Strona 41 z 84 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 838

Wątek: flexstyle

  1. #401
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    dlaczego kłamce, hmmm ? słucham ... chodzi Ci o tego pokera na komórkę ? jak nie wierzysz to sobie ściągnij ...

  2. #402
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    forum.pokerzysta.opluj.pl

  3. #403
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a może chodzi ci o moją niespełnioną obietnicę ?

    ziomuś chce żebym nie pisał, a wyskakuje mi tu z jakimś "kłamcą" nie mówiąc o co chodzi i tylko prowokuje dalszą dyskusję ... zastanów się ziomuś ... pomyśl trochę

  4. #404
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a jeżeli chodziło ci o te 2 royale w jednym dniu to mogę zamieścić screeny całego desktopu z obydwóch trafień gdzie są dokładne daty ... akurat szczęśliwie się złożyło, że po trafieniu pierwszego zrobiłem taki screen z datą, a po drugim wiadomo też ...

  5. #405
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    widzę, że czas się wreszcie przedstawić (pooglądaj sobie dokładnie daty na Yahoo):


  6. #406
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Czy jakis admin moze zbanowac tego klamce, zeby jego durny temat caly czas nie byl przez niego bumpowany na gore?

  7. #407
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407

  8. #408
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    tak sobie właśnie gram w Need for Speed i dochodzę do wniosku, że miłość to jednak teoria wysrana głęboko z dupy ... dochodzę też do wniosku, że ludzie wymyślając pieniądze uczynili z życia jedną wielką grę, nad którą teraz sami nie panują, a więc światem rządzą teraz tak naprawdę nie dyrektorzy banków i Bill Gates czy Barrack Obama tylko mistrzowie wszelkiego rodzaju gier, w szczególności pokera, poprzez wpływanie swoją grą na notowania i kontrolowanie zachowań giełd na całym świecie ... gracze podobnie jak wszystkie spółki i firmy na giełdzie są ze sobą połączeni tworząc w ten sposób bardzo szybki przepływ obliczeniowy, który żyje w pewnego rodzaju symbiozie z teorią zapętlonego łańcucha przyczynowo - skutkowego ... jak jeden wielki, płynny organizm, który rozlewa się / oddziaływuje na najbardziej pokrewne mu od strony matematycznej dziedziny w niewiarygodnie istotny i znaczący sposób ... narzucono zbyt szybkie tempo rozwoju gospodarczego i technologicznego na całym świecie (nie licząc krajów takich jak np. Kongo czy Etiopia) i teraz wszystko się wymknęło spod kontroli i nie da się tego zatrzymać ... jedyną prawidłową prognozą na najbliższe lata jest pogłębiająca się systematycznie recesja charakteryzująca się bardzo dużymi wahaniami na przestrzeni krótkich odcinków czasu tak jak to miało ostatnio miejsce np. ze wzrostem kursu dolara do prawie 4 PLN ... aż strach pomyśleć w jaki sposób ta światowa recesja będzie osiągać swoje apogeum ... fascynujące za to jest to, że np. opłaca się inwestować w złoto
    kto nie rozumie giełdy ten nie rozumie pokera, a kto nie rozumie pokera ten nie rozumie giełdy ...
    a wracając do miłości - to oczywiście już zupełnie odrębna historia, ale ją ostatecznie postanowiłem ująć tylko w jednym, napisanym już przeze mnie zdaniu.

  9. #409
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407



    a teraz bez żadnych zjebów, dowcipów i docinek porozmawiajmy sobie o tym co widać na tych dwóch screenach z PS ... chodzi mi konkretnie o okienko do wcześniejszego odznaczenia CALL $250 na pierwszym i button CALL $100 na drugim ...
    aby zobaczyć o co mi chodzi niestety trzeba dokładnie to zmierzyć, czyli np. otworzyć oba pliki w jakimś programie po kolei, a potem START/Documents - wybrać jeden z nich, a potem np. za pomocą kartki papieru, przykładając ją krawędzią do dolnej krawędzi czarnego kwadracika (call $250) i trzymając ją tak, zmienić strzałką do przewijania plików na drugi plik z normalnym buttonem (CALL 100) i zobaczyć, że wystaje on kilka milimetrów ponad krawędź kartki co oznacza, że łatwo tutaj o pomyłkę, pewnego rodzaju "misclick" ... być może jest to wina akurat tego Table Layout, nie wiem - innych nie sprawdzałem, nieważne ... ten mi się podoba najbardziej i zamierzam na nim grać ...

    weźmy np. sytuację, że ktoś chce sobie odhaczyć np. call $300, jest pewien, że zdąży, ale kilku graczy przed nim też już coś odhaczyło albo są po prostu na sit oucie, i nasza kolej przychodzi o ułamek sekundy (albo więcej) wcześniej niż się tego spodziewaliśmy i zamiast kliknąć w dolnej części czarnego kwadracika z call $300, klikamy button np. call $15 500 .. co dalej - mówić nie trzeba, albo na farcie wygramy takie rozdanko albo się wpakujemy w kłopoty ... nie wiem jak to jest zrobione w innych pokerroomach, ale nie interesuje mnie to w tej chwili w ogóle, interesuje mnie jak to zrobiono w największym z nich ... miałem przed chwilą takie rozdanko właśnie, na szczęście bet gracza przede mną był niezbyt duży, ale mógł być większy ... to jest tylko kilka milimetrów, można to łatwo naprawić, ale oczywiście nikomu się nie będzie chciało, bo by mu korona z głowy spadła, jakby to miał zrobić, a wystarczy to okienko z call $xxxxx przesunąć np. o kilka milimetrów do góry - eliminując tym samym taką sytuację !!!! wiem, że pewnie prawie nikomu to nie przeszkadza, bo nie zawsze klikamy akurat w dolną część tego kwadracika, albo po prostu zdążymy cofnąć palec i nie kliknąć tego calla, ale dla mnie jest to nie do pomyślenia, żeby dawać takiemu błędowi prawo bytu i robić ten design "na pograniczu dopuszczalności" - a co jeżeli to będzie mega ważne rozdanie, i stracimy przez to kupę kasy ??? mam tylko z tego powodu być bardzo czujnym podczas odhaczania tego ? a niby jakim prawem - pytam się ? miałem takie rozdanie i jest to naprawdę denerwujący detal ... wiadomo, że jakbym np. kliknął 2,3 milimetry wyżej, w sam środek to nic bym nie uruchomił, ale kliknąłem sobie akurat tak i mam do tego prawo, powiedzmy ... piszę o tym w swoim wątku, a nie w dziale PS, bo zaraz ktoś napisze, że wszędzie mnie pełno i że trolluję ....

    czy nikt tego nie widzi, że to jest ewidentny błąd (czytaj obciach i mały skandal dla PS żeby nie powiedzieć po prostu "głupota" ) ? czekam na normalne, poważne odpowiedzi, resztę zlewam ... czy naprawdę ktoś musi przez ten błąd stracić mega szansę albo mega kasę, żeby się na to wk....wić ? screeny są z 2 różnych rozdań, co łatwo zauważyć, ale to bez znaczenia ... fascynujące jest to jak dużo musiałem napisać, żeby pokazać o co mi chodzi ...

  10. #410
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    poczuj wiosenną energię misclicków na jednym z naszych Table Layouts ...

    gdzie nie widać czy się pokrywa czy nie - już w czerwcu aż do stycznia, od lutego za to będzie można wygrać wieszak i kieliszki do wina z logo PokerSrars