Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    Dęblin - zapomnij - nawet nie możesz mieć dziur w zębach bo odpadniesz ze względów zdrowotnych (informacje od osoby, która przechodziła rekrutacje).
    LOL!

    Oczywiście możesz z tego powodu zrezygnować z dęblina. Ale moim zdanie lepiej pojść przed badaniami do dentysty i sobie zęby wyleczyć

    Nawet przy badaniach na II klasę czyli na amatorskie latanie szybowcami wymagane są zdrowe/wyleczone zęby więc o czym Ty w ogóle mówisz?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 10-10-2009 o 19:41

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja pierdole jeszzcze ten wątek sie ciągnie chyba juz na cos sie zdecydowales
    jak nie to ja mam robote
    jestes na pelnym morzu na statku a wlasciwie wisisz obok niego i malujesz biala linie jak skonczysz zaczynasz od nowa bo na poczatku juz sie zaczyna rdza itd...

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    -druga opcja - łatwiejsza ale i bardziej kosztowna - prywatna szkoła w Warszawie, założona przez aktualnych pilotów, kontrolerów ruchu, kapitanów itd itp. Czas nauki (minimum) 3 lata - w zależności od czasu i siana jakim dysponujesz, koszt około 150-160 tys. Ale moim zdaniem warto, oczywiście jeśli na prawdę chcesz i Cię stać.
    Jak się ta szkoła nazywa?

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    pierwsza z brzegu z google

    RUNWAY PILOT SCHOOL

    Generalnie i tak zaczynasz od licencji turystycznej PPL(A), ktora mozesz zrobic w kazdym aeroklubie. Potem robisz zawodową, budujesz nalot i zdobywasz kolejne uprawnienia. Do liniowej daleka droga

    Poza tym duzo ludzi szkoli sie w stanach. Jest taniej, maja lepsza infrastukture, od cholery lotnisk i spory ruch w powietrzu.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    0
    Poolecam politechnike wałbrzyską