Strona 41 z 64 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 637
  1. #401
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Zacząłem korzystać z PT (narazie jestem z tego zielony) i przy importowaniu HH z Folderu z plikami txt z rozdaniami z Poker Stars wyskakuje błąd: "File contains no Texas Hold'em hands or unable to determine what poker site this file came from."

    I jeszcze z ciekawości takie pytanie: czym sie różnią opcje w PT "Import Hand Histories/Tournament summaries" i "Auto Import Hand Histories... choose your site"

  2. #402
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    39
    Witam,
    Ostatnio pojawił mi się problem z PT. Mam rozegranych ok 130k rąk w pokerroomie z którego statystyk tylko kozystam. W 90% przypadkow podczas importu nastpuje zawieszenie programu. Naprawialem juz bazy, nic to nie pomoga. Czy mieliscie kiedys podobny problem?
    Poydrawiam,

  3. #403
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    pytanko chce skasowac swoja baze w PT i zaczac od nowa ja prowadzic jakeis sugestie jak to zrobic zebym niepopsul PT?

  4. #404
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Nie polecam usuwac pliku z baza, bo wtedy bedziesz musial zainstalowac jeszcze raz PT i pisac o klucz. No chyba, ze ja tak tylko zjebalem misje Najlepiej:
    Utilities -> Database Maintenance and Options, pierwsza zakladka, czyli Ring Hands, z listy wybierasz jakiegos gracza, jezeli masz w bazie tylko jeden room to nie ma problemu, wybierz kogos losowo, a potem z lewej strony masz purge players, klikasz i wszyscy zawodnicy znikaja z bazy. Jest czysto

  5. #405
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    39
    Testuje dalej swojego super wolnego PT. Np. import 200 hands trwa okolo 10 minut. Zaczął importowac ręce ale ciągnie się to strasznie długo. Z bazy wykasowałem rozdania z innych pokerroom'ów. Zostały tylko z jednego (130k rozdań). Jeżeli ktoś się spotkał z takim problem to proszę o info. Będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam,

  6. #406
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    A robisz Reset DB w PT? Gdy juz jest sporo rozdan w pliku, gdzie sie one zapisuja zaczyna sie troche wieszac i nalezy go oproznic.

  7. #407
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    PAHud nie importuje mi rąk z biężących sesji (sieć Ongame). PT importuje mi na bieżąco (auto import włączony), databaza w PT oraz PAHud ustawiona prawidłowo.

    Jedyne co mi przychodzi do głowy to błąd, który mi wyskakuje przy włączonym PT i PAHud przy odpalaniu roomu sieci Ongame
    "A third party application is using the statistic database. Close the other application and press OK to retry. Press Cancel to continue with the statistic disabled (not recommended).

    Jak mam rozwiązać ten problem.

    Dodam jeszcze, że przy graczach z którymi grałem wcześniej wyświetlane są statystyki PAHud, ale oczywiście nieaktualizowane.

  8. #408
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Przy probie importu rak z ONGAME dostaje taki blad

    "ODBC Driver - The SQLite 3 ODBC driver has not been loaded yet. Please read the help for this window for instructions on how to do this. If you continue to have problems, please contact support@pokertracker.com."

    Wie ktos co to jest?

  9. #409
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    39
    Kompaktowałem baze danych i HH kilka krotnie ostatnio również. Naprawianie teżnic nie pomogło. Co mialeś na myśli pisząc reset??
    Pozdrawiam,

  10. #410
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    39
    Sorry za zawracanie głowy już sobie poradziłem.