Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 4 z 82 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 816
  1. #31
    dlaczego Kraków nie ma sponsora?

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    3
    A co myslicie o tym aby w turniejach rebuy'owych w kazdy rebuy'u bylo wliczone to 5zl na pule ligowa? Ma to swoje plusy i minusy, ktore kazdy zna. Poddaje do rozwazenia jako luzny pomysl.

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Również myślę, że turniej masters najlepiej rozegrać w jakiś styczniowy weekend i połączyć to z jakimś turniejem pobocznym, żeby było trochę kibiców. W środę ustalimy już ile miejsc będzie płatnych (skłaniałbym się ku 2) i jak będzie wyglądała liczba żetonów startowych. Blindy oczywiście mogą lecieć wolniej niż zwykle. Zgodnie z ustaleniami ostateczne decyzje podejmie "zarząd".
    Przy okazji myślę, że od nowego sezonu wypadałoby dokonać w "zarządzie" małej rotacji. Czyli na miejsce osób, które się nie pojawiają ostatnio wprowadzić chętnych stałych bywalców z bieżącego sezonu.

    Wracając do palenia, ostatnio delikatna propozycja jego ograniczenia nie wypaliła (nomen omen ), także myślę, że możemy w najbliższą środę spróbować metody zaproponowanej przez Miza. Czyli rundy nieparzyste bez palenia, a parzyste jedynie z sugestią ograniczenia palenia.
    Ostatnio edytowane przez Marian ; 26-11-2006 o 13:22

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Witam

    Rowniez jestem za wprowadzeniem zakazu palenia podczas turnieju , palenie przeciez szkodzi nie tylo palacym , ale wszytskim .
    Co do palenia podczas "cash games" mysle ze tutaj nie ma co robic zadnych zakazow :mrgreen:

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    ringi sa rozgrywane podczas trwania turnieju.Palenie przy ringach,a przy turnieju nie,mija sie z celem.Gra przeciez rozgrywa sie w jednej sali.Proponowalbym poprostu wychodzic na papierosa do drugiej polowy knajpy,przeciez to nie zaden problem

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    4 turnieje do konca ligi.. pasuje juz zdecydowac, najpozniej przed rozpoczaciem nastepnego turnieju, na jakiej zasadzie beda przyznawane zetony startowe w turnieju masters, zeby bylo w miare obiektywnie poki sa male roznice punktowe w czolowce tabeli.

  7. #37
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ustaliliśmy wczoraj, że w mastersie będą 2 miejsca płatne. Podział myślę może zostać jak w poprzednim sezonie: 70%/30%.

    Co do liczby żetonów startowych to kierunek zaproponowany przez C00lf0na zyskał aprobatę. Jednak, żeby jeszcze nieco bardziej rozszerzyć widełki moją sugerowaną wersją jest:

    1. 660 + liczba punktów
    2. 520 + liczba punktów
    3. 400 + liczba punktów
    4. 300 + liczba punktów
    5. 220 + liczba punktów
    6. 160 + liczba punktów
    7. 120 + liczba punktów
    8. 100 + liczba punktów (jeśli będzie ex equo, to po tyle samo)

    Zakładając, że zwycięzca klasyfikacji ligowej będzie miał ~200 punktów, a zdobywca miejsca 8-ego ~140, to stosunek ich liczby żetonów będzie ok. 3.5:1, natomiast średnia liczba żetonów wyjdzie po ok. 500 na gracza. Czyli podobnie jak w naszych freezeoutach.

    Teoretycznie tego wczoraj nie zaakceptowaliśmy, więc potwierdzimy to jeszcze w środę przed kolejnym turniejem, ale tak powinno być OK.

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Podane wyżej przez Mariana proporcje są jak najbardziej OK, sam dzisiaj nad tym troszkę myślałem i wydaje mi się że tego powinniśmy się tego trzymać (nie mojego myślenia, bo z tego nic dobrego nie wyniknie tylko w/w proporcji).
    Samo Grand Finale powinno odbyć się w sobotę, gdzieś koło piętnastej i równocześnie powinien toczyć się jakiś turniej poboczny, aby dopisali inni gracze poza czołową ósemką ligi(pomysł Miza z Saturday Poker of Cracow).
    Myślę że dogadamy jeszcze sprawę w środę bo czas ku temu najwyższy.

    Pzdr, Sapi.

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jeszcze jedna wazna kwestia odnosnie miejsc przy stoliku. moze zamiast losowania ustalic ze na SB jest 8me miejsce, BB 7 miejsce, UTG 6 miejsce, ...., D 1 miejsce. osoba ktora zajelaby pierwsze miejsce miala by dodatkowa korzysc mienia osob z najwiekszymi stackami po swojej prawej stronie.

  10. #40
    Witam. Chciałbym przypomnieć szanownym kolegom, że w Polsce centralnej, w mieście Łodzi od dwóch juz lat funkcjonuje liga HUC-holdem underground club, która nie była i póki my z Rufim i Marczellusem Rączym Jeleniem kapitułę tworzyć będziemy, nie będzie sponsorowana. Pozdrawiam