Strona 40 z 93 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 928
  1. #391

  2. Robi się mały off topic, ale co tam w końcu jest weekend do tego Prima Aprilis, wyjątkowo raz możemy sobie na to pozwolić. W końcu nie samym pokerem człowiek żyje.

    Oglądał ktoś program "Kwant" i "Sonda" ?

  3. #393
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Pamięta ktoś program "Kwant" i "Sonda" ?
    No wiesz, kilku dziadków na tym forum pewnie się znajdzie. A dwóch to na pewno.

    jdx

  4. #394
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Jak odpowiednio dopasujesz cyferki z nicka to będziesz wiedział co oglądałem a czego nie Pewnej niedzieli jak teleranka nie było przyleciał sąsiad bo jemu telewizor się zepsuł I miał pecha biedaczek bo u mnie też nie działał

  5. #395
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Robert jak dostałeś 1 czy 2 bonusowe (spamowe) maile ode mnie to sorka, ale cosik namieszałem programiku do wysyłania ale już jest ok :wink:

  6. #396
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Robi się mały off topic, ale co tam w końcu jest weekend do tego Prima Aprilis, wyjątkowo raz możemy sobie na to pozwolić. W końcu nie samym pokerem człowiek żyje.

    Oglądał ktoś program "Kwant" i "Sonda" ?
    Sonda? 18:20 w czwartek. Wówczas jeszcze Teleekspress był o 17:15
    Kurek i Kamiński. Jednego z nich widziałem kiedyś na nartach w Wiśle, nie pamiętam niestety już którego.
    Program robiony z pasją, dziś się już takich nie robi.
    Szkoda tych ludzi, niefortunnie skończyli pod Raciborzem, ciekawe czy dziś nadal by prowadzili swój program.
    Chyba ściągne sobie odcinki Sondy na torrencie. Pamiętacie jak się ze sobą zawsze kłócili?

  7. #397
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Witam.

    Właśnie dzisiaj rozpocząłem wyzwanie 500$.
    Zacząłem ze stanem konta 54,5$. Aby wykonać zadanie mój stan konta po 30 dniach musi wynosić minimum 504,5$.. W tym momencie mój bankrol wynosi 85$ (gram 1,5h). Na początkuzastosowałem taką taktyke: gra na 5 stolikach 0,05/0,1 bez żadnych SnG ani MTT. Narazie idzie nieźle. Cel na dziś to zbudowanie bankrola do 110-130$. Oby się udało Zapraszam na stoliki. Mój nick w CelebPoker: kristos#PL

    Pozdrawiam

  8. Dzięki Panowie, pozdrawiam wszystkich fanów programów, o których pisaliśmy w kilku poprzednich postach.

    Czas wracać do tematu.

    Dzisiaj Kristos rozpoczyna swoje 500$ wyzwanie w Celebpoker. Poprosiłem Krzyśka, żeby dzisiaj, a także w miarę możiwości co 3-4 dni informował nas jak mu idzie, chętnie przeczytam jego wrażenia z gry.

    Dla przypomnienia wklejam informacje związanie z 500$ wyzwaniem.

    500$ Wyzwanie Celebpoker Polska

    Postanowiliśmy rzucić Wam następujące wyzwanie!

    Obowiązują proste i przejrzyste zasady.

    1.Gracz deponuje 50$ w Celebpoker Polska
    2.Gracz ma 30 dni na pomnożenie 50$ do kwoty 500$.
    3.Jeżeli uda mu się sprostać temu wyzwaniu otrzymuje od Celebpoker Polska dodatkowo 500$ !

    Sprostaj wyzwaniu i zdobądź 1000$.

    Regulamin:
    1.Promocje skierowana jest do klientów Celebpoker Polska.
    2.Organizatorzy zakładają uczciwe intencje uczestników, niemniej wyniki zostaną starannie zweryfikowane, w przypadku uzasadnionych wątpliwości organizator zastrzega sobie prawa do odmówienia prawa do udziału w promocji wybranym graczom oraz wypłaty wygranej.
    3.Pomnażać środków nie można na stolikach Heads up.
    4.Nie dozwolone jest dokonywanie kolejnych depozytów.
    5.Częsta gra przy stolikach z tymi samymi graczami (np. z Polski) zostanie uznana jako próba złamania regulaminu i nieuczciwa próba pomnożenia środków.
    6.Nie dozwolona jest gra drużynowa, kiedy to jeden lub kilku graczy celowo przegrywają środki na rzecz innego gracza.
    7.Gracz jest zobowiązany do zamieszczenia przynajmniej raz na tydzień informacji o postępach swojej gry, opisaniu doświadczeń i wrażeń z gry w temacie Celebpoker Polska.
    8.Do pomnożenia środków nie można wykorzystywać żadnych bonusów.

  9. #399
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Koniec sesji przedpoludniowej. Jak narazie wszystko po mojej myśli. Mój bankrol wynosi 101,5$ choc bylo juz troche więcej. Będzie dobrze

  10. Jeszcze jedno ważne pytanie.

    Chciałbym się upewnić, czy wszyscy klienci Celebpoker Polska otrzmali wczoraj środki należne z tytułu promocji rakeback ?

    Bonus powinien zostać przyznany wczoraj o godzinie 7:46 GMT, czyli 9:46 według czasu polskiego.

    Proszę o potwierdzenie. Sprawdzam to na bieząco i u mnie w systemie wszystko wygląda okay, ale ponieważ to pierwszy miesiąc chciałbym mieć 100% pewność, że wszystko przebiegło w sposób absolutnie prawidłowy.