Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 216
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    To jak rozwiązuje się problem palenia na WLP to kpina. Sygnalizowałem to kiedyś, ale nic się przez kolejne sezony nie zmienia. Gramy sobie o 19:00 w turnieju, wszystko w porządku nikt nie pali. Mija parę godzin, dochodzi do stolika finałowego. Teraz nieoczekiwanie mój znajomy z którym jeszcze przed chwilą grałem w turnieju teraz siedzi w odległości 25 cm ode mnie na cashówce i jara papierosa za papierosem, czego mi jako ciągle uczestniczącemu nie wolno.

    Albo w jedną albo w drugą stronę - pozwolić palić w całym lokalu w każdym momencie albo zabronić bezwzględnie i pozwalać tylko na zewnątrz. Oczywiście Jack jako recydywista powinien być karany podwójnie.

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    Zabronić palenia w całym lokalu !!!

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Mija parę godzin, dochodzi do stolika finałowego. Teraz nieoczekiwanie mój znajomy z którym jeszcze przed chwilą grałem w turnieju teraz siedzi w odległości 25 cm ode mnie na cashówce i jara papierosa za papierosem, czego mi jako ciągle uczestniczącemu nie wolno.
    ja nie lubie smrodu papierosowego (nawet kiedy palilem), chetnie widzialbym calkowity zakaz palenia na wtorkowych turkach, ale mozliwosc palenia w lokalu przy FT jest dla mnie akceptowalna- nie zawsze sie tam trafia

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie wiem jakie, ale jakieś reguły powinny obowiązywać i dotyczyć wszystkich. Najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba umożliwienie palenia w strefach (kanapy) z zakazem "podbiegania" do stolika na ogladanie kart podczas palenia fajka.

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Jacku troszke przeinaczasz fakty... Nie wiem czy paliles przy mnie wczesniej czy nie - byc moze nie zwrocilem na to uwagi, gdybym zwrocil dostalbys kare juz wczesniej. Szluga jarales jeszcze dyskutujac ze mna i odwrociles sie plecami ostentacyjnie jarajac go dalej mowiac, ze jest za zimno i nigdzie nie wyjdziesz po zwiekszeniu sit out do 20 min otworzyles drzwi, wyjebales fajka z wielkim rozmachem, trzasnales drzwiami i z krzykiem wrociles do stolika. Nie mow, ze obok Ciebie byli palacy nie grajacy w turnieju bo to jest ewidentna nie prawda. Moja dziewczyna siedzaca wtedy obok mnie tez musiala wychodzic na zewnatrz zeby palic, gracze siedzacy przy automatach (jakies typki z osiedla nie majacy nic wspolnego z WLP) mieli zwrocona uwage, ze we wtorek nie pali sie w lokalu i tez nie palili (owszem zarajali szlugi ale po zwroceniu uwagi grzecznie je zgasili - nie moglem im dac sit out na gre na automacie ). Nie pamietam juz czy gral jakis stolik tajczyka ale jak wiesz staram sie zwracac uwage zeby tajczykowcy tez nie palili w lokalu. Ja rozumiem Twoje wkurwienie ale decyzja o nie paleniu w lokalu to nie jest jakis moj wymysl, tylko wspolna decyzja moja i Clipcia (ktory jak wiesz pali ale mimo to w SWOIM lokalu nie jara podczas turniejow tylko wychodzi na zewnatrz). Nie ma na lidze "swietych krow" i musze karac tez moich przyjaciol bo niestety prawo jest rowne wobec wszystkich - zdarzalo sie juz wczesniej ze gracze otrzymywali kary za takie przewinienia, a wczesniej podczas tego turnieju jeden z ukaranych wczesniej graczy sam zwrocil mi uwage na palacych w lokalu, gdybym nie ukaral Ciebie byloby to co najmniej nie fair wzgledem tamtych osob. Ostentacyjnie probowales podwazac mooja decyzje, mimo ze kilkukrotnie miales jeszcze siedzac przy stole zwrocona uwage, ze jestes na sit out'cie ale mimo to probowales brac udzial w rozdaniu. Tak wyrwalem Ci karty z reki i je zrzucilem gdyz nie miales prawa raisowac w tym rozdaniu. Twoja reakcja potem nie pozostawiala wiele miejsca na inne decyzje jak DQ.

