Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68

Wątek: Shout

  1. #31
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Doli może przenieś shouta na swój blog w końcu pojawi się tam jakieś życie od....ile to już czasu?

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    jeszcze sie zdziwicie ... szydercy

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Dobra, śmichy chichy, ankiety nie ankiety, przywróćcie już tego shouta bo na głodzie jestem

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    znczy co? admin nie umie zrobić tsk, sbyforum działało i shout jednocześnie? Nie wierzę, albo admin kalosz !!

    A, że podejrzewam, że kaloszem nie jest, to dlaczego poddaje się bez walki i idzie na łatwiznę, he?

  5. #35
    sorry Doli ale w tym momencie troche przesadzasz, pamietaj ze forum to my userzy i my chcemy shouta. dzieki nam to forum jest i dostajecie kaske za reklamy, reffki itd. wiec chociaz tyle mozecie zrobic na NAJWIEKSZYM i NAJSTARSZYM serwisie pokerowym...

  6. #36
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Mów za siebie. Ja też jestem juzerem i wcale nie chcę szałtboksa. A co do kasy za reklamy to kliknął ktoś tutaj kiedyś w jakiegoś bannera? Bo ja kilka razy przez pomyłkę kliknąłem. Ale od momentu gdy zacząłem używać AdBlock-a to już nigdy.

    jdx

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Nowym sponsorem shoutbuxa zostaje ...

    Góral

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wreszcie cisza i spokoj na forum, nikt nie krzyczy

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hmm... a mi trochę shoucika brakuje... nie mam na co spoglądać w trakcie pracy jak nie mam dość czasu, żeby kilka sitów odpalić :P

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jakos tak ponuro bez