Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    easy call jak dla mnie, gosc pewnie ma JJ. Jest sansa ze flopnal fulla a ma quady po turnie, ale jak ma quady to niech je pokaze. Call 100%.
    dobrze ze sa ludzie co tak mysla

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Można było to bez problemu policzyć, że rywal na 100% ma 10.

    Podaję prosty wzór: dodajemy wartość "meldunku z tysiąca" każdej widzianej przez nas karty po riverze, dodajemy do tego wartości kart, które mamy w ręce gdzie 2 to 2, 3 to 3, ..., 8 to 8, 9 to 9, ..., A to 14 i od całości odejmujemy wartości kart, które widzimy na boardzie. Później z ciągu arytmetycznego odczytujemy kolejną liczbę, która oznacza jaką kartę posiada na pewno rywal.

    Podstawiając do wzoru: 80 + 60 + 100 + 40 + 40 + 80 + 80 = 480/ + 14 + 14 = 508/ - 10 - 8 - 10 - 10 -2 = 468.

    .., 4, 6, 8, ?? - oczywiście 10.

    Pozdrawiam ;P

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez patrick_1989 Zobacz posta
    lol ja nie rozumiem po co wy sie wysilacie jak jasno zapytal CO ROBIMY PO RIVER a nie co robimy na flopie to po co te dyskusje o gre na flopie?po TAK rozegranej rece jest to fold i nie obchodzi mnie to czy ktos na mnie mowi "scarry donk" czy jak chcecie ,ale jak ktos nauczy sie pasowac tego typu rece to bedzie na dluzsza mete na +

    "czasem trzeba spasowac najlepsza reke"
    bo to problem wzięty z księżyca - po co analizować sytuację, która nigdy nie powinna się wydarzyć

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    bo to problem wzięty z księżyca - po co analizować sytuację, która nigdy nie powinna się wydarzyć
    LOL Nie mogę. Co by to w tym przypadku zmieniło?? Betuję i koleś sprawdza, jeśli potem znów zabetuję to znów sprawdzi, jeśli na turnie zaczekam to może słabo zabetować więc raczej call. I co? Sytuacja się wydarzy tylko będzie trochę wyższa pula

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Adam Ty pierdolisz jak potluczony. Co Ci da jak zabetujesz? Ano da Ci to, ze masz informacje ze on tam rzeczywiscie ma cos. Jak na turnie znowu dostalbym calla po becie (a sadze, ze quadsy napewno by slowplayowal w tym momencie) to na riverze wyplace mu conajwyzej valubeta bo bede wiedzial, ze callujac mnie dwa razy cos musi miec i moze to byc ta 10. A Ty nie zrobiles nic zeby zdobyc jakakolwiek informacje i na koniec scallowales MEGA OVERBETA (lol?) a najsmieszniejsze w tej sytuacji jest to, ze cale rozdanie sie boisz, ze on ma 10 i na koniec wyplacasz mu BI.

    I jeszcze jedno jak wklejasz tu rozdanie to chyba po to zeby sie cos nauczyc nie? Ludzie pisza jak powinno sie to zagrac a Ty nadal sie upierasz, ze zrobiles dobrze. Jak masz tak robic to przestan sie zalic wszedzie tylko sobie slowplayuj te Asy i tyle.
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 20-05-2008 o 21:25

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    to na riverze wyplace mu conajwyzej valubeta...

    a co gdyby polecial ALL IN?na tych stawkach w takim przypadku moze miec JJ jak i tą 10 ;]

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie liczylem puli i nie wiem jaka bylaby na riverze zeby rozwazac call jego pusha (raczej niechetnie bym to zrobil) wiadomo, ze to jest rozdanie z tytulu tych "aby przegrac jak najmniej"

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    [QUOTE=AdamBB;185141]LOL Nie mogę. Co by to w tym przypadku zmieniło?? Betuję i koleś sprawdza, jeśli potem znów zabetuję to znów sprawdzi, jeśli na turnie zaczekam to może słabo zabetować więc raczej call. I co? Sytuacja się wydarzy tylko będzie trochę wyższa pula[/QUOTE
    poprzez bety zdobyłbyś info o sile reki przeciwnika.Nie mówie że byłoby to proste do zrzucenia ale możliwe(slowplay monstera).Bety chronią twoją rękę(przecież walczysz z wieloma potencjalnymi układami jakie może mieć twój przeciwnik).Nie dajesz darmowych kart(a co jeśli miał by flush drawa i na turnie spada pik).Co robisz jeśli zagra beta na turnie?Robisz easy lay down i czekasz na kolejne asy i flop typu AAx?.Asy można slowplayować ale przy mega bezpiecznych flopach a ten do takich nie należał.
    Ostatnio edytowane przez Mundi66 ; 21-05-2008 o 02:45

  9. #39
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    dokladnie, po 1 masakra z miniraisem preflop, co te typy z AT robia w tym rozdaniu wogole? po2 porzadny bet na flopie by cie tu moze uratowal a na pewno nie zaszkodzil - zadaj sobie pytanie na flopie : jak gosc zagra na riverze jakby flopnal fulla to czy dam call - przeciez i tak i tak poplynies jak ma fulla, a jak betniesz flopa, to gosc z setem/fullem moze zreraisuje cie, dajac przeslanki do foldu i zmieniejszenia bledu? Jak nie to w ogole fold preflop z tym aa...

    nie wspominajac, ze jeszcze na flopie drawy na stole na lewo i prawo...
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 21-05-2008 o 04:21

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    -preflop napisałem wczesniej co o tym sądze. Nawet gdybym zagrał 6bb to koles z AT mnie sprawdzi i nawet mnie to nie zdziwi - troche mnie zdziwi jak sprawdzi beta 6bb z Q8.
    -flop - OK źle zagrane, choć bet nie dałby mi tak dużo info jak niektórzy mówia - sprawdzi mnie z reguły zarowno Tx jak i 99+. Ale niektore układy moge wywalic oraz kolesie drawujacy musza placic.
    -river - tu wasze zdania są podzielone, ale myślę że chyba jednak call był zły.