Strona 413 z 573 PierwszyPierwszy ... 313363403411412413414415423463513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,121 do 4,130 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #4121
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    a ja się muszę pochwalić - już jestem na 0 po zjeździe - 7 BI

  2. #4122
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Kurwa, aż sie nie chce pisać.

    Jebane fishe 2 streety callują z underparą, na turnie łapią gutshota i oczywiście łapią. Inny idiota limp/calluje raise'a 6BB z K2, 2 barrele i oczywiscie matoł flusha łapie. Inny pushuje z J4s i biję AJ... kurwa

  3. #4123
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    980 rozdań ponad -6BI. Troche boli.

    Edit:
    Jeszcze 500 rozdań i -2BI. Oficjalnie najgorszy dzień od 3 lat. Nic dzisiaj nie weszło. Żaden draw, wysokie pary w dupę. AA 3betowane preflop nadziało sie na seta. Jak zwykle nie potrafiłem zrzucić QQ preflop. I znowu się zastanawiam, jaki jest sens w to grać :/
    Nie ma, to uzależnienie.

  4. #4124
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Nawiązując do mojego poprzedniego posta. Posiedziałem przed PT, przeglądnąłem 22k rozdań bo tyle na NL25 na Bossie zagrałem. Szukałem sytuacji gdy mając AK 3betowałem pf, zostałem sprawdzony i nie trafiłem flopa. Jaki był efekt:
    -na 13 takich sytuacji tylko 2 razy koleś spasował. SZOK. To po huj robić cbety, po huj 3betować AK - przeciez oni o wiele częściej pasują gdy robie standardowego cbeta po raise pf

    Postanowiłem sprawdzić te same sytuacje (3betuję pf, dostaję calla) ale dla kart QQ+. Flopy te same - nietrafiony flop z AK to generalnie flop z Q high albo jeszcze niższy więc tylko dla tych flopów sprawdzałem QQ+. Jaki tym razem był efekt:
    -na 16 takich sytuacji aż 11 razy koleś pasował (wystarczyło mieć).

    To jest przykład a powyższych sytuacji bedzie więcej, choćby z setami.

    Zatem pytam dlaczego???
    - czy ten pierdolony soft tak robi ze jak mam to oni nie a jak nie mam to oni mają
    - czy mają takie zajebiste ready
    - czy korzystają z jakichś pierdolonych programów pozwalających widzieć karty.

    Przecież robię 3bety pf w 3.4% przypadków, więc mój 3bet naprawde reprezentuje siłę. Jakim więc kurwa cudem jestem właśnie wtedy tak często callowany i jeszcze z tak wysoką skutecznością.

  5. #4125
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    - czy korzystają z jakichś pierdolonych programów pozwalających widzieć karty.
    Analiza moich magakomputerów i superskanerów dała wyniki porażające.

    Na NL 25 na BM już prawie 50% graczy korzysta z jakichś pierdolonych programów pozwalających widzieć karty.

    Na NL50 to już jest prawie 60% graczy.

    Nie będzie wielką niespodzianką, jeśli napiszę, że na NL 100 już 70% graczy korzysta z jakichś pierdolonych programów pozwalających widzieć karty.

    Boję się już grać powyżej NL 400 ze względu na w/w fakty.

    Co więcej ostatnie dane wskazują, że z jakichś pierdolonych programów pozwalających widzieć karty zaczęli korzystać nawet gracze ze statami 70/1 wpadającymi na NL25 na BM w sobotnie popołudnie.

    Koszmar. Tak dalej być nie może. Złoże oficjany protest do BM i skargę na graczy korzystających z jakichś pierdolonych programów pozwalających widzieć karty.

    Liczę, że próbka rozdań zgromadzona przez przedmówcę stanie się dowodem koronnym w sprawie karnej.

    Pozdrawiam i życzę nieco większego dystansu .
    .

  6. #4126
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja bym sie jednakowoż skłaniał do wersji, że to ten pierdolony soft tak robi, że jak Adam nie ma to oni mają i odwrotnie.

    To jest celowe działanie tego pierdolonego softu i jest to afera grubymi nićmi szyta.

  7. #4127
    co powiecie na to? jeden z lepszych jakie ostatnio dostalem

    Hand #11838922791 begins at 2009/04/24
    Dealing down cards
    Dealt to Josek_pl [ ]
    T-Vola posts the small blind of 80
    45s posts the big blind of 160
    TheBakedBaker raises to 480.
    maddle1987 folds.
    RJ Liebelt folds.
    AzFrank folds.
    John Darke folds.
    Josek_pl raises to 2,475, and is all-in.
    gogzy folds.
    T-Vola folds.
    45s folds.
    TheBakedBaker calls 1,995.
    Dealing Flop [ ]
    Dealing Turn []
    Dealing River []
    TheBakedBaker calls.
    Josek_pl raises.
    TheBakedBaker shows [ ]
    TheBakedBaker has Three of a Kind, Twos
    Josek_pl shows [ ]
    Josek_pl has Two Pair, Nines and Twos
    TheBakedBaker wins 5,190

  8. #4128
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    24
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $20,770 - Pokerhand.org

    jak to jest ze soft zawsze pomaga debilom ? koles sie all inowal z 20 reke z rzedu, short wiedzialem ze bedzie pewnie mial mocniej niz ja ale short by idioty nie wywalil, ale oczywiscie kurwa czy to pokerstars czy full tilt, pomagajmy debilom tak szybko kurwa odchodza..

  9. #4129
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Przecież robię 3bety pf w 3.4% przypadków, więc mój 3bet naprawde reprezentuje siłę. Jakim więc kurwa cudem jestem właśnie wtedy tak często callowany i jeszcze z tak wysoką skutecznością.

    ten fragment zwłaszcza powala na kolana, "robię 3bety w 3,4% przypadków"
    zlituj się, kogo to obchodzi na tych stawkach? kilku stałych bywalców? reszta to ludzie którzy widzą tylko swoje karty a czasem zerkną jeszcze na flopa, wyluzuj i przestań kobinowac że on myśli że ja myślę że on myśli, zbyt wielu ludzi na tym forum bierze pod uwagę to co myśli przeciwnik który najczęściej wogóle nie myśli

    BTW. josek piękny call przeciwnika

  10. #4130
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Kurwa, aż sie nie chce pisać.

    Jebane fishe 2 streety callują z underparą, na turnie łapią gutshota i oczywiście łapią. Inny idiota limp/calluje raise'a 6BB z K2, 2 barrele i oczywiscie matoł flusha łapie. Inny pushuje z J4s i biję AJ... kurwa
    Chyba powinieneś się cieszyć że tak grają..