Zobacz wyniki ankiety: Kto ma dostać dziką kartę?

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Warsaw

    17 28.81%
  • Pixeluz

    0 0%
  • Kakashi

    3 5.08%
  • Soprano

    17 28.81%
  • VITORIO

    5 8.47%
  • palo

    0 0%
  • zdzisio

    2 3.39%
  • ownerek

    2 3.39%
  • AndrzejR

    8 13.56%
  • Goral

    2 3.39%
  • barlogos

    3 5.08%
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57
  1. #31
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Ok, wygral Soprano i Warsaw, gl
    niee no, te dwa cieniasy ? :wink:

  2. #32
    No to się spotkamy, oby przy ostanim stole :>
    powodzenia

  3. #33
    No i turniej rozstrzygniety. 4 Polakow przy finalowym stole i ich miejsca:
    1. Coogan
    4. Benio
    9. -dpdp-
    10. abdax

  4. #34
    :mrgreen:

  5. #35
    No nie wytrzymam!
    Przegapiłem turniej! Tak się napracowałem w eliminacjach... byłem pewny, że finał w niedzielę, aż tu nagle czytam sobie forum i... :shock: :shock: :shock:

    (na pocieszenie drugi raz z rzędu załapałem się w kasie na Interpoker i całkiem nieźle gra mi się tam na stolikach, ale szkoda że tego freerolla oddałem walkowerem :cry: )

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez abdax
    No i turniej rozstrzygniety. 4 Polakow przy finalowym stole i ich miejsca:
    1. Coogan
    4. Benio
    9. -dpdp-
    10. abdax
    gratulacje panowie !!
    ja niestety zakończyłem na 24 miejscu,na shortstacku alll in z AT vs Ax i ten x wszedł na flopie

    Soprano

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Abdax was ograł :lol: :lol: :lol: :lol:
    wyjebalem takiego rotfla na podlodze, ze głowa małaDDDDDDDDDDDD



    Oczywiście żartuję :wink: Gratulację dla wszystkich. Abdax nie ma teraz możliwości, żebyś nie przyjechał na turniej w Sopocie :P Tak jest moja szkoła 8)

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez MarcinN
    No nie wytrzymam!
    Przegapiłem turniej! Tak się napracowałem w eliminacjach... byłem pewny, że finał w niedzielę, aż tu nagle czytam sobie forum i... :shock: :shock: :shock:

    (na pocieszenie drugi raz z rzędu załapałem się w kasie na Interpoker i całkiem nieźle gra mi się tam na stolikach, ale szkoda że tego freerolla oddałem walkowerem :cry: )

    Dokładnie to samo, wszedłem wczoraj na SB(nawet nie wime po co) i "EJ TO TO JEST DZIŚ?" Nie wiem co mi kazało tam zajrzeć inaczej bym wszedł dziś i sie zdziwił ;P

  9. Gratuluję zwycięzcom, po razu drugi wygrał Polak.

    Finał 1000$ Freerolla będzie najprawdopodobniej zawsze w sobotę. Jest to prośba czeskich i węgierskich kolegów o sobotni, a nie niedzielny termin.

  10. #40
    ja rowniez gratuluje naszemu rodakowi za wygrana tym bardziej ze bylismy chyba mniejszoscia w tym finale ja ukonczylem na miejscu 59 przez dluzszy czas gralem z Toba soprano przy stole ale pewnie nie zwrociles uwagi....duzo lepiej mi poszlo w bet365 w tym za 20k gdzie bylem na 367 miejscu a koles z ktorym poszedlem na all ina i ktory zgarnal pule ponad 35k wygral ze mna majac w reku pare 7 a na stole brakowalo 9 to najwiekszego strita ktora oczywiscie ja mialem i tylko my zostalismy przy tym rozdaniu no ale niestety na stole byly tez 77 no i gosc mnie wywiozl kareta....ale i tak jestem zadowolony choc moglo byc lepiej.
    pozdrawiam