Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 182
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    gdansk
    Posty
    138
    ale bijecie piane panowie.....zawiescie ten bad beat corner

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    nie chce mie się czytać tego całego traszu, ale zastanawaim się tylko, dlaczego ci wszyscy "rewolucjoniści walczący o chuj wie co" nie wkleją reprezentatywnej próbki rozdań z PT (czyli 100k+)

    no dlaczego? kolego, któy założyłeś ten wątek - masz jaja żeby przyznać że jesteś idiotą, czy wkleisz jednak dowody na twe śmieszne tezy?????

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Nie wkleją bo nie mają, 100k to jest trochę grania już A jak tu zagrac 100 k rozdań jak ma się pecha ciągle

    Gram trochę na Ongame i prawda jest taka że na niskich stawkach jet tam chyba najniższy poziom w sieci. Donków callujących z 76 off all iny na preflopie pełno, a statystyka mówi że muszą czasem trafic

    pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1
    Hand P4-57543868-30, Started at 2008-01-04 10:02 (EST)
    Table 'Puebla': $0,50-$0,50 No Limit HE (Real)
    Seat 0: botta19 ($10,30 in chips)
    Seat 1: Gropusio ($105 in chips)
    Seat 2: _Jean_ ($69,70 in chips) (on the button)
    Seat 4: ThunderUA17 ($48 in chips)
    Seat 5: oj river ($63,20 in chips)
    *** Blind Bet Round *** :
    ThunderUA17 : Post Blind ($0,25)
    oj river : Post Blind ($0,50)
    Dealt to Gropusio: 10h
    Dealt to Gropusio: Qs
    *** Pre-Flop *** :
    botta19 : Fold
    Gropusio : Call ($0,50)
    _Jean_ : Bet ($2,50)
    ThunderUA17 : Fold
    oj river : Fold
    Gropusio : Call ($2)
    *** Flop *** : 8s Qh Qd
    Gropusio : Check
    _Jean_ : Check
    *** Turn *** : [ 8s Qh Qd ] 10s
    Gropusio : Bet ($0,50)
    _Jean_ : Raise ($2,50)
    Gropusio : Raise ($10)
    _Jean_ : Call ($8)
    *** River *** : [ 8s Qh Qd 10s ] Kh
    Dealt to Gropusio: 10h
    Dealt to Gropusio: Qs
    Dealt to _Jean_: Kd
    Dealt to _Jean_: Ks
    Gropusio : Bet ($15)
    _Jean_ : Raise ($35)
    Gropusio : Raise ($50)
    _Jean_ : Call ($21,70)
    _Jean_ : All In ($56,70)
    Gropusio : Show Cards
    _Jean_ : Show Cards
    *** SUMMARY ***
    Pot: $146,95 | Rake: $1,50
    Board: [ 8s Qh Qd 10s Kh ]
    botta19 lost $0
    Gropusio bet $78, collected $8,30, net -$69,70 Shows [ 10h Qs ] (a full house, Queens full of tens)
    _Jean_ bet $69,70, collected $138,65, net $68,95 Shows [ Kd Ks ] (a full house, Kings full of Queens)
    ThunderUA17 lost $0,25
    oj river lost $0,50


    Źle zagrane ale mimo to miał farta

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Kiedyś miałem na PS takie rozdanie: grałem przeciwko kolesiowi co często ostro grał, ale też często mu karty siadały. Na flopie trafiłem fd, ja bet, on raise, ja call. Na turnie trzecie karo i mam kolor z asem ale niestety jest para (33) na stole. Koleś allin za jakieś 0,5 stacka bo reszte włożył wcześniej, ja z uśmiechem call. Na river trzecia trójka, koleś pokazuje JJ. Bardzo głupio zagrał na river i mu doszło (Grałem na PS). Pozłościłem sie ale trudno. Ale tam takie cos zdarza sie rzadko. Natomiast ludzie piszą że na Ongame dziwne rozdania to standard. Choć sporo osób nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem i dla nich jakieś bardzo nietypowe rozdanie, a dużo takich nietypowych rozdań zdarzających sie często to jest to samo.

    Przeglądnąłem ten temat (oraz wcześniej inne podobne) i dziwią mnie parę rzeczy.

    1. Jeśli niektórzy ludzie narzekają na soft to niech grają gdzie indziej. Mało jest pokerromów na necie?
    2. Sporo graczy uparcie twierdzi, że na wszystkich softach losowanie jest takie samo i że jest zgodne z prawodpodobieństwem, a tymczasem nowy chyba również należący do tych graczy twierdzi:
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Takie rozdania na ongame to normalka, ale czy to źle? Jak umiesz grać to i tak będziesz wygrywał więc w czym problem?
    Czyli jednak?

    No i skoro wszędzie losowanie jest ok to dlaczego bardzo dużo osób narzeka na Ongame, a np na PS mało (choć są texty typu "river stars", ale tam gra bardzo dużo graczy więc teoretycznie negatywnych opinii również powinno być więcej). Co do FullTilta Party czy Ipoker - nie przypominam sobie żeby ktoś nadawał. BossMedia - jakieś narzekanie gdzieś widziałem (ale sporadycznie). B2B - chyba też coś gdzieś było ale mało.
    Zatem pytam: DLACZEGO?? Czy ludzie uwzięli się na Ongame?? A może konkurencja im płaci za to żeby Ongame zniesławić No nie wiem. A chciałbym wiedzieć. Ja na Ongame nie grałem, wszystko co wiem to z postów userów... Jak by mi ktoś mógł to wytłumaczyć to byłbym wdzięczny.

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    kolejny lamer

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ja wam moge wkleic probke 100k+ tylko co to da? Zeby nie bylo ja nie uwazam, ze maja podkrecony soft a nawet jesli to i tak bede tam gral. Gram na ongame ponad rok i wczesniej jakos specjalnie nie narzekalem. Prawdopodobnie dopadl mnie jakis downswing, a ze ostatnio na NL50 przybylo idiotow tez nie jest bez znaczenia wachania beda wieksze. Problem pewnie polega na tym, ze jak siedzi na stole nawet do 6 donkow z vpip ponad 25 w tym takie perelki jak 70/0 czy 45/20 calluja z Q3 czy 57 czasami im cos dochodzi, a ze maja chopaki farta to im dochodzi nawet czesciej.

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    najprostsze wytlumaczenie jest takie ze tam gdzie sie najwiecej narzeka gra najwiecej "wielkich szu":
    1. takich co to lubia zobaczyc kazdego flopa
    2. takich co to graja tylko AK i monster Pair

    jak tacy sie dobiora do rozgrywki to i "códow" jest wiecej niz zwykle.

    takie podkrecane softy sa banalne do wykrycia wiec zadnemu szanowanemu pokeroomowi sie to nie oplaca;

    a przegrani narzekajacy na wszystko - oprocz wlasnych umiejetnoscia - sa, byli i beda.

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    "Czy ludzie uwzięli się na Ongame??"

    A kto to sa ci ludzie? Jakies autorytety? Ktos kompetentny?

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    gdansk
    Posty
    138
    odnosze wrazenie ze niektorym to nawet podoba sie ten watek bo jest okazja do wyplakania sie w rekaw typu:

    "kiedys mialem na ps reke typu itp.itd"

    ludzie nikogo nie obchodza wasze bad beaty bo te ktore spotykaja nas codziennie na stolach nam wystarcza!!!!!!