Strona 4 z 68 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #31
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Gral tez z tego co pamietam 100/200 na bossie, w tym hu z luzakiem. Wiec to nie jest jakis kosmiczny przeskok w stawkach.
    W tym sezonie gra Nick Cassavetes, nie znam jego gry ale domyslam sie ze to amator. Moze pojawi sie jakis Baxter albo Laliberte. Jedna taka fiszka to wystarczajacy powod by usiasc do stolu. Laak, Elezra czy Hellmuth nie prezentuja jakiegos strasznie wysokiego poziomu. Wiec mozliwe ze uwaza ze ma edge nad czescia regow tez. Majac bankroll nie widze powodow zeby nie usiasc do takiej gry. Nie mowiac juz o tym ze wyrabia sobie marke pod przyszle deale.

    edit
    a jego zagranie z A6 imo standardowe, nie moze raisnac flopa ani turna, raise na riverze jest dyskusyjny, wyglada bardzo silnie, bez jakiejs crazy history mysle ze standard tutaj to call. Przynajmniej dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez kielbax ; 25-02-2009 o 02:11

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Eastgate to mistrz swiata i nic dziwnego, ze go zaprosili.
    Ja to bym tym mistrzostwem tak się nie podniecał. Gold to też niby mistrz świata, a Hellmuth to nawet jedenastokrotny...

    jdx

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    no tak, ale w porownaniu z ostatnimi dwoma mistrzami, eastgate to naprawde swietny zawodnik, calkowicie nieprzypadkowy.

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    moim zdaniem zagranie eastgate byla katastrofalna.ja jestem troche konserwatywnym graczem ,ale raise na river to i bym ja zrobil,grajac z durrem mimo to uwazam ze eastgate jest dobrym ,bardzo mlodym graczem.zobaczymy ,czy tylko w tym jednym rozdaiu wyglada jak"sierota".nawet jezeli te 200.000 czy 500.000 przegra to z glodu nie umrze a moze sie troche nauczy,co jest bezcenne :P

    nah nah warsaw do turniejowego mistrza ,jakim jest hellmuth to duzo eastgate brakuje,11x byc mistrzem to chyba nie jest jakis przypadek,a jak na live highstakes eastgate gra to my nie wiemy...

    kielbax nie moge sie z toba zgodzic co to laaka.tym bardziej jezeli porownujesz go do elezry i hellmutha(pisze o cash thl).moim zdaniem laak gra barzo dobrze,a inne brunson ,forest czy harman uwazaja go za bardzo dobrego gracza.

    bedzie gral demidov?

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Lol raise na river? Ja bym się nad callem zastanowił, zresztą widać że ucieszył się że wygrał. Bił tylko 65 67 może 68, nikt nie pomyślał że durr mieć seta albo strita z flopa?

    A co do umiejętności Eastgeta to jest to bardzo dobry zawodnik i sobie bez trudu poradzi.

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jasne jawny fold na river przeciez durr musial miec kk jennifer tilly virus? lol

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Call jest bezpieczniejszy, a durrrr'a ciężko wygonić z rozdania. Za duże ryzyko, bo durrrr może mieć strita, wiadomo że z różnymi kartami wchodzi do gry.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Oczywisty call, ale tylko idiota robi tutaj raise, przypominam że grają na deep stackach.

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja grać w pokera nie umiem, ale sądząc z reakcji graczy, to był wręcz oczywisty raise. Nie wiem czy tak było w istocie, ale chyba można by było takie zagranie uzasadnić. Jeśli się dobrze orientuję, durrrr jest bardzo agresywnym graczem. Jego bety na 3 streetach niekoniecznie muszą więc oznaczać tak dużą siłę, jak w przypadku bardziej solidnych zawodników. Można się więc spodziewać, że przynajmniej od czasu do czasu przeciwnicy starają się reagować na jego zagrania kontragresją, nie stawiając go na nic mocnego np. w rozdaniu takim jak powyżej, bluff-raisując z jakimś busted drawem. On jest rzecz jasna tego świadom, więc też luźniej takie zagrania sprawdza.
    Oczywiście tak tu sobie tylko dywaguję, bo nie mam pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości. Ale skojarzyło mi się to z tym rozdaniem:

    Tutaj też niby Townsend miał easy fold, a jednak sprawdził i to nie z tripsem, a z drugą parą. Zagranie wydaje się kiepskie, ale, o ile sbrugby nie był na mega tilcie, to chyba jakieś uzasadnienie miało...