Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56
  1. #31
    eLPe21 , chcialem zagrac na innym pokeroomie
    Wplacilem kase na unibet, zagralem 4 razy 1v1

    Jak zobaczylem akcje po flopie trips vs strit, full vs full, i tak z 10 za 20 minut, to to jest dla ciebie normalne ???

    Wywala mi fulla z flopa i sie za 3 razem musialem zastanawiac czy przeciwnik nie ma wiekszego.
    Oczywiscie normalna sprawa
    Majac KT, flop KTT, przegrywam to typ ma KK.
    Chyba qrwa nie ma genow zeby w 1v1 zrzuac fula z flopa

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    karaluch znowu uratowal temat

  3. #33
    Bo widocznie tylko ja chyba mam mozg zeby dostrzegac niektore rzeczy,

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Bo widocznie tylko ja chyba mam mozg zeby dostrzegac niektore rzeczy,
    Dokładnie. Też tak myśle. Reszta to tylko internetowe trolle;p

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    caralooh wlasnie nie masz chyba mozgu i jestes IDIOTA !!! Jesli uwazasz ze w pokerze online nie da sie wygrywac a nadal grasz to gratulacje swietne podejscie rozumiem ze poswiecisz swojego bankrolla aby doswiesc ze pokeroomy sa so so so rigged

    I co za roznica czy sa colddecki czesciej czy rzadziej ??? Powinienes sie cieszyc ze czesto ktos bedzie splacal twojego nutsa z flopa

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    cARALooH wiem jak wkurzające i dołujące potrafią być takie bad runy, z których jeden zapewne właśnie przeżywasz, ale uwierz mi, szukanie wszędzie spisku w żaden sposób ci nie pomoże. Zrób sobie przerwę od pokera, poanalizuj rozdania, popracuj nad poprawą gry - to poprawi twoje wyniki o wiele bardziej niż narzekanie na to, że gry na poker roomach są ustawiane. A jeśli wydaje ci się, że jakiś room jest rigged, to po prostu przenieś się na inny.

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    zostawcie go w końcu w spokoju, niech żyje w swoim świecie

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Karaluch czy, jak Ci tam.



    PO CO NADAL GRASZ W POKERA?????

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    14
    Czytam tak sobie twoje opowieści o tym jak starasz się pokazać, że gry na necie są ustawiane i muszę ci powiedzieć, że jak to czytam to na mej twarzy pojawia się uśmiech.

    Ja nie mówię, że online poker jest zupełnie czysty i nic się nie dzieje ale z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że nic podejrzanego nie zauważyłem. Gram na Ongame od pewnego czasu tylko heads'upy 10-20$. Zbliżam się dopiero do 1000 rozegranych gier a najdłuższa seria przegranych to 10 pod rząd, najdłuższa seria wygranych to chyba 11, bad beaty też miałem takie, że szok ale też mi dochodziły runner runnery gdzie na wygraną miałem 3%. To chyba po prostu taki typ downswingu, który dotyka jednego na tysiąc.

    Konkluzja z tego taka, że musisz spróbować na Ongame bo ten soft chyba nie jest rigged Przynajmniej 1vs1 Może tu ci będzie lepiej...zapraszam.

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Jak zobaczylem akcje po flopie trips vs strit, full vs full
    Chciałbym zobaczyć karalucha na miejscu tego gościa:
    YouTube - Sam Farha A/10 vs 10/10 Amateur All In First Hand WSOP Poker