Strona 42 z 237 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #411
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Dzisiaj pojawił się Michael Clayton dvd rip, chyba trzeba obejrzeć. Sam na razie nie mogę jakoś przebrnąć przez Juno, obejrzałem 20 minut i z nudów wyłączyłem.

  2. #412
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Obejrzałem to "Into the Wild" i muszę powiedzieć, że nie jest zły, aczkolwiek także nie zachwycający. W skali od jeden do dziesięsiu dałbym 7.

  3. #413
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To będzie pewnie hicior!

    http://zdarzenie.fdb.pl/zwiastuny/odtwarzaj/4730

    Nowy film Shyamalana będzie miał swoją światową premierę w piątek, 13 czerwca... Wow!

  4. #414
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    woooow super


    na początku myślałem, że może nawet to adaptacja Komórki Kinga... widzę, że troche podobne klimaty... więc jestem ostro zajarany filmikiem

    ale tyle czekania po co żeś smaka narobił !!

  5. #415
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Faktycznie zapowiada sie rewelacyjnie z checia pojde na premiere.

    Pozdr
    Reb

  6. #416
    Obejrzalem Deal, bardzo fajny, ale Lucky You jednak byl lepszy... Mial duzo lepsze przeslanie dla pokerzystow, tutaj jest jedno, czytanie graczy >>> WSZYSTKO INNE, w Lucky You bylo jednak bardzo dobrze pokazane, ze umiejetnosc zarzadzania bankrollem, wycofania sie z gry + umiejetnosci gry bija cala reszte graczy.

    Do tego zakonczenie filmow, ehh czemu w obu jest identyczne !? Doslownie, I D E N T Y C Z N E ...

  7. #417
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    IMHO Oba filmy były słabe, można obejżeć (ze względu na pokerową fabułe) ale nie są to filmy które zapadną w pamieć.

  8. #418
    Hedge nawet Kenny czy Daniel wiedza, ze to bardzo pomaga ale bez kart jeszcze nikt nie wygral milionow...

    Drauger zgadzam sie z Toba, ale zwroc uwage (bo widze, ze widzialem oba) zw w Lucky You pokazali jak latwo mozna zarobic pieniadze jak sie ma umiejetnosci, ze mozna zmieniac stawki jak tylko sie wygra, jak Huck na poczatku etc ale bez bankrolla, bez samodyscypliny zawsze skonczy sie to bankrutem i to jest bardzo wazne przeslanie dla graczy. Farci jeden na 10 tys w takim turnieju a nie 9999 na 10000.

    Co do Deala, niestety, read = miliony na koncie no i to zakonczenie po prostu identycze, co oni nie widzieli Lucky You !?

  9. #419
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja bym wolał przesłanie grajcie a na pewno wygracie

  10. #420
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    22
    Widział ktoś z Was będąc ostatnio w kinie trailer do filmu 10.000 BC?
    Film zapowiada się na całkiem pokazowe kino. Mam nadzieję że poza efektami i genialną cyfrową reprodukcją wymarłych zwierząt film będzie miał coś więcej do zaoferowania