Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    to jest IMO lepsze niż freerole - jeśli nie ma limitu czasowego lub ilościowego

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    niekoniecznie, bo z tego co pamiętam to te Shasty są grane w limita, a to musi być jeszcze bardziej ogłupiające niż freerolle (no, może tylko jeszcze bardziej od freerolli uczy samodyscypliny i cierpliwości)

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Bynajmniej. Debile nie mogą walić allinów PF, więc imo jest to lepsze niż normalne freerolle.
    A 60 lat nie można w nich grać, bo jest limit bodajże 90 dni od daty zarejestrowania

  4. #34
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    no i co z tego, że nie walą AI, jak masz nonstop akcję raise/raise/raise/cap pot z ATC?

    A co do freerolli, to też nie można uogólniać, bo logiczne jest, że granie np freerolla z pulą 50$ na 5000 graczy jest nonsensem, ale wystarczy odrobinę wysiłku, by znaleźć dobre okazje i nie jest tak, że lecą ci co chwilę AI pf.

    Dalej sie będę upierał, że rozpoczęcie przygody z pokerem od freerolli może być całkiem pożyteczne, bo uczy dyscypliny, pozwala "otrzaskać się" z grą i przede wszystkim bezboleśnie (czyt. bez wdupcenia sporej kasy) przekonać się, czy w ogóle nadajemy sie do tego sportu.

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Wiece moze, ile srednio graczy maja FreeRoll na FTP dla promocji Iron Man Challenge ( najblizsze chyba 8 listopada )

    Dzieki

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    no i co z tego, że nie walą AI, jak masz nonstop akcję raise/raise/raise/cap pot z ATC?
    Widać dużo w tych turniejach grałeś Zazwyczaj jest po prostu tak, że połowa stolika limpuje, żeby zobaczyć flopa.

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Bardzo chciałem w nich grać, bo w czasach kiedy zaczynałem, nie było za dużo innych promocji poza freerollami i jakimiś groszami na start (np darmowe 3$, o promocjach w rodzaju Poker Strategy nei było wtedy mowy), ale pamiętam, że udąło mi się zagrać ze dwa razy, skuteczna rejestracja graniczyła z cudem, więc dałem sobie spokój
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 12-11-2008 o 15:42 Powód: usunięty zbędny cytat