ? Znowu bedziemy czekac na ta osobe ?

    PS - > Kiedy rusza nowa liga ?

  7. #417
    Powinnismy wczesniej juz ustalic jakies 3 daty i kazdy powinien powiedziec ktora mu napewno nie pasuje i na tej podstawie jakas 1 wybrac bo tak to nigdy tego nie zagramy. No ale w tym momencie to jaki mamy plan? Gramy jutro czy 16 czy kiedy?

  8. #418
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    172
    Gramy cos jutro??

  9. #419
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez jizus Zobacz posta
    Bijcie się! :P
    Haha, ale dym sie zrobil. Biedny cwiarka ma teraz problem.

    Ps. POzdro dla mastersow DD

  10. #420
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    20
    dobra, ja proponuje 16 czerwca. niech sie kazdy wypowie, a jak komus nie pasuje to prosze o inny termin ewentualnie, ale postarajmy sie wyrobic do konca czerwca