Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 332
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Ja tez moge zagrac choice'a, ale bez jakichs wyszukanych odmian pokera, o ktorych nie mam pojecia :P Potraktuje to jako spotkanie bardziej naukowe i licze na dobra wole ze strony innych co do pomocy podczas gry

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    dzięki czorny,

    odnośnie choice-a, ja potraktuje stolik dokładnie tak jak ślepy

    pozdrawiam, nie obiecuję że będę na 100%

    czorny kiedy wracasz?
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 03-09-2008 o 16:14

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    WRZ
    Posty
    8
    Kamil nie zasłaniaj się urodzinami. Radość z wygranej jest jak najbardziej na miejscu i tu nie mam żadnego "ale". W końcu gramy żeby wygrywać, by się cieszyć. Tylko troszkę kultury - i tutaj nie pomyśl że pije do ciebie - cieszyłeś się ok jednych to raziło bardziej innych mniej. Sam się wkur... jak ci spadała każda ręka nawet najsłabsza i wogóle hehheheheheeheh ale to luz. Nie wiem czy zauważyłeś że Michał nie jest jedyny którego coś razi, jest jedynym który potrafi o tym wprost powiedzieć. Mógłbym pisać post za postem o tym i o tamtym zawodniku i jego zachowaniu - oczywiście między Kamilem i Michałem istnieje w tym względzie szczególna więź- już nie raz usłyszałem mniej lub bardziej głupie gadki do mnie lub kogoś przy stoliku. Ale Panowie i Panie emocje trzymamy na wodzy. Jak myślicie jak to wygląda na zewnątrz kiedy klienci baru siedzą przyglądają sie , może nawet chcieliby zagrać ale boją się że zostaną wyzwani od fiszy i tym podobnych. Wogóle się nie roztrząsając nad tym tematem mam dość gówniarzycy przy stole, od teraz jak będą miały miejsce takie ekscesy jak ostatnio ( oczywiście kamil nie pije do ciebie )nie będe się patyczkował. Regulamin ma kilka mocnych argumentów na takie sytuacje(i tu nieważne czy to będzie się tyczyło mojej osoby czy też ktokolwiek z was będzie się czuł obrażony itp) Można grać można żartować i tworzyć miłą atmosfere ale jak mi jakiś gówniarz pierd... coś za uchem o moich jądrach to mnie to wkur..... delikatnie
    Peace&Love

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1
    Na początku chciałem powiedziec , że jest mi niezmiernie miło ze moge sie wypowiedziec w gronie tak zacnych ludzi mowie to bez zadnych aluzji ( zebym sie nie spotkał potem z jakims atakiem) Moim skromnym ale to bardzo skromnym zdaniem kazdy ma swoj styl zachowanie zarowno jak odpada -dotyczy turnieju czy wygrywa 9 8 off na A J co dotyczy turnieju rowniez. Zdazyło sie nie raz słyszałem kaaaaman na poł klubu (lecz był to głos nie jednej osoby ), czy tez głos kur.... roniez na pół klubu ( zadziej ale to tez nie była jedna osoba. Nie chce tu personifikować( długo tego słowa w googlach szukałem:P:P) ale wydaje mi sie ze jak kazdy bedzie siebie pilnował to bedzie to duzo lepiej wyglądało i nie bedzie trzeba juz poruszac tego tematu ...

    A tak pozatym to ciepło dzis jak na wrzesień

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    nie zasłaniam się urodzinami - sam przeprosiłem za swoje zachowanie osoby które źle się poczuły lub je uraziłem, jednego jestem pewny - nikogo nigdy nie obraziłem przy stoliku nazywając go fishem, donkiem czy tym podobnym!!! a sam wielokrotnie musiałem przyjąć to na klate, na ostatnim turnieju również to usłyszałem od jednej osoby która odpadła ze mną w rozdaniu. Tyle, następnej takiej sytuacji z mojej strony już nie będzie - 33 lata obchodzi się na szczęście tylko raz

    pozdrawiam

    ps. jeżeli w trakcie turnieju usłyszę od kogokolwiek hasło typu fish, zgłoszę wniosek o sitout-a na minimum 30 minut - zgodnie z regulaminem
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 04-09-2008 o 08:26

