Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 88
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Może i nie ma o on-line, ale tak w temacie... zapraszam do Art. 29

    "1. Zabrania się reklamy i promocji gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych oraz gier na automatach."

    Czyli koniec z bannerami.

    "6. Przez reklamę gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach rozumie się publiczne rozpowszechnianie znaków towarowych lub symboli graficznych i innych oznaczeń z nimi związanych, a także nazw i symboli graficznych podmiotów prowadzących działalność w zakresie gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach oraz informacji o miejscach, w których takie gry lub zakłady są urządzane, i możliwościach uczestnictwa."

    "8. Za reklamę i promocję gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów
    wzajemnych lub gier na automatach uważa się również reklamę i promocję produktów
    i usług, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje
    podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem gier cylindrycznych, gier w
    karty, gier w kości, zakładów wzajemnych, gier na automatach, kasyna gry lub
    punktu przyjmowania zakładów wzajemnych albo z firmą, nazwą lub oznaczeniem
    podmiotu prowadzącego działalność w zakresie gier cylindrycznych, gier w karty,
    gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach."

    "9. Za reklamę i promocję gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów
    wzajemnych oraz gier na automatach uważa się również reklamę i promocję podmiotów,
    których wizerunek reklamowy wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsamy
    z oznaczeniem gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych,
    gier na automatach, kasyna gry lub punktu przyjmowania zakładów wzajemnych
    albo z firmą, nazwą lub oznaczeniem podmiotu prowadzącego działalność
    w zakresie gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych,
    gier na automatach lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do takich oznaczeń."
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 27-11-2009 o 17:29

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Tak, tyle że forum utrzymyje się z reklamy pokerromów
    To raczej Doli się z tego utrzymuje ja pamietam czasy kiedy nie było zadnych referali na forum i jakos sie utrzymywało

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Utrzymac forum to nie sa koszty, to inna sprawa, ale to co wkleil pepone rozwala caly ten rynek ;-/

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Ja pierdole i to ma być wolny kraj? Co kogoś obchodzi kto na co wydaje kase? Jeżeli mam ochotę przegrać cała moją kasę na automatach to do jasnej cholery komu to przeszkadza?

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    twojej rodzinie,zonie,dzieciom?

  6. #36
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    To raczej Doli się z tego utrzymuje ja pamietam czasy kiedy nie było zadnych referali na forum i jakos sie utrzymywało
    a ilu było wtedy użytkowników 100?
    co innego niż teraz gdy jest ich 9678

    Rosną koszta i ilość poświęconego czasu

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    twojej rodzinie,zonie,dzieciom?
    To ich sprawa;] jeżeli będę przegrywał to nie będe miał rodziny i tyle, ale co ma rząd do tego? Chore imo.

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    no bez przesady.nie sadze ze "popularnosc" ma cos wspolnego z iloscia sponsorow

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    piachu,rzad tobie nie zabraniajedynie musisz isc do kasyna,zeby tomek i wladek na chlebek mieli

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Nie rozumiem jak oni by chcieli zakazać reklamowania hazardu poprzez bannery itp. on-line. Przecież jeśli Polakom zakażą tego to na ich miejsce wskoczy ktoś z zagranicy z własnymi stronami w naszym języku i dalej będzie reklama. A obcokrajowcom chyba mogą skoczyć ?

    Myślę, że jeśli by już do takiego czegoś doszło to może serwer za granicą + polska domena zarejestrowana również za granicą powinno coś pomóc.