Strona 4 z 41 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 404
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Aras wiesz że trening spala kalorie?

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    Aston,
    od wielu lat nie uprawiam żadnego sportu (jedynie bardzo okazjonalne wyjscia na pilke max 2 razy w roku), spędzam przed kompem kilkanaście godzin dziennie. na weekendy wpada tesciowa która robi milion kotletów, bardzo czesto jadam na mieście, prawie nie jadam zieleniny i jestem leniwą wozidupą która swoim autem jedzie nawet po fajki do kiosku za rogiem i jakos udaje mi się trzymac wagę 71-74kg.
    Alutek czy Ty pojmiesz wreszcie, że jedni maja dobra przemiane materii (jak Ty), a inni tendencję do tycia?

    Mam kuzyna który ciagle wpierdala fast foody i codziennie pije z 2-3 browarki i jest CHUDY. Ma bardzo dobra przemiane materii. Ja przy takim trybie zycia tyje bardzo szybko.

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    ludzie nie piszcie takich bredni bo sie tematu odechciewa czytac... przelicz sobie kalorie fizycznie nie mozliwym jest zeby jedzac codziennie pizze popijiac przy tym 1,5 butli browara nie przytyc i to drastycznie... chyba ze mowisz tutaj o mini pizzy z piekarni pana Henka lub tez riggi mrozonej z kartonu. Anoxic preferuje raczej pizze zamawiane, ktore zawieraja dużą zawartosc tluszczu i kalorii. .

    brednie powiadasz? to ja chętnie przyjmę baaaaaaaaardzo gruby zakład. i mowimy o normalnej, dużej, zamawianej pizzy.

    ale jesli twierdzisz że to brednie to oficjalnie , publicznie proponuję zakład o 30 tys zł

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Założę się z kimś 1:1 że napluję sobie na twarz. Max. 1500$!

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Aras wiesz że trening spala kalorie?
    oczywiscie ale gadanie, ze to jest easy game mnie smieszy bo nie jest to raz a dwa dolicz sobie to , ze to nie bylby jedyny posilek alutkafiutka czy jak on tam ma w ciagu dnia.. dolicz jeszcze ogranicznik czasowy szkola, praca etc. nie zawsze masz czas zeby cwiczyc..

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dobra, ja się już nie będę wykłócał, ostatecznie proponuję:

    18kg w 90 dni
    odds 1:2
    max 1500zł, min bet 50zł.

    i ode mnie EOT.

  7. #37
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Alutek czy Ty pojmiesz wreszcie, że jedni maja dobra przemiane materii (jak Ty), a inni tendencję do tycia?

    Mam kuzyna który ciagle wpierdala fast foody i codziennie pije z 2-3 browarki i jest CHUDY. Ma bardzo dobra przemiane materii. Ja przy takim trybie zycia tyje bardzo szybko.

    Anoxic, ale ty musisz zrozumieć, że nie jest nam łatwo sprawdzić/uwierzyć w Twoje tendencje do tycia. a jesli nawet masz kłopoty ze zrzucaniem wagi to w dużej mierze są one pewnie wyimaginowane. przeciętny, młody i średnio zdrowy facet ważący prawie 100kg powinien zrzucić 15kg w 100 dni na luzaku i zdania nie zmienię.

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    no taka dieta, że przestajemy w ogóle jeść to strasznie niezdrowa sprawa, naraża się organizm na awitaminozę i w cholerę innych schorzeń, w dodatku efekt jojo grozi kosmiczny

    jeszcze raz powtarzam, że najważniejszy jest ruch i to systematyczny (np bieganie, jazda na rowerze, pływanie, gra w piłkę, jazda na nartach, gra w tenisa, squasha itd itp)

    piwsko można pić (o ile się nie ma problemów z wątrobą heh), ważne by nie obżerać się pizzami i fastfoodami

    oczywiście każdy organizm jest inny, nie ma też zresztą uniwersalnej wagi w stosunku do wzrostu, bo ludzie mają różną budowę (np grubsze kości, trzeba też pamiętać, ze mięśnie ważą 5x więcej niż tkanka tłuszczowa)

    Jeśli mam Ci coś Anoxic polecić, to na początek dieta Dukana (wygoogluj sobie), jest to dieta białkowa, a więc całkowicie zbilansowana (a przez to zupełnie zdrowa). Problem jest tylko taki, że będziesz się musiał na dłuższy czas pożegnać z alko

    No i czas ruszyć dupsko sprzed kompa i wziąć się za jakiś sport (oczywiście w formie rekreacyjnej)

    Chaotycznie to wszystko napisałem, ale mam nadzieję, ze w miarę zrozumiale.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    brednie powiadasz? to ja chętnie przyjmę baaaaaaaaardzo gruby zakład. i mowimy o normalnej, dużej, zamawianej pizzy.

    ale jesli twierdzisz że to brednie to oficjalnie , publicznie proponuję zakład o 30 tys zł
    oczywiscie, ze sie z toba nie zaloze bo zaklad jest niemozliwy do przeprowadzenia z wiadomych przyczyn.. nie bylbys mi w stanie udowdodnic czy spelniasz wszystkie warunki zakladu, jakbys mieszkal ze mna w jednym mieszkaniu jak najbardziej.. wole kobiety wiec pasuje..

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    no ale my z Adamem mieliśmy problemy z nadwaga (obaj jesteśmy raczej drobni - w sensie ,że nieprzypakowani) i waga 84kg to dla nas naprawde duuuuuzo. (ja wygladałem obleśnie, to ty Adaś musiałeś wygladać megaoblesnie)
    wbrew pozorom wyrywalem wtedy calkiem piekne panny nie wiem jak ty, ale mi urosla tylko meeeega opona, na ryjku to nawet chyba pozytywniej bylo LOL. gorzej jak przyszlo przymierzyc cos w sklepie, albo probowac zrobic nagly zakret na boisku.

    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Założę się z kimś 1:1 że napluję sobie na twarz. Max. 1500$!
    masz tylu fanow, ze pewnie ktos sie znajdzie o ile to nie ty bedziesz tym plujacym ;p