Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 177
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Nowy pomysł. Nazywamy się Ligą, a klasyfikacji nie prowadzimy ... coś tutaj nie tak. Więc proponuję jednak klasyfikację prowadzić. Nie będzie turnieju masters, ale możemy ustalić że liga trwa np. do czerwca i liderzy punktacji otrzymają honorowy tytuł mistrzów. Nie będzie za to na razie jakiejś kasy czy szczególnych nagród, ale może jak liga będzie się rozwijać i będzie dobra frekwencja na turkach to organizator małe conieco zafunduje Może w połowie sezonu uda się jakiś sponsoring zachaczyć itp. No tak czy siak punktację prowadzić warto, skoro i tak będziemy te turki grać co tydzień I oddzielna klasyfikacja najlepszego gracza ( według zajętych miejsc ) i najlepszego terminatora ( według ilości wyeliminowanych osób ). Będzie to malutki pretekst żeby do nas przychodzić, a przecież w pokera nie gra się tylko i wyłącznie dla kasy, a tez zeby miło spędzić czas w wyborowym towarzystwie i mieć z gry sporą satysfakcję

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    jestem z ciebie dumny piter! naprawde przylozyles sie do tematu mysle ze wszystko pojdzie gladko i z kazdym tygodniem bedzie coraz wiekszy turniej...

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    Mario ty i tak teraz pasujesz reke tylko jak musisz isc po browar

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    kolejna nowość którą chyba uda się zrealizować ( może nie od pierwszego turnieju, ale w lutym tak ). W miejscu w którym będziemy grać jest net, więc będą na żywo wyniki z turniejów

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    14
    to bedzie fajna opcja Piotrk hehe, mam pytanko, ma ktos moze ochote pociagnac ten tydzien z grubej rury?? i cos tam dzis zagrac?? pn,wt,sr,czw,no i dzis no i jutro(nepewno)):

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    29
    No to przyzwoicie Piter!

    Też mam zamiar się pojawić w poniedziałek.

    U mnie to był jeden z najgorszych turniei(j)....ku..jak to się odmienia...
    Przez cały turniej:
    1. para 88,
    2. raz KQo po 2 all inn u przeciwników(jeszcze bezpieczny stack) moim długim namysle odpuszczam, a oni pokazują Ax i Ax (jeszcze słabsze).
    Byłem pewny że którys ma AA lub KK na bank.
    3. odpadam z QJs
    4. do tego kompletny brak czutki bedąc shortstackiem. 2 razy przymierzam wejść z "gównem" typu 53o, jednak odpuszczam (przecież w koncu musi przyjsć sensowna karta) a bym wygrał.

    Ogólnie tragedia.
    W poniedziałek będzie lepiej.

    Postaram się być 8 lutego na inauguracji

    Daro

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    mariusz odłuż kasę na jutro pamiętaj że gramy do rana, i mam jeszcze w domu lotki które ostatnio do gamblingu świetnie się nadają

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    14
    nie martw sie, starczy i na jutro

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Tak Robaczku, Piotrek nam sie udal, w ogole Piotrki to fajne chlopaki hehe

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    jak tam piotrus? cwiczysz w necie loose, loose, loose game?:>