Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 96
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Ewentualnie zgłaszam swoja kandydaturę do liczenia rankingu low: 50 + 5 $
    Na Karaiby nie spierdole bo ... mi się nie opłaca , hehe.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jak juz pisalem wczesniej to nie rake lecz oplata za czas osoby obslugujacej. Wygrywalnosc na godzine osoby z low stakes jest nizsza niz osob z medium i high. Z drugiej strony na medium 10$ to na pewno nie jest za wysoka suma. Ale to szczegoly, kto bedzie chcial sie z nami pobawic i zdopingowac do lepszej gry to i tak zagra czy to bedzie 5 czy 10 (ale wydaje mi sie, ze staniemy przy 5, 10, 10, 10)

    Zrobilem update posta na 2 stronie i zostawilem tylko 5$ na low bo juz sie osoby za tyle zdeklarowaly.

    Przed SCOOPem zrobimy nowy temat: "Official SCOOP Prop Bet Topic" (czy jakos tak ) z zasadami, regulami i rankingiem, narazie dyskutujmy i zglaszajmy sie wstepnie tutaj.

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 23-02-2009 o 03:12

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    ...hm, rozumiem zajety czas ale rake dla low w postaci 20 % to nadto zawyżona suma.
    Stanko generalnie marnuje czas czytelnikom ale w tym przypadku słusznie zauważył tą nieprawidlowość.
    W sumie to masz racje Dla gracza z low liczy sie kazdy $ A ta 5$ to moze przeznaczyc na wpisowe, wiec niech bedzie5$

    Szkoda troche ze praktycznie w 4 osoby dyskutujemy. Nie ma wiecej chetnych czy jest to im obojetne jak beda wygladac zasady?
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 23-02-2009 o 08:01

  4. #34
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja wstępnie midstakes sprobuje zaatakowac .

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Goral-czyli rozumiem, ze maksymalna liczba turniejow, w ktorych moge zagrac na danym limicie, to 8?

    I o koncowym wyniku decyduja TYLKO I WYLACZNIE punkty TLB z PS za te turnieje? Czyli moge zagrac mniej, ale zeby zdobyc wieksza ilosc punktow TLB (przynajmniej dac sobie szanse na ich zdobycie) powinienem rozegrac 8?

    Co do mojego udzialu, to zdeklaruje sie przed samymi zawodami, bo nie jestem jeszcze w stanie dokladnie powiedziec, czy moj bankroll pozwoli mi na spokojny wystep we wszystkich turniejach na stawkach medium...

    A co do pieczy nad konkursem, to jestem za tym, abys Ty mial nad wszystkim kontrole, bo jednak, zeby ktos trzymal kilka tysiecy dolarow na koncie, to trzeba miec do niego, jakby nie bylo, zaufanie.

    PZDR

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Goral-czyli rozumiem, ze maksymalna liczba turniejow, w ktorych moge zagrac na danym limicie, to 8?

    I o koncowym wyniku decyduja TYLKO I WYLACZNIE punkty TLB z PS za te turnieje? Czyli moge zagrac mniej, ale zeby zdobyc wieksza ilosc punktow TLB (przynajmniej dac sobie szanse na ich zdobycie) powinienem rozegrac 8?
    W rankingu low 8, w rankingu medium 5, w rankingu high 3. Mozesz zagrac wiecej ale ich nie bedziesz deklarowal i nie beda wchodzic do rankingu. Mozesz zagrac mniej ale zmniejszasz szanse na dobry wynik w rankingu.

    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    A co do pieczy nad konkursem, to jestem za tym, abys Ty mial nad wszystkim kontrole, bo jednak, zeby ktos trzymal kilka tysiecy dolarow na koncie, to trzeba miec do niego, jakby nie bylo, zaufanie.

    PZDR
    No medium, high i all round moge zrobic, na low nie bardzo mam ochote ale mysle, ze znajdzie sie zaufana osoba.

    Jesli nie bedziesz mial rolla na medium to zagraj low, ja i Luke tez gramy low, bedzie fajna zabawa.

    Goral

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Sorki, nie doczytalem.

    Mysle, ze na 5 turniejow medium bede mial niezaleznie od tego, jak mi sie marzec potoczy, ale ze zgloszeniem zaczekam az do rozpoczecia serii (mozesz mnie wpisac ze znakiem zapytania )

    Co do high stakes, bede rowniez probowal w satelitach i przed rozpoczeciem juz mniej wiecej bede wiedzial, czy mam przepustke do 3 zawodow, czy nie.

    Nie zagram chyba low stakes ze wzgledu na to, ze jak juz mam skupic sie na czyms takim, jak SCOOP na poziomie medium, nie uznaje multitablingu i wole zagrac jeden event w jednym czasie, ale za to lepiej (mam nadzieje) i z wnikliwa obserwacja rywali.

    PZDR

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ja tam bede gral wszystkie poziomy oprocz high w jakis dziwnych eventach.

    Dodalem do zasad nastepujace zdanie:

    - Wplate wpisowego oraz oplaty dla osoby obslugujacej nalezy zrobic przed deklaracja pierwszego turnieju

    Aby nie bylo sytuacji, w ktorej ktos zadeklrauje turniej, nie zaplaci a potem zrezygnuje z wystepu jak mu nie pojdzie (podczas gdy gdyby osiagnal dobry wynik to by zaplacil wpisowe). Czyli w skrocie cos ala wystep forumowicza w Poznaniu...

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Ja się piszę oczywiście i na SCOOP i na prop bet. Chciałbym wziąć udział we wszystkich 4 rankingach, ale teraz jeszcze nie piszę się na 100%. Wszystko będzie zależało od czasu, właściwie to Góral mógłbyś wpaść na swoją starą uczelnie i zmienić mój plan tak, abym nie musiał codziennie wstawać przed 7 Wtedy zagram na bank ^^

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Slayer_pol Zobacz posta
    Ja się piszę oczywiście i na SCOOP i na prop bet. Chciałbym wziąć udział we wszystkich 4 rankingach, ale teraz jeszcze nie piszę się na 100%.
    Super, i tak narazie zgloszenia sa orientacyjne aby bylo mniej wiecej wiadomo przed SCOOPem ile bedzie chetnych. Oficjalne zapisy i zgloszenia (wraz z przelaniem kasy do osoby organizujacej) zrobimy pare dni przed SCOOPem. Wiec zapisuje Cie wstepnie na 4 rankingi.

    Cytat Zamieszczone przez Slayer_pol Zobacz posta
    właściwie to Góral mógłbyś wpaść na swoją starą uczelnie i zmienić mój plan tak, abym nie musiał codziennie wstawać przed 7 Wtedy zagram na bank ^^
    Hehe, obawiam sie, ze finansista uciekajacy od zawodu do pokera nie jest najlepsza osoba do wywierania wplywu na uczelnie wyzsza. Ale swoja droga musze sie pochwalic, ze Rektor mojej pierwszej uczelni (WSB Nowy Sacz) zadzwonil do mnie z gratulacjami .

    Goral