Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    czesc

    Może komuś pomogę, komu zależy na czasie i oszczędności:
    Mając kasę w netellerze przelewasz ją (real time) bez opłat na konto
    np w colosseum poker i przegrywasz ją do zaprzyjaĽnionego w expekt
    poker (1 on 1, bez oglądania flopa nie ma rake ). Z expekta wypłacasz
    na konto bez opłat.W sumie: czas-2 dni, opłat brak, nie trzeba certyfikować netellera

    Pozdro erklos

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Ale powyzsza operacje to chyba trzeba wykonac na dwoch roznych komputerach? Bo z tego co wiem to nie da sie otworzyc na raz dwoch pokerow sieci Prima Poker na jednym kompie.

    Pozdr. Yoshin

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Trochę offtopicowo, ale nie chcę zakładać nowego tematu, a poniekąd sprawa związana z netellerem. Tak mnie to zaskoczyło, że nie mogę się nie podzielić. Wypłacałem ostatnio kasę (niewielką, poniżej 50) z ps na netellera, zaraz potem zalogowałem się na netellera, patrzę a kasa już tam jest :shock: Cała operacja nie trwała więc dłużej niż 2 minuty No rewelacja. Też się to Wam kiedyś zdarzyło?

  4. #34
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Czesc
    przelewy realizowane są zawsze natychmiast.Z netellera do pokerroomow
    natychmiast, z powrotem 2 dni robocze, bo taka jest umowa miedzy nimi(!!!)Dlatego nie ma opłaty za przelew.Przelewasz małą kwotę to nie opłaca im się trzymać, jak to będzie większa kwota napewno odczeka
    te 2 dni.
    Pozdro
    erklos

  5. #35
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez erklos
    Czesc
    przelewy realizowane są zawsze natychmiast.Z netellera do pokerroomow
    natychmiast, z powrotem 2 dni robocze, bo taka jest umowa miedzy nimi(!!!)Dlatego nie ma opłaty za przelew.Przelewasz małą kwotę to nie opłaca im się trzymać, jak to będzie większa kwota napewno odczeka
    te 2 dni.
    Pozdro
    erklos
    Witam
    Chyba cos sie pozmienialo.
    Wyplcalem ostatnio mniejsza sume niz teraz .i czekalem chyba 2- 3 dni
    Wczoraj zrobilem wyplate z PS i sprawdzilem dzisiaj , A kaska z PS lezy juz od wczoraj .Z tym , ze tylko ta kwota , ktora wplacalem , nadwyzka jeszcze nie dotarła

    Ale rekordzista predkosci jest Empire

    pzdr