Strona 41 z 54 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #401
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Coś się posypało . Przeinstaluj najlepiej.

  2. #402
    Czy w hudzie pt3 można ustawić przezroczyste tło statystyk?

  3. #403
    Właśnie zaktualizowałem PT. Coś chyba popieprzyłem przy konfiguracji Huda i teraz mam coś takiego ---> http://i46.tinypic.com/14y5ngm.jpg Jak to poprawić?

  4. #404
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Po zainstalowaniu beta wersji pokazuje sie powitalna grafika i nic sie nie dzieje. To co zauwazylem ze w managerze zadan jeden z plikow postegres.exe obciaza ponad 90% procesora i zwalnia calkowicie kompa. Jakies sugestie?

  5. #405
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Yoshin Zobacz posta
    Po zainstalowaniu beta wersji pokazuje sie powitalna grafika i nic sie nie dzieje. To co zauwazylem ze w managerze zadan jeden z plikow postegres.exe obciaza ponad 90% procesora i zwalnia calkowicie kompa. Jakies sugestie?
    Poczekać
    Ewentualnie przeinstalować bazę danych postgres.

    Właśnie zaktualizowałem PT. Coś chyba popieprzyłem przy konfiguracji Huda i teraz mam coś takiego ---> http://i46.tinypic.com/14y5ngm.jpg Jak to poprawić?
    Zobacz czy w konfiguracji HUD'a masz te duże statystki ustawione jako Show: Popup use only

    Cytat Zamieszczone przez Davvid Zobacz posta
    Czy w hudzie pt3 można ustawić przezroczyste tło statystyk?
    Można robisz to w konfiguracja HUD'a używając opcji Traslucency - o ile się nie myle, ale ściągnij sobie przykłady layout'ów dodanych przez użytkowników z forum PT3. Przezroczyste chyba byłby denerwujące, a tam są ciekawe przykłady na bazie których na 100% dostosujesz HUD'a do swoich potrzeb.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 22-02-2010 o 08:03

  6. #406
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    witam dlaczego pt3 nie liczy mi rozdan w euro na ipoker?(celeb)

  7. #407
    witajcie
    mam problem z PT3, zainstalowałem wszytko poprawnie, zimportowałem historię rąk(PT3 ściąga na bieżąco ręce, ale hud nic nie wyświetla, nie ważne ile rąk rozegram statystyki się nie pojawiają, gram na Cake Poker

  8. #408
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Nalbandian Zobacz posta
    witam dlaczego pt3 nie liczy mi rozdan w euro na ipoker?(celeb)
    Z walutami coś jest zakręcone. Mi w euro liczy, z kolei w funtach nie. Jestem w trakcie wymiany wyników eksperymentów z supportem, bo wysłałem im swoje hand history w funtach i u nich wciągnęło się bez problemu.

  9. #409
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez piechura11 Zobacz posta
    witajcie
    mam problem z PT3, zainstalowałem wszytko poprawnie, zimportowałem historię rąk(PT3 ściąga na bieżąco ręce, ale hud nic nie wyświetla, nie ważne ile rąk rozegram statystyki się nie pojawiają, gram na Cake Poker
    czyli wszystko się zgadza bo tej sieci hud nie obsługuje
    PokerTracker - Online Poker Tracking & Analysis Software Tool
    pozdro

  10. #410
    jak wyświetlić wartość VPIP i VP$ dla stołu cash na którym gramy? (tak jak w HM)