Zobacz wyniki ankiety: Call of fold ?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Call

    20 38.46%
  • Fold

    32 61.54%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiesz moze poszedlem troche na latwizne biorac i tak nagrody ktory dla mnie sa moja najwieksza dotychczasowa wygrana i ktore ze prawie podwoily mojego bankrola :P

    juz prawie bylem przekonany ze call byl wlasciwym zagraniem a teraz ma coraz wieksze watpliwosci

    Bezsensu ten temat chyba nie rozwieje moich rozterek a jeszce bardziej je poglebi

    Ciekawe jakbym sie czul gdybym odpadl trzeci

    Musze sie poprostu zaczac cieszyc z wygranych a nie myslec co by bylo gdyby bylo

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to akurat nie przyszlo mi do glowy podczas turnieju ale nie wiem czy marek dlugo by czekal:P bo raz gdy po jego raise za 16000 dalem allin za 58000 w gore z J4 Marek byl naprawde bliski sprawdzenia mnie z niska parka na rece

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jeżeli Rossiemu zależało na 2 miejscu (bądź nawet 1) to wg mnie najlepszym rozwiązaniem wg powinno być allinowanie prawie każdej ręki (nie raise ale zwykły shove). Gorzej gdy mu nie zależało...

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Ok w takiej sytuacji to nie taki zły ten call...

    szczerze to myślałem, że walczysz o Wsopa a ta wygrana to leciutka osłoda tylko będzie

    Jeśli podwoiłeś rolla to myśle, że dobry call:
    Masz coś namacalnego itd
    Wyścig za marzeniami na WSOPIE mogłby się skończyć tylko wspomnieniami a tak masz już coś w garści...

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mysle ze pewnie gdybym wygral wsopa to istaniala tez szansa ze poprostu wezme kase bo co innego gdy wygra sie wejsciowke a co innego gdy dostanie sie kase i trzeba bedzie samemu juz ze swoich oplacic wsopa

    Chociaz moze bym wtedy chociaz na jakiegos side eventa pojechal

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Sebkrol ja widze wyjscie z tej sytuacjiwiekszosc z nas zna Twoje zamilowanie do black jacka!!Poprostu wygrana kase zainwestuj w ta gre!!!!Wygrana poswiecisz na wykupienie trzech wejsciowek na WSOPadla Mipiego dla mnie no i jezeli bedziesz mial ochote to moglbys sie z nami zabrac!!!

    Pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    394
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    mysle ze pewnie gdybym wygral wsopa to istaniala tez szansa ze poprostu wezme kase bo co innego gdy wygra sie wejsciowke a co innego gdy dostanie sie kase i trzeba bedzie samemu juz ze swoich oplacic wsopa

    Chociaz moze bym wtedy chociaz na jakiegos side eventa pojechal
    Z tego co wiem nie bylo mozliwosci wziecia 13kola $$$ in cash? Chyba, ze cos sie zmienilo...

    Pzdr

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    394
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    to akurat nie przyszlo mi do glowy podczas turnieju ale nie wiem czy marek dlugo by czekal:P bo raz gdy po jego raise za 16000 dalem allin za 58000 w gore z J4 Marek byl naprawde bliski sprawdzenia mnie z niska parka na rece
    Z jego perspektywy tez sie czail na Ciebie... Pewnie nie chcial tego rozegrac 50/50 w najlepszym dla niego ukladzie. Dlatego allinowanie Mareksa nie byloby takie glupie.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    rempee teraz sa takie zasady ze pokerroomy nie moge placic wpisowego za graczy wogole kazdy musi placic sam za siebie

  10. #40
    Mam jeszcze jedna pytanie do sebkrol18 Masz na Butonie AQ na stole jeży już 14,4k podbijasz o 30k.
    Pytanie co chciałeś osiągnąć tym zagraniem ?? by poddali sie czy ktoś poszedł na HU.
    Nie wiem jak grali przeciwnicy ale jak byś wszedł na all in z AQ to nikt nie miał by prawa Cie sprawdzić bez AA KK or QQ Grajac w finale nie ma już miejsca by bać sie wygrać.
    Jeśli postanowiłeś dać reis z AQ i ktoś wchodzi All in to dla mnie fold nie można sprawdzić kogoś z AQ można wejsc all in z AQ jako pierwszy ale nigdy odwrotnie

    Chciał bym usłyszeć jak chciałaś rozegrać tą karte AQ

    Pozdrawiam