Zobacz wyniki ankiety: Nowy sezon !!!

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecna formuła

    8 42.11%
  • Obecna formuła na zmianę z rebuy unlimit za 30 zeta

    4 21.05%
  • Obecna formuła w wersji unlimit

    7 36.84%
Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 336
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    ja przyszedłbym chętnie ale mogę dopiero ok. 20.00 więc jak będziecie grać turniej od 18.00 to się już nie łapnę

    co do rebuyów jest mi to obojętne

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Zgadzam sie z pajakiem.Przed wiekszymi turniejami tez sa grane rebuy`e, (jakies side eventy) i przewaznie jest formula 50 unl.rebuy, wiec jakis trening pokory , a zarazem time`ingu bedzie na miejscu. Wiec ....wnioski same sie nasuwaja...unl.byl by lepszy

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    pod względem puli lepszy jest unl., ale pod względem gry i ilości graczy formuła unlimit jest gorsza, bo część osób na samo hasło rebuy 50 nie przyjdzie na turniej, wiedząc jak do tej pory wyglądały rebuy-e, i to że ktoś powie że teraz będzie normalna gra bo rebuy kosztuje 50 zeta to i tak nie wszystkich to przekona.

    takie jest nasze zdanie, ale poczekamy na opinie pozostałych osób i wtedy zrobimy zgodnie z większością opinii.

    pozdr,

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    hehehe wszyscy macie racje ...
    i powstaje dylemat

    ale jakbym mial sie do ktorej wersji przekonac to wolalbym nl rby
    jak ktos rzeczywiscie ma przyjsc to przyjdzie zobaczyc ze ten nl bedzie normlany - bo mi sie tak rowniez wydaje ze bedzie normalny
    a lokalni bywalcy bilardowni ktorzy z nami graja zobacza przy okazji ze te rebuye sa normlane

    a pula bedzie bardziej kusic (ale pewnie nie duzo bardziej bo zauwazcie ze jedna racja wyklucza druga )

    edit: pepis a twoja wypowiedz sie tyczy jednego turnieju czy wszystkich ?
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 20-11-2008 o 05:24

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    oczywiście tylko ewentualnego dzisiejszego

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Mozna zrobic tak ze zagramy dzisiaj ten turniej o 20. wszytsko zalezy od tego ile osob bedzie chetnych na turniej. ja i tak pewnie przyjde o 18 albo 19. wczesniej przed turniejem mozna jakis stolik chwile pograc.
    To jak??/ Gramy o 20???

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Jest duza szansa, ze tez sie pojawie, ale napewno nie wczesnie jak kolo 19-20. Mowiac "ten" turniej macie na mysli juz ten rebuy 50 tak ?

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Nie. Liga sie dzisiaj nie zaczyna. dzisiaj zagramy taki turniej z takim wpisowym zeby kazdemu w miare odpowiadal. najprawdopodobniej cos kolo 100zl nie mniej.
    Czyli w takim razie umawiamy sie na 20 na turniej.

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    a stolik przed turniejem ktos sie wybiera?

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    przecież ty nie lubisz stolika