Strona 4 z 91 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #31
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    jak nie moze znalezc tych wszystkich danych na stronie swojego banku niech zadzwoni na infolinie i poprosi o informacje ktore sa potrzebne netellerowi . W czym filozofia Zel?

  2. #32
    No to bym nie pisal tego postu jak by to takie proste było... W banku nie wiedza co to jest , dzownił nawet gdzes do warszawy do centrali i też karpik :roll: napisałem z nadzeja że ktos miał podobna łamigłowke i bedze umiał pomuc...

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    ja mialem ten sam problem i dotarlem do tych informacji... wystarczyly zeby zarejestrowac sie w netellerze...
    Podam ci na przykladzie mbanku
    W pytaniach i odpowiedziach w zakladce "przelewy zagraniczne znalazlem cos takiego:

    Prawidłowo zaadresowany przelew zagraniczny powinien wyglądać tak:
    · numer rachunku: PL CC 11402004 0000 CCDD XXXX XXXX*
    · imię i nazwisko odbiorcy: JAN WIRTUALNY
    · adres odbiorcy: UL. POZIOMKOWA 10 A, 12-300 ŁOMŻA
    · tytuł przelewu: REFUNDACJA KONFERENCJI
    · nazwa i adres banku odbiorcy: BRE Banku S.A. Retail Banking, al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź
    · kod BIC/SWIFT BRE Banku: BREXPLPWMUL
    *gdzie: PL - kod kraju odbiorcy, CC - cyfry kontrolne, 1140 2004 - numer rozliczeniowy/SORT CODE mBanku, 0000 - stałe zera, CCDD - typ rachunku, XXXX XXXX - właściwy 8 znakowy numer rachunku.


    Wystarczy tylko wypytac o odpowiednie dane bank o ktory chodzi twojemu ziomkowi...
    Pozdro

  4. #34
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    witam , chce zrobic wyplate na inteligo , konto to mam zarejetrowane w netellerze. ile bedzie mnie to kosztowalo?? wiem ze neteller zaberze mi za to 1euro a czy sa jeszcz ejsakies inne oplaty? i czy inteligo zabierze mi cis za to? czy oni to beda uwazali za przelew swift? Konto neteller ma w euro zalozmy ze chce przelac na inteligo 50euro - ile bedzie mnie to kosztowalo wszystko? i ile bede na to czekal? dzieki z gory

  5. #35
    Pytanie z innej beczki. Czy neteller przekazuje moje dane bankowi, z którego bankomatu wypłacę kasę kartą neteller?

  6. #36
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    a moje pytanie powyzej jest PAMIETAJCIE!!!!!!!!!!

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Odpowiedz na 2 powyzsze posty...
    Chwytasz za sluchawke...
    Wstukujesz:

    0-0 800111 4711

    ... i po kilku chwilach masz szybka i darmowa odpowiedz na wszystkie nurtujace cie pytania

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    w FAQ napisane, ze mozna pieniadze wyciagnac na karte kredytową (tyle ile się wpłaciło),

    a z Netellera mam inną informację:

    Unfortunately, you can not withdraw your funds to your credit card. However, you have a Neteller debit card, you can withdraw it on to your debit card and after one hour, you will be able to cash it out from ATM machines
    If you have not received your debit cardm you may want to withdraw it by member wire

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Zdanie o mozliwoscie wyplaty na karte pochodzi jeszcze ze wstepnej wersji FAQ napisanej przez Kakashiego.

    Ja niestety karty kredytowej nie mam, wiec nie moglem tego zweryfikowac (wyplacam tylko poprzez karte netellera lub przelew).

    Przy jakich okolicznosciach nie mogles dokonac tej wyplaty?

    Moze ktos, kto korzysta z karty kredytowej moglby napisac jak wyglada ta procedura wplat/wyplat...

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    wpłat dokonywałem w zeszłym roku z eKarty mBanku i z karty Intelligo,
    teraz chciałem "wypłacić" poprzez zwrot wpłaconej kwoty na kartę,
    byłby to sposób bezkosztowy

    niestety w opcjach Witdraw Netellera są tylko takie możliwości:
    - check
    - Neteller debit card
    - bank transfer
    - transfer to member
    dla pewnosci wszedlem na CHAT i dostalem info j.w.