    Nie mam zamiaru dyskutowac po kilku tygodniach/miesiacach o slusznosci nalozonej kary. Zaraz po otrzymaniu sit outa mozna ze mna porozmawiac o tym (ale wole jak odbywa sie to bez krzyku i nazywania mnie przy tym faszysta albo chujem ).

    Rola sedziego na prawde nie jest wdzieczna funkcja i od dawna powtarzam, ze jesli tylko znajdzie sie ktos chetny do zajecia mojego miejsca z mila checia przekaze "przyjemnosc" przyznawania kar i sedziowania turniejow osobie, ktora bedzie chciala sie tym zajac.

  6. #36
    Musze jako palacy zgodzic sie z organizatorami WLP! Podczas turnieju powinien byc zakaz palenia w loalu. Gdyby kazdy mogl palic gdzie i kiedy chce nie dalo by sie wytrzymac przy stolikach. Gdyby umozliwic palenie "w strefach" zapewne zamieszanie zwiazanie z bieganiem w te i we w te bylo by olbrzymie. Uwazam ze dotychczasowe rozwiazania powinny zostac utrzymane...

    Nie zmienia to faktu ze fatalnie na moje morale wplywa fakt ze pod koniec turnieju (zwykle w okolicy 23.00) pala wszyscy przy bocznych stolikach a gracze turniejowi nie bardzo moga to robic. Palenie na finalowym jest dobrym rozwiazniem zwlaszcza gdy final table jest juz uszczuplony. Niepalacy moga sie nieco odsunac, a przez 2-3 osoby ktore pala nie ma takiego smogu - tym bardziej ze jak juz wspomnialem zwykle wszyscy wkolo i tak pala.

    Pozdrawiam druss25(jestembarmanem)

  7. #37
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Popieram pomysł zakazu palenia w całym lokalu dla wszystkich (graczy i gości) aż do zakończenia turnieju.

  8. #38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez druss25
    Palenie na finalowym jest dobrym rozwiazniem zwlaszcza gdy final table jest juz uszczuplony. Niepalacy moga sie nieco odsunac, a przez 2-3 osoby ktore pala nie ma takiego smogu - tym bardziej ze jak juz wspomnialem zwykle wszyscy wkolo i tak pala.
    To co mówisz to totalny absurd. Jak odsunięcie się o pare miejsc od palacego/cych ma spowodować to, że nie siedzi się w smogu?
    Co do palenia to chyba najlepszym pomysłem było by przeprowadzenie ankiety dot. przyszłych ustaleń o ewentualnym zakazi/ ograniczeniu palenia w czasie trwania CAŁEGO turnieju, ale to już leży w kwestii organizatorów.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    Rodowity Łodzianin
    Posty
    31
    Jestem za niepaleniem w lokalu w czasie trwania turnieju!

  10. #40
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Widzę, że nie wszyscy do końca skumali o co mi tak naprawdę chodziło, ale ok, gadajcie sobie o paleniu...

    Nie Jani, nie przeinaczyłem absolutnie nic z tego co napisałem! Było DOKŁADNIE tak jak opisałem. I nie mów mi, że nikt wtedy w lokalu nie palił, bo umrę ze śmiechu... Nigdy bym się tak nie wkurwił jak wtedy, gdyby nie było to tak jak to opisałem. I nie, nie paliłem tego papierosa nadal, tylko od razu go wyrzuciłem. A ty mogłes mnie po prostu poinformowac, że pomimo zimna na zewnątrz w lokalu się nie pali i bym wyszedł, nie trzeba było robić z siebie wielkiego szeryfa. Dostawałem już od Ciebie wcześniej sitouty i jakoś nikomu za to głowy nie urwałem (choć też dostawałem za kompletne bzdury - patrz akcja z Rado - pijanym w trupa skarżypytą)...

    A jeśli już jesteśmy przy tym temacie - ja jestem za obsolutnym zakazem picia alkoholu podczas trwania ligi. Inni nie mogą zdzierżyć smrodu fajek? A ja nie znoszę smrodu piwska (wiecznie rozlewanego) i tego jak mi ktoś dmucha w nos wyziewami po wódce... Ma być sportowo? To niech będzie zarówno bez fajek jak i alkoholu! Mówią coś o tym przepisy, według których gramy? Dlaczego ja mam cierpieć podczas gry, bo inny ma ochotę się napić?