Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    No chyba, że ja coś źle zrozumiałem, ale w pierwszym poście na tej stronie napisał, że od poniedziałku go nie ma

    Iktor - ja w ogóle nigdy nie grałem na żywo, więc do niczego nie jestem przyzwyczajony

    Moi znajomi i ja dopiero się uczymy grać. Taką grę traktujemy jako spotkanie towarzyskie przy piwku. Wiadomo, że najszybciej uczysz się grać grając (a raczej przegrywając) z lepszymi od siebie, niemniej jednak to żadna przyjemność siedzieć przy stole, mając pewność, że się zostanie 'ogolonym'. Dlatego też stawki być może niewielkie.

    Z drugiej strony jak tak poczytałem troche forum, to 50zł od osoby to nie jest znowu tak mało jak na towarzyską grę... ? Mylę się?

    M.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    Wszystko zależy kto gdzie gra.. Pieniądz jest pieniądz, i żadnymi się gardzić nie powinno

    Co do tego Twojego określenia "ogolonym" - wypiję 3-4 piwa, i raczej to Ty ogolisz mnie - a tak na poważnie, bardzo chętnie zajrzę tak jak mówiłem, o ile się to wszystko jakoś uda zgrać (ludzie, czas, miejsce) i wtedy się przekonamy jak jest u Was z poziomem (ja jestem na niskim:P)

    Jeśli chodzi o piątek, to jestem wolny od godz. 16:30 do białego rana

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    A ja wlasnie w pracy wrzutke dostałem, wiec mi pasuje sobota - im pozniej, tym lepiej (21? 22?). Co wy na to? Byłby jeszcze na pewno moj kolega jeden, wiec mamy trochę miejsc wolnych.

    M.
    Ostatnio edytowane przez majki_ ; 08-07-2009 o 11:57

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    mi by najlepiej pasowało Piątek/Sobota ale najlepiej gdzies od 19/20

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Ja mam turniej w magica w sobotę, ale na 20 powinienem zdążyć. Bardziej pasuje mi sobota niż piątek - to na pewno. Jeśli będzie dość osób chętnych, to przecież Bartek (mój kumpel) może dołączyć później chwile, prawda? Czy to tak nie działa?

    Pytam, bo graliśmy tylko raz do tej pory i chyba wlasnie na zasadach turniejowych, a nie 'cashowych' - tzn, kazdy dostal po tyle samo zetonow, na wpisowe każdy dał X i juz. Jak Ci się skończyły żetony to juz dokupowania nie było.

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    jak będą wolne zetony to z tego co wiem nie będzie problemu.

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    majki załatwiłes juz miejsce ?? bo z tego co tam czytałem to żetony i karty masz.

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Tak, mam. Dzisiaj podskocze do Leszka i pogadam, ale nie sadze, zeby byl z tym problem.
    Glupie moze pytanie - taka gra na zetony w pokerka nie jest hazardem w takim slowa znaczeniu, ze ktos moze miec problemy jak sobie w knajpce grasz?
    Pytam, bo czasami przy grze w mtg (magic: the gathering) ludzie zabraniali nam grac jak widzieli kostki do gry i karty...

    M.

    A jeszcze jedno - trzeba chetnych policzyc, bo poki co doliczylem się 4 (Czarek, Iktor, Ja, Bartek) - być może jeszcze jeden moj kolega (na razie nie wie) i kolezanka (tez jeszcze nie moze potwierdzic)

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Podajcie mi proszę na PW wasze nr telefonow, tak bedzie najlatwiej sie zdzwonic..

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Idea grania upadla, bo uzbieralo sie 4 chetnych.

    Jesli bysmy grali to 20-21 nowe bemowo, knajpa serbska 'śliwowica grill'