Zobacz wyniki ankiety: (?) Czy jesteś za tym by BlaCha przestał być moderatorem?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    35 34.65%
  • NIE

    66 65.35%
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 98
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Doli: utworz drugie subforum bocznicy pt. "grono" (nazwa pasuje jak ulal imo) i niech miejsce na takie watki bedzie tam (takie szambo forumowe) i niech wpisy tam nie pojawiaja sie w "nowych postach" jesli sie da. Zainteresowani (duze slowo) i tak tam wejda, inni nie beda wchodzic w droge.
    Toż przecież niemal to samo zaproponowałem.
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Ja nie chce ich ignorowac, ja ich po prostu nigdy nie chce widziec na oczy, bo Trias spojrz prawdzie w oczy - "piszemy opowiesc" to jest dno rozrywki i modowie (modzi?) powinni sie tu kierowac wlasnym rozsadkiem i macie tu moje poparcie.
    To, że komuś się temat nie podoba nie jest żadnym powodem do jego zamknięcia/skasowania.
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Jest jeszcze jedno co mnie razi - nie uwazam ze shout powinien byc tylko dla niektorych, ale indy na przyklad ma 6 razy wiecej wpisow tam niz postow na forum i irytuje mnie to troche, ktos odnosi podobne wrazenie?
    Nie, ja odnoszę wrażenie, że już nie masz się czego czepić Shoutbox to w zasadzie tyle co chat, czemu nie miałby tam pisać kto chce i kiedy chce? Zresztą, zawsze jest jeszcze opcja "Dodaj XX do Listy Ignorowanych".

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha Zobacz posta
    Nie ma sensu żebym ten krótki czas poświęcał na użeranie się z innymi o koncepcję wypowiedzi na forum, tak więc sam chętnie zagłosuję za tym by przestać być modem i tak też zrobię.
    Rozumiem, że to jest forma podania się do dymisji. Amen. Nikt tęsknił nie będzie...

  3. #33
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Wynik głosowania, jak i wypowiedzi w tym wątku wskazują na coś wręcz przeciwnego.

  4. #34
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie zawsze większość ma rację... PiS też jakimś cudem wygrał kiedyś wybory...

  5. #35
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nooooo..... "osiągnięcia" tego kołka są rzeczywiście imponujące!!

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    wlasnie za taki brak szacunku (i to nie tylko dla blachy, bo takie teksty obrazaja nas wszystkich) jestem za tym, zeby blacha zostal. Personalne rozgrywki na tym forum siegnely juz dna...

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    warsaw czemu nie zalozyles tematu o konsolach na specjalistycznym forum konsolowym?

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Personalne wycieczki się zdarzają, bo niektórzy panowie nie potrafią czasami odwiesić ego na kołek. Stąd kłótnie o to, czyja słuszność jest słuszniejsza. Dno to nie jest. Dna jeszcze nawet nie widać, spokojnie

    Co do BlaChy to niech zostanie, przydaje się chyba pomagając Doliemu. IMHO problemem nie jest jego wycinanie wątków/zamykanie tematów, ale raczej styl, w jakim to czasami robi. Odrobina elegancji a'la Kirek i byłoby gites.

    Jeszcze w sprawie demokracji - tej nie wyobrażam sobie na forum. Dlaczego admin miałby ponosić odpowiedzialność za nie swoje decyzje?


    popijając JD pozdrawiam serdecznie

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    ?
    serio uwazasz, ze to to samo co zabawa48 i piszemy opowiadanie?

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Jesli chodzi o Pana warsawa to dla mnie najlepsze sa popisy jezykowe(chodzi mi o "angielskie" wstawki a nawet trafil sie tytul nowego tematu w jesyku angielskim).