Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 82
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    No dobra, generalnie wszystko nie jest źle rozwiązanie, także do zobaczenia przy stołach.

  2. #32
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Wszystko się zgadza. W turnieju głównym "zmieści się" 80 nie 50 osób. Jeśli ktoś się boi że nie będzie miejsca w turnieju głównym gdy odpadnie z satelitki może się zapisać i do satelity i do turnieju głównego. W przypadku awansu z satelitki dostanie zwrot wpisowego do turnieju głównego ( pomniejszony o koszty przelewu, czyli ok.315 zł )

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    to jest jakas opcja, ale nie sadze zeby bylo 70 chetnych na turek za 330zl...

    swoja droga to 15zl za przelew to troche grubo

  4. #34
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Cytat Zamieszczone przez abdul Zobacz posta
    to jest jakas opcja, ale nie sadze zeby bylo 70 chetnych na turek za 330zl...

    swoja droga to 15zl za przelew to troche grubo
    Napisałem około 315 z myślą o kosztach przelewu. Może to być 0 zł. może 15...- nie mam pojęcia, myślę że komentarze do tego powinny być na jakimś forum bankowym

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    no bez przesady to jakies 50 groszy

  6. #36
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Zaszła zmiana w sponsorowaniu imprezy. Niezależnie od nagród z wpisowego Unibet funduje trzy nagrody dodatkowe. Są to wejściówki na Unibet Open - turniej planowany na 5-7 grudnia 2008 z wpisowym 1650 euro.

  7. #37
    czyli w te same dni sa 2 turki: Unibetu i Betssona? tak?

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Jakie 2 turki? Turek główny w ramach Warsaw Open jest jeden, dwudniowy. Zmienił sie tylko sponsor z Unibet na Betsson (trochę mnie to nie dziwi ). Do turnieju głównego jest satelta za 30 zł... Chyba, że to ja coś żle zrozumiałem...

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Zmienił sie tylko sponsor z Unibet na Betsson (trochę mnie to nie dziwi ) (...)Chyba, że to ja coś żle zrozumiałem...
    zrozumiałes dobrze, ale napisałeś ODWROTNIE

    zmienieł sie sponsor z Betsson'a na Unibet..

    Ps. ach te oskary

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Otóż to! To miałem na myśli właśnie

    A Oskary zataczają szersze kręgi. Betsson, w nagrodę za otrzymanie statuetki, nie jest sponsorem imprezy Made in Poland.