Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Początek

  1. #31
    a moze sprobowac tez heads-up?

    i czy moze wplacic do 2 pokerroomow czy tez miec w jednym wiekszy bankroll?

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    HU to w opinii wielu najtrudniejsza forma pokera. Prócz bardzo dobrych podstaw wymaga świetnego czytania przeciwnika a to przychodzi z doświadczeniem.

    Jako początkujący nie znasz podstaw ani nie masz doświadczenia, więc HU nie wydaje się najszczęśliwszym pomysłem.

    Poza tym HU na wielu roomach obciążone jest najwyższym rakiem (opłatą za grę), więc nawet przy odrobinie szcżęścia będąc lekko wygrywającym graczem możesz wychodzić na 0 lub lekki minus z tego powodu.

    Za to brak przeciwwskazań żeby poćwiczyć HU na playmoney.

    Nie rozdrabniałbym się również z tymi paru groszami jakie masz. 30$ to mniej niż minimalny bankroll na najniższe stawki (nie mówię o SSS), więc dzielenie na 2 roomy to wg mnie kiepski pomysł.

    Wybierz sobie room o dobrym sofcie (w przeważającej opinii PS lub FT; jeśli FT to zapisz się poprzez jakąś stronę rakebackową), bo akurat w tej chwili sporo roomów ma z tym problem a może Cię to łatwo zniechęcić.

    Reasumując, zakładając że zależy Ci na rozwoju umiejętności bardziej niż miłym spędzeniu czasu, polecam FR i spokojną wspinaczkę w górę. Może nudne ale skuteczniejsze od radosnego pokera

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    HU to w opinii wielu najtrudniejsza forma pokera. Prócz bardzo dobrych podstaw wymaga świetnego czytania przeciwnika a to przychodzi z doświadczeniem.
    +1

    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    Reasumując, zakładając że zależy Ci na rozwoju umiejętności bardziej niż miłym spędzeniu czasu, polecam FR i spokojną wspinaczkę w górę. Może nudne ale skuteczniejsze od radosnego pokera
    A może jednak odwrotnie? Niech początkujący zaczyna od HU (oczywiście najniższe stawki) i tam zdobywa doświadczenie. Następnie stoliki short-handed a póżniej FR i turnieje będą wydawać się proste

    Pomysł trochę na opak, ale ja w zasadzie tak zaczynałem i nie narzekam.

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    +1
    Pomysł trochę na opak, ale ja w zasadzie tak zaczynałem i nie narzekam.
    Też tak zaczynałem i dlatego polecam coś przeciwnego, hehe

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ja ostatnio zagrałem sobie dla odmiany HU. Obydwoje wyszliśmy na remis ... po -5$
    Na pokerstars jednak struktura HU jest inna niż na Chili i tam chyba bardziej sie oplaca HU jeśli chodzi o rake
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 19-08-2009 o 22:24

  6. #36
    Zagraj jak ja... czekając na wpłate zagrałem sobie fr o token do 5$ duble up, najpierw wygrałem wejściówkę, potem 10$ we wspomnienym turku. Następnie pograłem troszkę SnG za 2$ z czego za dużo nie wynikło(marne kilka$) więc zapisałem się do MTT, za wejściówkę zapłaciłem 1.10$ zrobiłem rebuya i add-on'a więc mój wkład wyszedł nieco ponad 3$... po prawie 7h gry ukończyłem turniej na 1 miejscu wygrywając przeszło 470$. I właśnie tak w 2 dni zrobiłem przyzwoity bankroll. GL :]

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Twoj post ocieka zajebistością... nie mogłem się powstrzymać, bo wynika z niego, ze po prostu miales szczescie...

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    19
    Taa. Teraz 2x SM - pół melona zaliczone i koniec kariery .

  9. #39
    ja powiem tak, gram narazie na nl2, a wiec od najnizszego poziomu zaczynam, wiec mam nadzieje ze uda mi sie kiedys wejsc na wyzsze stawki, a nie stac w miejscu no i gram 3 stoly narazie i jest ok ale nie wiem jak mozna np grac 12 stolow :P
    co do poziomu do rzeczywiscie nie jest on najlepszy ale tez czasami dalem sie zlapac np. na seta, ale narazie jestem na malym plusie wiec chyba nie jest zle, w koncu to dopiero poczatek budowy bankrolla, moze jeszcze wybiore jakis drugi pokerroom, zeby nie grac ciagle w tym samym.

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez wlkp11 Zobacz posta
    Taa. Teraz 2x SM - pół melona zaliczone i koniec kariery .

    byl juz taki podobny - Chris Moneymaker