Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Ivey = my hero

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    teraz nieco podobne rozdanko
    pochodzi z WSop 2005 MAin Event

    Flack
    Lome

    Blindy 300 600

    Ktos fold
    ktos2 fold
    ktos3 fold
    Lome raise to 2100
    ktos4 fold
    Flack raise to 7000
    SB fold
    BB fold
    Lome reraise 10000
    Flack call

    Flop

    Lome check
    Flack check

    Turn

    Lome raise 9000
    Flack call

    River

    Lome raise 12000
    Flack call (troche sie przy tym skrzywil i cichutkim glosem jakby sam siebie pytal call )

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ciekawe czy ma takiego nosa do cen akcji
    Jeżeli mówisz o Stu Ungarze, to on już raczej nie ma nosa do niczego...

    pozdr
    Warsaw

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Czy ktoś zna logiczne wytłumaczenie dlaczego Lome zrobił 3bet preflop z 45s?

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    po to zeby zgarnac blindy? . Moze 45s to jego ulubiona reka? . Moze myslal ze Flaak jeszcze nie wykurowal sie do konca z choroby i spasuje?

  5. #35
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Przecież miał pokera
    Wprawdzie tylko z dwóch kart ale poker to poker i wiadomo że nie należy go rozgrywać przez slowplay :twisted:

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Cytat Zamieszczone przez vKrzychoo
    w rozdaniu z Andym Blackiem, Ivey miał cos kolo K5s a co do tego filmiku to niezla lipa by była jakby gosc zrobil call i okazało sie ze ma 7,J albo A high. Swoja droga ciekawe czy tak samo gra na UB i Primie bo to tlumaczyloby kolejki jakie ustawiaja sie chetnych do gry z nim
    odgrzebalem to bo mnie gosc rozsmieszyl, kolejki sie ustawiaja?? bo co rozdaje kase??pewnie panie wielki vkrzychoo 1v1 bys sie z nim dorobil kokosow, ale niestety, nie bedziesz mial nigdy okazji

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wlasnie przeczytalem pare faktow z zycia ivey i strasznie mnie to rozbawiło np

    Kiedy Phil siada do gry, gracze pasują nawet przy sąsiednich stolikach.

    Zna dwa języki: USD i Euro.


    FAkty pochodza z pokerportal.pl gdzie sa rowniez inne ale te mnie najbardziej rozbawiły

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez krakers
    Cytat Zamieszczone przez vKrzychoo
    w rozdaniu z Andym Blackiem, Ivey miał cos kolo K5s a co do tego filmiku to niezla lipa by była jakby gosc zrobil call i okazało sie ze ma 7,J albo A high. Swoja droga ciekawe czy tak samo gra na UB i Primie bo to tlumaczyloby kolejki jakie ustawiaja sie chetnych do gry z nim
    odgrzebalem to bo mnie gosc rozsmieszyl, kolejki sie ustawiaja?? bo co rozdaje kase??pewnie panie wielki vkrzychoo 1v1 bys sie z nim dorobil kokosow, ale niestety, nie bedziesz mial nigdy okazji
    nastepny sie chce kłócić, to co napisałem to jest FAKT, chca z nim grac i już , widocznie kazdy chce sie sprawdzić, z resztą co ja ci bede tłumaczył, a jak chcesz cos zabawnego to poogladaj sie w lustrze , nara :lol: