Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Wydaje mi się że jeżeli ktoś chce to moze zorgaznizować 2 ligę z wyższym wpisowym po co kombinować

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Dokładnie.
    Niech liga będzie jednolita.
    Żeby zamieszania nie było.
    A liga trochę wyższa jest w poniedziałek (przynajmniej była do tej pory)

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    ...a co wy na ten pomysł - w każdy w ostatni czwartek miesiąca można zagrać coś oryginalnego np: H.O.R.S.E , Tajskiego lub coś innego ???
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 17-09-2008 o 15:45

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Słuchaj nic nie stoi na przeszkodzie abyś zorganizował jakiś turniej od czasu do czasu... Ale liga to liga i nie ma sensu wprowadzać zamętu

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Pitshot, w poniedziałki grywamy rebaje bez ograniczeń + różne boki (nawet na dość grube znajdziesz chętnych) , wiec jest szansa zagrac o sensowniejszą pule. choć trzeba też przyznać, że taj ostatnio wygrywa i ciężko nas od niego oderwać, ale jak wymyślisz coś fajnego to zapraszamy z organizacją tego w poniedziałek. niech ten czwartek zostanie ligą low na stałe by ludzie nie musieli się zastanawiać czy jest teraz pierwszy czy czwarty czwartek miesiąca.

  6. #36
    Narazie poniedzialki umarly, a co bedzie dalej to zobaczymy...mam nadzieje ze nastapi jakas szybka reaktywacja, ale jak pokazalo zycie do tego potrzebny jest jeden czlowiek - niezastapiony jak sie okazuje.

    pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    "Było ich trzech, w każdym z nich inna krew, ale jeden przyświecał im cel", "Ci Wspaniali ludzie nie powrócą juz, Nie powrócą już, nie!"

    DuzySlon

    PS Zbyszku, Michale, Grzegorzu czy piosenki mowia prawde.

  8. #38
    Oj Sloniu widze ze humorek dopisuje po kolejnym wypitym browarku ja mysle jednak ze na Zbyszka bedziemy mogli jeszcze liczyc i mam nadzieje ze sie nie myle.

    pozdrawiam

    PS Zbyszku czy moglbys sie odniesc do tej kwesti...mozemy na Ciebie liczyc czy masz juz nas dosyc?
    Ostatnio edytowane przez arczibalt ; 18-09-2008 o 23:29

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Tak z nostalgia chciałem przyłączyć się do biadolenia.

    DuzySlon

  10. #40
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ta... to były czasy.... pamiętacie te pierwsze turnieje z wpisowym 11 czy 22 zł?
    ja w każdym badź razie nie wrócę skoro pytasz Słoniu, ale wierze że wśród młodego i świeżego narybku znajdą się osoby , którę zadbają o prowadzenie turniejów.
    Prezes - liczymy na Ciebie