Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 108
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    może nie jest to związane z rozdaniami, ale raz koleś na 2+2 się zapytał kiedy będzie można dostać nową książkę J. Chana, i ktoś o ksywce Jordan tak mu odpisał:

    I went to the bookstore looking for this but I couldn't find it so I went up to the counter and asked if they had it, but the guy just gave me this thousand yard stare. So I stare harder, and he just comes right back over the top of me like i'm some frickin' tourist or something, so I stare even harder yet, and he stares harder, and finally I put my wallet back into my pocket.

    As I was walking out I said, "Did you have it?"

    The guy behind the counter said "Sorry, Jordan - I don't remember

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    :lol: Dobre!

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO
    No tak, ale Radek pisal o omaha,
    chyba, ze najpierw o omaha a potem o holdemie
    dokładnie to drugie to byl holdem, zapomnialem napisac


    Z tymi 3 kartami to sie nie zgodze nie wiem jak jest na innych poker romach ale np w everescie bierze sie najwyzszy uklad nawet jesli bedzie to 5 kart ze stolu.: http://www.podziemna.republika.pl
    w holdemie: dowolne 5 kart
    w omaha: 3 ze stolu + 2 nasze


    jak wprowadzilem kogos w blad to przepraszam
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 11:02

  4. #34
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    No to ja przedstawie smieszna historia , heads up 100 $ buy in , bet365
    Przeciwnik bardzo tight , albo mi oddawal blindy albo wchodzil tylko do flopa , kilka razy raise na preflopie ale pozniej po moim zwiekszeniu stawki odpadal , tak bylo czaly czas as doszlo do jakiegos 1100-900 , po dluzszym graniu , caly czas pasowal a ja za kazdym prawie razem blefowalem. W koncy flop , AAK , ja big raise, on fold , pokazalem pierwszy raz karty , 23 , nastepna reka , ja raise na preflopie(prawie za kazdym razem z nim to robilem ) on call , FLOP 256, ja na reku 24 ALL IN , myslac ze ja znowu blefuje on CALL , mial K8 , na turnie wypadla jeszcze 3 , i tak sie ten head easy skonczyl :mrgreen:

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrow Wielkopolski
    Posty
    52
    Ja wlasnie sobie gralem heads-up'a za $2 dla rozgrzewki... na poczatku nic sie w zasadzie nie dzialo... Ktores z kolei rozdanie.. Gostek lekki raise przed flopem. Mam na reku 85 kier... robie call.. Na flopie pojawia sie K55... gostek raise... ja call.. Turn - bodajze J. On znowu raise.. ja oczywiscie call... Przychodzi river ktory nic nie zmienia.. On znowu raise.. ja re-raise.. on call... a potem zaczal na mnie najezdzac ze nie umiem grac i ze jestem p***** ze go sprawdzilem... Troche sie usmialem. W jednym rozdaniu stracil okolo 2/3 swoich zetonow

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    chyba pojde juz spac bo smiac mi sie chce, gralem sobie na primie .05/.1 NL

    piersze rozdanie na BB dostaje
    pare osob call

    flop

    ja raise 5BB

    dwoch call

    TURN:

    ja raise 26BB

    jeden call

    RIVER:

    ja raise 26BB i gosc call pokazuje czyli nuts, z tym ze mielismy obaj jeszcze po okolo 40bb :lol:

    dam mu opis "nie zna zasad" :P

  7. #37
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    stawiajcie przy opisach partii ten niewinny dwukropek ':' i wszystko staje się o wiele przejrzystrze.

    Zamiast 7s wystarczy ':'7s (bez apostrofów) i wychodzi piękne

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Poprawilem :wink:
    no lepiej teraz wyglada, ale jak juz o tym mowimy dla mnie troche za duze te karty, moze takie byly by przejrzystsze?

    [/img]

  9. #39
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    Nie wiem czy to juz gdzies pisalem ale apropos przypomnialo mi sie tez jedno zdarzenie bodajze z jakis miesiac moze wiecje temu, SB 5/10 albo 10/20 , shorthanded ,po dluzszej grze zostalem tylko ja i moj opponent , hu , kilka partii bach bach bach , az w koncu mial ok 240 $ , Zrobil Raise na preflopie do ok 50 , po flopie raise ja reraise i on call , Zostalo mu w tym momencie 34 $ , Turn - on Bet za 30 , ja call , River - on Check , ja bet za 5$ , on Fold i wyszedl ze stolu :P :lol:

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Dabrowa Gornicza
    Posty
    91
    Zwatpil