Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 77

Wątek: DON a sit & go

  1. #31
    bosynurek Guest
    ja z nikim nie bede dyskutowac, nawet nie wiem o co ci chodzi Woland, zarabiasz na sitach regularnych i jest ci z tym dobrze to nie wiem co robisz w tym watku. jesli chodzi o mnie to jak ktos chce, to za 100 dolarow (mysle, ze by sie zgodzil) moj brat pokaze kazdemu, jak to sie robi. mieszka w krakowie. plusy donow sa oczywiste - idealne do multitablingu 30-stolowego, brak swingu wlasciwie odczuwalnego i ogolna tendencja poczatkujacych/desperatow zeby tam wlasnie probowac swych sil

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    O nie, no jak Twój brat pokaże to ja już nie dyskutuję.

  3. #33
    A o co Tobie Wolandoo chodzi w ostatnich postach, bo tez nie rozumiem. Naprawde nie rozumiesz co znaczy latwy zysk? (łatwy,nie wiekszy!)

    A, i z bosegonurka nie rob juz takiego idioty. On na sharkscope w leaderboards jest a top10 total profit, double or nothing. Nie znam jego stylu gry ale widac ze kupe tego rozegral i wie co mowi
    Ostatnio edytowane przez rfl ; 09-09-2009 o 10:29

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    A o co Tobie Wolandoo chodzi w ostatnich postach, bo tez nie rozumiem. Naprawde nie rozumiesz co znaczy latwy zysk? (łatwy,nie wiekszy!)
    O to, że jeśli chcemy coś porównywać to musimy mieć ściśle zdefiniowaną miarę. Jak ktoś mi wyjeżdża z "łatwym zyskiem", to poproszę o definicję. Dla Was DoN to jest łatwy zysk, dla Rado klasyczne sity to łatwy zysk a dla Pepone cashe to łatwy zysk, więc co to za idiotyczny pomysł żeby porównywać, gdzie zysk jest "łatwiejszy"??

  5. #35
    No dobra, to teraz miedzy tekst o Rado i Pepone wpisz "dla jeffrey'a DoNy to latwy zysk". Skoro juz komplet to teraz idz sie ich czepiac dlaczego cahse albo sity sa dla nich latwym zyskiem.Bo przeciez to idiotyczne! Nie przyszlo Ci do glowy ze moga to byc subiektywne opinie ?

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    A, i z bosegonurka nie rob juz takiego idioty. On na sharkscope w leaderboards jest a top10 total profit, double or nothing. Nie znam jego stylu gry ale widac ze kupe tego rozegral i wie co mowi
    Już chyba pora skończyć temat, bo zaczynamy pisać coraz większe głupoty, ale jeszcze się wytłumaczę - nie wiem co prezentuje sobą pokerowo bosymurek, ale jak mi wywala argument, że jego brat mi pokaże jak to się robi, to co mam odpisać...

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    No dobra, to teraz miedzy tekst o Rado i Pepone wpisz "dla jeffrey'a DoNy to latwy zysk". Skoro juz komplet to teraz idz sie ich czepiac dlaczego cahse albo sity sa dla nich latwym zyskiem.Bo przeciez to idiotyczne! Nie przyszlo Ci do glowy ze moga to byc subiektywne opinie ?
    No kurna przecież z mojego postu wynika właśnie, że łatwość to miara subiektywna więc nie nadaje się do porównywania. To jeffrey właśnie zaproponował łatwość jako miarę do porównania różnych rodzajów gier. Czytaj ze zrozumieniem.

  8. #38
    Nic nie odpisywac. Ten jego argument byl na poziomie "nie macie racji, zaraz zawolam brata i dostaniecie wpierdziel", ale nie mozna mu odmowic doswiadczenie, bo prawie 20k gier to juz costam jest

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No kurna przecież z mojego postu wynika właśnie, że łatwość to miara subiektywna więc nie nadaje się do porównywania. To jeffrey właśnie zaproponował łatwość jako miarę do porównania różnych rodzajów gier. Czytaj ze zrozumieniem.
    Dopsz, bede czyal ze zrozumieniem<yes> . Moze jego zwrot byl niefortunny ale o ile pamietam w tym samym zdaniu pisal tez o swingach wiec mozna odniesc wrazenie ze dla niego latwosc przejawia sie malymi swingami, i czestym ITM. Jezeli uzyl by wlasnie tych slow do porownania to nie zaprzeczysz ze swingi sa tu duzo mniejsze a do ITM bardzo latwo dojsc.
    Nawet Twoj rado w temacie nizej opisywal swoje swingi ktore male nie byly

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    nie zaprzeczysz ze swingi sa tu duzo mniejsze a do ITM bardzo latwo dojsc.
    Nie zaprzeczę. Nie zaprzeczysz chyba, że mniejsze swingi i częstsze ITM będą w 9 płatnych na 10 grających?