Zobacz wyniki ankiety: Jakie są przepisy dotyczące max prędkości na drogach?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • dobre

    9 39.13%
  • średnie

    6 26.09%
  • złe

    8 34.78%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Tak sie zastanawiałem kiedy się w tych dyskusjach na naszym forum przechodzi od argumentów do wyzywania. Bo nigdy w nich nie brałem udziału. No ale nadszedł czas. No to zacznijmy
    Sam zaczales wyjezdzajac z tym draznieniem wyprzedzaniem. To teraz nie zwalaj na innych.

    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    A ja też miał rida na ciebie. Ty jesteś tym kolesiem co nie zdejmuje czapki jak jeździ autem. Masz wąs i matiza (bynajmniej nie mam nic do matizów ale staram sie podtrzymać stereotyp)? Predkośc z jaką sie poruszasz to 50 na 70 i 40 na 50.
    Niezly read. Tym bardziej, ze dyskutowales z nami w watku o motoryzacji i doskonale wiesz jakie mam auto. Jak w pokerze masz takie same ready to pogratulowac. Moze zacznij robic notatki?

    BTW: Tam do dyskusji rowniez wlaczyles sie stwierdzeniem, jak to Ty nas wszystkich objezdzasz swoja Yamaha na swiatlach.

    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta

    ps. Nigdzie nie powiedziałem ze wyprzedza znaczy ogarnia lepiej.
    Czyżby drażniło was że ktoś ogarnia lepiej od was i was wyprzedza?
    Wiesz co to jest implikacja? Wlasnie w powyzszym zdaniu ja zastosowales. I jeszcze sie czepiasz, ze ktos Cie zle zrozumial.

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja mam takie pytanie. Byłem dziś w Warszawie i chciałbym sie dowiedzieć jakie zasady kieruja ruchem na rondzie obok Arkadii(nie wiem jakie ulice), bo troche mialem kłopotów

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    W trakcie kursów warto pokazywać filmy zawierające wypadki, ich skutki, wywiady z poszkodowanymi, kalekami itp. Ludzi ci dostaliby jakąś kasę za wzięcie udziału w takim filmie a takie filmy z nieraz drastycznymi scenami w jakiś sposób działałyby na kierowców. Kuzyn też lubiał zaszaleć za kierownicą. Poszedł na studia na kierunek związany z ratownictwem medycznym, zobaczył parę filmów, na praktykach zetknął się z ofiarami wypadków i już jeździ spokojniej. A wcześniej były mandaty, punkty i nie pomagało mimo że nie zarabia dużo. Wielu mandatów i tak uniknął dzięki CB.

    I jeszcze pytanie do osób, ktore uważają że przepisy są złe np Królewicz, kirkblade. Co konkretnie byście zmienili i jak? Czy po prostu tak czy siak przepisy macie gdzieś i jeździcie po swojemu

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Jestem za zwiekszeniemi w wielu miejscach predkości. Poprostu przez zmiane znaku na wyzsze ograniczenie. Za zniesieniem obowiązku do jazdy w kasku na motorze tak to jest w niekturych stanach w ameryce. I za zniesniem obowiązków uzywania pasów. Pewnie za wieloma innymi rzeczami o ktróych nie mam pojecia.

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta

    I jeszcze pytanie do osób, ktore uważają że przepisy są złe np Królewicz, kirkblade. Co konkretnie byście zmienili i jak? Czy po prostu tak czy siak przepisy macie gdzieś i jeździcie po swojemu
    pozbylbym sie ograniczen predkosci wszedzie poza obszarem zabudowanym, zabudowania zabudowaniom nierowne wiec tam tez powinno byc roznie, zamiast ustawowych "50 i chuj!". Nie wiem jak niedoleznym trzeba byc, zeby cos sobie zrobic przy 50 w letni dzien.

    Przydalyby sie tez cwiczenia ze zdrowego rozsadku dla drogowki, bo co innego przeleciec na czerwonym/ciaglej/debilne znaki stop/strzalki/kierunkowskazy/ w ciagu dnia, a co innego w nocy , na roznych skrzyzowaniach przy innej widocznosci itp