Strona 41 z 237 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #401
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    I ten moralny dylemat Casseya pod koniec filmu - masakra. Sam nie wiem co bym zrobil w jego sytuacji...

  2. #402
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Kto tam chciał Into the Wild??

    http://www.mininova.org/tor/1146027

  3. #403
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja. Oby to faktycznie był DVD-Rip.
    Dzięki!

  4. #404
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    jest dvd-rip flaite to dobra grupa

    małe technikalia

    Into.The.Wild.2007.DVDRip.XviD-FLAiTE

    RLS DATE: 02/02/2008
    SOURCE: NTSC DVD9
    CODEC: XviD
    VIDEO: 640x272 - AR 2.35 - 866Kbps - 23.976fps
    AUDIO: AC3 5.1 - 448Kbps
    SUBTITLES: Eng - Spa - Fr
    iMDB LINK: http://us.imdb.com/title/tt0758758/
    GENRE: Adventure / Biography / Drama
    RATING: 8.2/10 (8,634 votes)
    RUNTIME: 140 mins

    więc bardzo dobra jakość typowy solidny xvid

  5. #405
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    sęk w tym, że nie zawsze opis jest zgodny z zawartością. Ostatnio było sporo ripów podpisanych jako aXXo, które w istocie były fake.

    Jeśli chodzi o filmy, które ostatnio oglądałem:

    polecam "Hunting Party" czyli jak to dziennikarz (R.Gere) próbuje wrócić na szczyt poprzez złapanie zbrodniarza wojennego, ciekawy film z przymróżeniem oka.

    "King of California" - czyli M.Douglas wychodzi z psychiatryka i zaczyna....poszukiwania skarbu

    Natomiast "Rambo 4" to nieporozumienie. Sly robi już chyba podsumowanie swojej kariery, szkoda tylko, że na koniec zaciera swoje dobre początki. Najpierw "rozliczenie" z Rockym teraz z Rambo. Odpuśc Sly po 60-ce nie ma co zgrywać Rambo

    I film który pewnie już widzieliście, ale kto nie miał okazji to polecam "The Brave One" J.Foster jak zwykle nie zawodzi. Niby banalna historia i całkowicie przewidywalna, ale dzięki dobrej grze Foster i Howarda oraz udanej reżyserii film bardzo dobrze się ogląda.

    pzdr!
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 03-02-2008 o 17:58

  6. #406
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Też ostatnio nadziałem się na kilka fake'ów niby-aXXo.

    Ściągnąłem już "Into the Wild" i jest to najprawdziwszy DVDRip. Wieczorem zdam relację z filmu.

  7. #407
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja obejrzałem Hitmana i We Own The Night. Pierwszy całkiem niezły, kino akcji na dobrym poziomie, choć nie trzyma klimatu gry tak jak myślałem. Ale na pewno warto sobie obejrzeć. Podobały mi się role bohaterów Lost i Prison Break Drugi to bardzo fajne kino, choć momentami się dłuży. Joaquin Phoenix w świetnej formie, moja ukochana Eva Mendes piękna jak zwykle, a film niezły, choć przewidywalny.

  8. #408
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ściągacie z gównianych źródeł to się nie dziwcie

    Hitman bez rewelki jak dla mnie

    Obejrzałem wczoraj Gone Baby Gone i całkiem fajny, ale też wg mnie bez rewelki... chyba się zrobiłem zbyt wymagający

  9. #409
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Rzeczywiście, ostatnio oprócz American Gangster nie pokazało się nic wielkiej wartości...

  10. #410
    "Sleuth"- Andrew Wyke jest poczytnym, podstarzałym już nieco, autorem kryminałów. Do swego okazałego domu na prowincji zaprasza młodego, bezrobotnego aktora, Milo Tindle, z którym romansuje żona Andrew. Umiłowany w kryminalnych zagadkach pisarz, będzie chciał wciągnąć Milo do gry, w której stawką będą warte ogromną sumę klejnoty.

    zajebisty film, mi sie bardzo podobal chociaz widzialem komentarze, ze dal neiktorych byl bardzo nudny