Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    15
    Mi tez znikenlo za duzo pkt w stosunku do bonusa. Operator z live chata nie wie jak sa przeliczne pkt w stosunku do bonusa.

  2. #32
    witam
    Ale jak to sie ma do tych granych turniejii, jak ktos wyda punkty fpp na turniej to co niedostanie zwrotu ??

  3. #33
    Witam,

    Chciałbym poinformować, że z powodu zautomatyzowania metody księgowania tego bonusa na pokerowych kontach graczy doszło do pewnych nieprawidłowości. Sprawa jest obecnie wyjaśniana, proszę o cierpliwość i przepraszam za kłopot.

    Pozdrawiam

  4. #34
    Wszystkie braki w bonusie proszę zgłaszać do supportu, będziemy je ręcznie uzupełniać.

    Pozdrawiam

  5. #35
    Witam,

    Tu można znaleźć nowe zasady Bonusu Lojalnościowego.

    Pozdrawiam

    edit:
    Zmiana znajduje się w oknie "Ważna informacja" na dole.

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    LOL, Mateusz, to jakiś żart, prawda ?

    Jeśli nie to proszę o wypisanie mnie z programu "bonus lojalnościowy".

    Czy jest możliwość przepisania konta na warunki jakie panują w SB angielskim , czyli możliwość przejścia na PLAYER CLUB PREMIUM ?

  7. #37
    Sonix, to są właśnie warunki Players Club tylko pod innym szyldem, na które musieliśmy przejść.

    Punkty z regulaminu Players Club, które znajdują się w Terms & Conditions:

    6. All FPP’s earned in the month will be removed from the players account when the cash back is credited. If a player does not earn enough points to receive a bonus (1000 points), then no points will be removed from the players account.
    7. Any points spent buying into FPP Tourneys cannot then be converted to cash. For example, if you earn 2000 points through the month but spend 500 points buying into tournaments then you will only receive the bonus for earning 1500 points.

    Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    No rzeczywiście, nie widziałęm wcześniej tych punktów.
    Coś mi sięwydaje, że ma związek ze zbilżającym się uruchomieniem sklepu

    Dziękuję i nawzajem.

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    To niemożliwe żeby ktoś taką głupią zmianę wymyślił. Jak to się ma do tego sklepu za FPP? Przecież teraz szanse na zarobienie choćby 1FPP w miesiącu wynoszą 0! Chyba że ktoś gra tyle, że nie łapie się na najmniejszy bonus, ale chyba nie o to Wam chodziło...
    Jak wygląda teraz Paradise w porównaniu z roomami, w których jest rakeback (tutaj bonus lojalnościowy), a oprócz tego sklep?
    Masakra. Mam nadzieję że ktoś się ocknie... i to na czas

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Bardzo sie zdziwilem, to chyba jest naprawde ... LOL kto u Was te promocje robi?? bo chyba nigdy w pokera nie gral
    Wychodzi na to ze gracze z progu 3500 euro w zwyz nie maja szans uzbierac FPP a co za tym idzie niedlugo zadnych szans na kupno czegos w sklepiku

    I can only say, this is SICK !
    chyba musicie to przemyslec

    pozdrawiam