Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69
  1. #31
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja chyba czegoś nie rozumiem moi drodzy koledzy ze stolicy... Zamknęli nam kasyna, teoretycznie nie ma gdzie grać, a ani w Alternatywnym, ani w After Darku nie ma za dobrej frekwencji na organizowanych turniejach. O co chodzi? Na WLP przychodzi 50 i więcej osób, a na turek za 330 dziś zebraliśmy cudem 10? Za 220 zł zagrało niewiele więcej? Tylko w tym wątku przez ostatnich kilka dni na czwartek i piątek zapowiadało się kilku graczy, którzy się nie pojawili. Przecież ktoś te turnieje dla nas organizuje i poświęca swój czas na to, żebyśmy mieli gdzie i z kim grać. Osobiście uważam, że jeżeli gracze mają turnieje w dupie to niedługo i organizatorzy będą mieli w dupie graczy... Mi by się nie chciało na miejscu Clippera siedzieć w lokalu i czekać, aż łaskawie ktoś się zjawi. Więc apeluję o liczniejszą frekwencję w kolejnych turkach organizowanych w obu warszawskich lokalach!

  2. #32
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    A moze komplikuje troche sytuacje to, ze praktycznie taki sam turniej odbywa sie w AD i Alternatywnym w tym samym czasie? W czwartek w AD w turnieju za 220 gralo 14 osob. Nie wiem jaka byla frekwencja u Clippera, ale mysle, ze na pewno z korzyscia dla graczy byloby gdyby w tym czasie odbywal sie jeden turniej trzydziestoosobowy zamiast dwoch pietnastoosobowych. Idealnie byloby gdyby organizatorzy jakos sie dogadali i takie same turnije sie nie pokrywaly.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie wiem co się dzieje. Przecież ustawa tak na prawdę nic w stanie prawnym nie zmienia. A u Clippera jest miło, sympatycznie, ludzie opowiadają kawały. Wczoraj wygrał JD, cytuję: "Ty to mi do pięt nie dorastasz" Nie zaplujcie monitorów.

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Odprzyszłego tygodnia turnieje w AD i Alternatywnym nie będą się ze sobą pokrywały. Frekwencja na naszym czwartkowym 220 była dokładnie taka sama jak w AD...
    To w dalszym ciągu jest mało... Były dni, że w 4 różnych lokalizacjach w Wwie (Hilton, Hyatt, AD i Alternatywny) potrafiło zagrać równocześnie jednego dnia prawie 200 osób...

  5. #35
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    zgadzam sie z Twoim apelem JD ale zauważ że ostatnie kilka miesięcy kasyna miały na tego typu turkach dokładnie taką samą frekwencje a czasem nawet mniejszą.. na 330 do hiltona zbierał sie jeden stól, a 220stki w hyattcie byly czesto odwoływane z powodu braku frekwencji... ludzi przyciągają wysokie wpisowe i jakies dodane wartosci od sponsorów bo tak to wola sobie odpalic turek w sieci i siedziec na dupie w domu.. mi akurat to nie jest niepotrzebne aby pograc na zywo w gronie znajomych pyskow ale obawiam sie ze jestem w mniejszości..

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Chyba dokładnie o to chodzi. Jak wpisowe jest 80 - 110 PLN to i ludzie się znajdują. Gdy wpisowe sięga 220+ PLN - graczy przyciągają nagrody dodane. Niestety czasy się zmieniają, w kasynach nie ma gry i trzeba dostosować się do nowej rzeczywistości.

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    W turku za 110 w poniedzialek byly 2 osoby chetne:/. O 20 bylo ok 8 graczy (z Janimi Clipperem licząc). Do kasyna tez ludzie chodzil na rulete czasem wtopic czy BJ przy okazji.niektorych tez pewnie przyciagał nastroj(nie wiem moze sie lubli polansowac)w klubach bedzie chyba z tym Ciezko.U nas w kraju chyba nie ma jeszcze mody grania turkow live, malo z nas gra dla przyjemnosci(dlatego ja chodze tylko na turki), wiekszosc traktuje to jako coś co pozwoli im sie utrzymac i dlatego nie oplaca im sie grac live bo nagrody marne itp. Ale to tylko moje przywatne zdanie ofcourse.

    PS.JD gatuluje Top 2 w czwartek,1 w piatek (masz szczescie ze nie nie bylo mnie i moich call-i z dupy i trafiania 1-outera na allinach na flopie , jak to na nieumiejacego grac bereta przystalo)

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    PS.JD gatuluje Top 2 w czwartek,1 w piatek (masz szczescie ze nie nie bylo mnie i moich call-i z dupy i trafiania 1-outera na allinach na flopie , jak to na nieumiejacego grac bereta przystalo)
    Nie pamiętam, który JD był w piątek, ale jak grałem heads-up'a to już go przy stole nie było. Gratulacje Milus.

    Przecież jak ktoś ma ochotę, też się może w klubie "polansować" - zawsze będzie zabawniej. Ja myślę, że wszystko się rozkręci. Kluczem do wszystkiego będzie jakaś Liga High Stakes, jak to miało miejsce kilka lat temu. Graczy było dużo, pule spore, w mastersowej puli znalazło się chyba ze 40k PLN a sponsor dokładał świetne nagrody (pamiętam, że były bilety na mecze ligi angielskiej, kieszonkowe na zakupy w Londynie i wiele innych).

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Wczoraj wygrał JD,
    rozumiem ze to Twoj salonowy żart na rok 2010 , bo no comprendo , ale jeszcze bardzo wczorajszy jestem

    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta

    Przecież jak ktoś ma ochotę, też się może w klubie "polansować"
    MMP nikt nie lansuje sie lepiej niz Ty zapewne masz magistra w WSBiL

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    rozumiem ze to Twoj salonowy żart na rok 2010 , bo no comprendo , ale jeszcze bardzo wczorajszy jestem



    MMP nikt nie lansuje sie lepiej niz Ty zapewne masz magistra w WSBiL
    Wygrał w kategorii dowcip dnia, a nie w turnieju Turniej wygrał Milus.

    Magistra mam na 2 uczelniach: WSGnG i WSSiP (Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie oraz Wyższa Szkoła Słońca i Pogody)