  6. #36
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    58
    Przesadzacie z tym 'fishem'. Nie jest to w koncu obelga i nie nalezy tego traktowac osobiscie. Nie widze nic strasznie zlego w nazwaniu kogos 'fishem' jezeli tylko jest to zrobione kulturalnie. Jest to pewnego rodzaju element gry, ktory mozna dostrzec na kazdym turnieju, nawet bardzo powaznym [Patrz Phill Hellmuth, chociaz on przesadza]. Kazdy ma prawo skomentowac rozdanie w ktorym bral udzial i skomentowac zagranie swojego przeciwnika. Oczywiscie - kazdy gra jak chce i tu bron boze nie chodzi o to zeby zmuszac kogos do zmiany swojej gry. Mozna to chociazby podpiac pod trash talking. Liczy sie STYL, bo inaczej wyglada powiedziany normalnym tontem tekst "niezle przyfishowales" a inaczej jak ktos wstaje i sie wydziera "TY FISHU JEBANY", "Skurw..." itp. Zwracam uwage na PRZEKLENSTWA. Najwiekszym problemem jest wlasnie wydzieranie sie na caly glos; rynsztokowe slownictwo i ostre wjazdy personalne w stylu "Jestes miekkim chujem robiony". Ja jak sobie powiem "kurwa" kiedy odpadam z turnieju w nienajszczesliwszych okolicznosciach to robie to pod nosem, a nie na caly klub. Apeluje o odrobine opanowania przy stole, bo jak tak dalej pojdzie to liga zostanie w koncu wyrzucona z lokalu.

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    WRZ
    Posty
    8
    A z urodzinami to ci powiem w realu o co mi chodziło kamilu ...... A z fishem to jest taka historia że nie każdy za bardzo rozumie co to pojęcie oznacza. Dogrzebałem się takiej definicji
    Fish -
    "Płotka", "leszcz". Slangowe określenie w świecie pokerowym na gracza który przegrywa często z braku umiejętności. Bardzo często spotykany epitet w pokerze online, który można usłyszeć po przegranym rozdaniu ze słabą ręką przeciwnika."
    ... i jak dla mnie jest ono używane za często i straciło swoje znaczenie w pokerowni. Ale to tylko moje zdanie. Jeremy popieram.
    Peace&Love

    p.s. Kamil nie przesadzaj za fisha się obrażać. Słyszałem przy stolikach "lepsze " epitety a fish jest jednym z pojęć pokerowych więc nie wiem czy sit-out bedzie na miejscu - no ale jak cię to obraża to juz czyń jak uważasz
    Ostatnio edytowane przez zolty ; 04-09-2008 o 15:51

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    hehe kamil moze cie tak 'fish' boli bo jestes fishem ? heheh
    to byl joke oczywiscie a tak na powaznie to poprostu myslmy logicznie ... i zachowujmy sie kulturalnie

    nie wiem czy ogladaliscie WSOP HORSE z tego roku ale tak jak jechal Scotty Nugen ze swoim przeciwnikiem to ja jestem na prawde slaby przy nim

    a jezeli chodzi o moje zachowanie bo kamil na pewno zaraz do niego uderzy to nie pamietam kiedy ostatnio na lidze zachowalem sie niekulturalnie, fakt ze przy stolikach sie zdarza ale to nie jest topic tego postu :P
    aaa i szkoda ze was na mastersie nie bylo bo piotrusiowi o. tez zdrowo jechalem a on nie pozostawal mi dluzny ... ale wszystko jakos generlanie odbylo sie na usmiechu i shake hand na koniec
    trash talking jest czescia tej gry a ja go bardzo lubie :P ale hamsto nie jest - i tego sie trzymajmy

    ps. kurwa piorun mnie dzisiaj trafil (powaznie) i stracilem cenne punkty w lidze trzeba sie zebrac bo side bety nie beda czekac CMON !

  9. #39
    Wyniki 2 turnieju:
    1. George
    2. Pająk
    3. KrzychuNVQ
    4. Paweł
    5. Agnieszka
    6. Jogi
    7. Alfior
    8. Jaro
    9. Pepis
    10. Olo
    11. Zbiru
    12. Żółty
    13. Pari
    14. Pleban
    15. Biały
    16. Błażej
    17. Darek
    18. Kurczak
    19. Kamil
    20. Dudek
    21. 100kilo
    22. Baca
    23. Sokół
    24. Mariusz
    Do puli ligowej 170zł

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    samo fish - luz, gorzej i jest to nie do przyjęcia jak dodawane jest tak jak pisze jeremy - jakieś przekleństwo, tego na pewno nie będę tolerował - tyle w temacie.