Strona 42 z 44 PierwszyPierwszy ... 324041424344 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 431

Wątek: PokerStars

  1. #411
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    To by wpisowe do tej satelity miało jedno zero więcej FPP i mniej miejsc.

  2. #412
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez GrubyR9 Zobacz posta
    Sciemy jakies wymyslaja. Podalem im adresy ip z ps, jeden w ogole nie odpowiadal nawet u nich. Przekazali sprawe dalej a wiadomo co to znaczy... Mozna czekac do us :] Ze tez namowili mnie wczesniej na kolejne 12 miesiecy...
    U mnie chyba cos zrobili bo od paru dni odpukac jest dobrze

  3. #413
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Pytanie z innej beczki, może to już było ale nie doszukałem się.

    Sytuacja sprzed chwili, PokerStars - stolik cashowy PL100, na ręce 10J karo, flop QKA karo. Czyli po flopie śliczny Royal Flush. Tylko jeden przeciwnik, po flopie check, po turnie malutki bet 1BB i w tym momencie w calym okienku czata wyskakuje mi jakis komunikat, zebym wpisal slowo jakie widze na obrazku i ze mam na to 100 sek. Nie czytajac dalej wklepałem słowo. (przeciwnik po moim becie się zrzucił).

    W pierwszej chwili pomyślałem, że może PokerStars wprowadził bonus za Royala, ale chyba to raczej mało prawdopodobne.

    Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

    P.S. A może losowe sprawdzenie czy nie jestem botem...?

  4. #414
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Tak, to jest sprawdzenie czy nie jesteś botem
    jakieś 3-4 miesiące temu było o tym głośno na forum 2+2.

  5. #415
    W jakich godzinach polskiego czasu stoliki na starsie sa najbardziej 'soft'?

  6. #416
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Przed chwila byly soft

    Generalnie to od 22-23 w weekendy jest podobno najlepiej, choc wczesnie rano (8-11) tez jest fajnie, w niedziele i poniedzialek.

  7. #417
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    4-5 w nocy.

  8. #418
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    U mnie chyba cos zrobili bo od paru dni odpukac jest dobrze
    to samo chcialem dzisiaj napisac:] raz tylko w ciagu tygodnia rozlaczylo, szkoda, ze akurat kiedy zostalo top4 w turze

  9. #419
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Po tych seryjnych update'ach zaczęło "niestatystycznie" walić.
    Wczoraj rozegrałem jakieś 1k rozdań i w tym czasie na moich stołach przyszły 3 pokery królewskie (jednego ja dostałem). Do tego były chyba 4 karety.
    Dzisiaj w dwóch 18-osobowych sitach dostałem najpierw karetę, a chwilę potem kolejną karetę chwyciłem już na flopie (flop KKK do mojego KQ) łamiąc AA. Stritów też już na flopie nawet nie zliczę, bo w tych w sumie może 100-150 rozdaniach widziałem ich przynajmniej ze 6...
    Rozumiem, że Prawo Wielkich Liczb działa na zdecydowanie większych zbiorach i w dystansie się to pewnie jakoś wyrówna.

    Ale to chyba jednak mimo wszystko lekka przesada...

  10. #420
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    U mnie bez zmian Czytaj - częściej dochodzi im niż mnie. Jak mam fuksa to na mniejszych pulach a oni na większych, prawie nigdy nie mogę trafić seta gdy jest ostrzejsza gra preflop i po flopie koleś napieprza ipt itd.