Strona 4 z 94 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 933
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    olollo; tak to ta weryfikacja;
    ja wypelnialem formularz jakies 2-3 tygodnie temu;

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    czyli poza:

    alutekfiutek napisal
    "a czemu się tak gorączkujecie??? ja karte netellera dostałem w poniedziałek i na luzaku sobie cash wypłacam. swoim VIP-om już dawno wyslali" - tak troche dziwnie to napisal

    to sie narazie cieszymy mailami a karty nikt nie widzial?

    na końcu mojego tekstu była jeszcze buźka z mrugajacym oczkiem
    więc wyjaśniam, że sobie zażartowałem by Was troszke wkurzyć i nie pytajcie mnie już czy to prawda , bo mnie zasypaliscie PW i pytaniami na gg

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Jakby ktos chcial wiedziec to ten drugi mail, ktory wiekszosc otrzymala jest wynikiem bledu i nie nalezy zwracac na niego uwagi. Karta zostala wyslana zgodnie z data pierwszego maila. Dzisiaj dowiedzialem sie tego od pracownika netellera.
    pzdr

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Haha, ja dostałem tylko jeden (ten drugi mail), więc skoro nie dostałem pierwszego to nie wysłali karty LOLZ ?

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Raczej wszystko gra. Chodzi o to ze po prostu mieli jakis blad i tym ktorym wyslali karty wczesniej, niedawno jeszcze raz dostarczyli maile. Wazne ze dostales maila. Niewazne ze jednego czy dwa
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 14-09-2007 o 09:31 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Teraz z ktorego pinu skorzystac:P Przy dobrym bad beacie nie tylko zabiora $ za bledny pin ale jeszcze bankomat zje karte Czekam tez od poczatku wrzesnia na karte i tez dwa maile przyszly, kto nie dostal moge oddac jeden

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Pin bedziesz wpisywal przy aktywacji karty na stronce ktora podali Ci w mailu, potem go zmieniasz na swoj.
    Tak jak mowie drugi mail to pomylka wiec prawidlowy PIN jest w pierwszym(tak na rozsadek), choc na moje to ten PIN bedzie tez w kopercie razem z karta wiec..

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    A ja dalej wiem że nic niewiem Pierwszego maila 1 sierpnia otrzymałem Drugiego maila z pinem ANI WIDU ANI SŁychu na pytanie co z moją kartą po tygodniu czekania dwa dni temu dostałem taką odpowiedź:
    Please be informed that the NETELLER Prepaid card was sent out to you on Aug 24, 2007. Please allow up to 21 business days for delivery.

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    Jakby ktos chcial wiedziec to ten drugi mail, ktory wiekszosc otrzymala jest wynikiem bledu i nie nalezy zwracac na niego uwagi. Karta zostala wyslana zgodnie z data pierwszego maila. Dzisiaj dowiedzialem sie tego od pracownika netellera.
    pzdr
    skoro tak to juz powinny przychodzic, a tu jeszcze nikt nie dostal

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ja otrzymałem pierwszego maile 28 sierpnia i jezeli dotrze w ciagu 21 dni roboczych to powinna dojsc gdzies 24-25, czyli jeszcze mają trochę czasu

    pozdr