Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 260
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ma ktos numer albo email palikota? on z pewnoscia troche publicity potrzebuja aktualnie, wiec predko by sie wzial w budzetowce za takich leni

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No nie da się ukryć, miałem więcej ambicji by znaleźć dobrą pracę a nie brać co wpadnie...
    Sorry Woland, ale nie wiesz co gosc robi, nie wiesz w jakim jest wieku wiec pierdolenie glupot o ambicjach jest nie na miejscu...

    Kwestie moralnosci sobie darujcie, bo nie chce mi sie szukac wpisow na forum nt jakis filmow do sciagniecia itp bo nagle tam juz iles moralnosci nie ma... Zaraz powiecie ze macie cale oryginalne oprogramowanie na domowych komputerach, nie macie zadnej muzyki / filmow sciagnietych z netu itp...

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    dlatego nigdy nie bedzie w polsce dobrze.administracja wzrosla odkad tusk krzeselko przejal.budzetowka: znasz 5 jezykow, posiadasz wszystkie mozliwosci, ktore mozna nabyc? gratuluje panu tuskowi takich ludzi
    Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto w robocie sie nie nudzil...
    Qmpel jak pracowal w TPSA to powiedzial ze do niego na pietro jakby rzucic granat to firma dalej pracowala by tak samo jak pracowala... A duza firma, nawet nie panstwowa...

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Sorry Woland, ale nie wiesz co gosc robi, nie wiesz w jakim jest wieku wiec pierdolenie glupot o ambicjach jest nie na miejscu...
    Co gość robi? Opierdala się jeszcze jest z tego dumny. Dopytuje tutaj jak oszukać swojego pracodawcę, którym nota bene jesteśmy my wszyscy (no może Ty eLPe nie, nie wiem czy płącisz jakiekolwiek pdoatki w Polsce).

    Co do wieku, to jest młody. Uważam, że przed 30-tką.

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    eLPe pominalem to, dlatego smieje sie z internetowych napinaczy i moralniakow

    Ucio ktos kto wykonal swoje obowiazki = len, no faktycznie a ja myslalem, ze to ktos kto NIE WYKONAL obowiazkow...

    Zalosne, idzcie sobie moralnic gdzies indziej, a tutaj mozecie mi wpisac co zrobic zebym mogl miec w dupie takich oszolomow jak Wy i sobie isc pograc a nie tu gadac.

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Sorry Woland, ale nie wiesz co gosc robi, nie wiesz w jakim jest wieku wiec pierdolenie glupot o ambicjach jest nie na miejscu...

    Kwestie moralnosci sobie darujcie, bo nie chce mi sie szukac wpisow na forum nt jakis filmow do sciagniecia itp bo nagle tam juz iles moralnosci nie ma... Zaraz powiecie ze macie cale oryginalne oprogramowanie na domowych komputerach, nie macie zadnej muzyki / filmow sciagnietych z netu itp...
    napisal:robi 1/10 pracy jednego wydajnego pracownika.wiec przyjac, ze normalny pracownik pracuje 160h w miesiacu, to on pracuje 16h, wiec mozna powiediec, ze nic nie robi.

    nigdy nie sciagalem zadnych filmow, nie wiem co to jakies torrenty.wiec, prosze kieruj twoje slowa do poszczegolnych ludzi, a nie wszystkich.wszystkie programmy mam legalne, nawet w biurze na ukrainie, gdzie wlasciwie oryginalne programy sa przestepstwem

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    +1
    weź sie za robote, zdecydowanie +++++++ ev
    skoro praca jest +ev i poker jest +ev to jak poker w pracy jest -ev? mysle ze lepiej zatoczyc orbite niz rozwiazywac 1000 panoramicznych czy studiowac pudelka. czas pracy mozesz miec zadaniowy, na akord, z duzymi przestojami a 8h trzeba wysiedziec.
    btw. do nikogo nie dotarly raporty o efektywnym czasie pracy? zdaje sie srednio dochodzi do 4h...

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Woland nie nie posraj sie z tego napinania juz ok? bo jeszcze sie zmeczysz i nie bedziesz mial sily wykonywac swoich projektow.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    btw. do nikogo nie dotarly raporty o efektywnym czasie pracy? zdaje sie srednio dochodzi do 4h...
    zalezy to od wykonywanej pracy, czlowieka, organizmu..nigdy np bym efektywnie nie potrafil grac 24 stolow na raz.

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    skoro praca jest +ev i poker jest +ev to jak poker w pracy jest -ev?
    Tak samo jak jak ev+ jest korzystanie z toalety oraz seks...