Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    103
    dwa punkciki w tą czy w tą... co to ma za znaczenie skoro ostatni turniej wygrywam;P a i masters przecież zarezerwowany dla prezesa
    A propo tego turnieju w Firmie to może się N4kai przejade ale to jeszcze bedziemy gadać

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    8
    taaa marzenia nic nie kosztują nie?

    powodzenia pfff :P

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Cytat Zamieszczone przez sssylwia90 Zobacz posta
    Witam : ))

    Chyba mamy małą awarię
    Wyniki ostatniego turnieju są nieprawdziwe :P
    Także proszę się nie nastawiać (Pietras), że będzie tak łatwo mnie wyprzedzić bo jeszcze mi się dwa punkciki doliczą )

    Pozdrawiam serdecznie odwiedzających ;]
    Muszę Cię niestety zmartwić - jedyną pomyłką była zmiana kolejności przy wynikach dziewiątego turnieju, ale punkty policzyłem Ci dobrze (za 4 miejsce), co możesz sprawdzić wykonując takie oto działanie:
    157,24 (suma po 9 turnieju) - 140,66 (suma po 8 turnieju) = 16,58.

    Wyniki już poprawiłem.

    Klasyfikacja się nie zmienia...

    Wasza rywalizacja na pewno będzie ciekawa, ale ja też nie zamierzam odpuścić

    Cain.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Tak czytam co piszecie i ... szkoda pisać. Na ostatni turek przychodzi Andriu i zrobi z waszymi nadziejami, wygórowanymi ambicjami porządeczek. Co niektórych sprowadzi na ziemie. Pamiętajcie jedyną osobą która może się mu przeciwstawić, która ma tyle odwagi i silnej woli oraz cierpliwości jestem JA. Pragnę dodać męskie „ rybeczki” że trudno wam będzie wyprzedzić Sylwie, dlaczego? stańcie przed lustrem i powiedzcie sobie prawdę, z czym do ludzi.

    I raz i dwa i Pietras lige wygra
    I trzy i cztery to wszystko są baiery
    I pieć i szeć to Sylwia mistrzem jest.

  5. #35
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Jeśli bawimy się w typowanie to:

    1) Faktycznie Sylwia gra najbardziej regularnie. Ale trzeba wygrać, żeby być pewnym zwycięstwa w rankingu - czy Sylwia jest do tego zdolna?
    2) Pietras to fish , dwa razy wygrał a w pozostałych turniejach był daleeeeeko - nie ma farta nie ma wina
    3) Cain - wiadomo - mega fish, bez szans. Pewnie znów odpadnie pierwszy...
    4) Legacy - gdyby miał choć połowę umiejętności co wzrostu, to mógłbym na niego postawić ze 2 złote. Ale niestety...
    5) Kewin - hmm... bądźmy szczerzy...

    Stawiam więc na... N4kai'a - jest na mega rush'u - powinien rozwiać wątpliwości zainteresowanych.

    That's all Fiszki
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 25-11-2010 o 08:11

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Chyba ktoś pominął jeden bardzo istotny fakt, może mało związany Pokerem. Rodzina to duża siła i zauważają to tylko Ci którym do życia nie jest potrzebna nikotyna i ketonal. Chociaż z jednym muszę się zgodzić jak komuś idzie to idzie, ale cóż rush przychodzi i odchodzi. Rodzina to jednak rodzina i to jeszcze z Regularsem w składzie. Stawiam na rodzinę!!!.

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Legacy, co Ty bierzesz?

    Ja też to chcę!!!

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Kto bierze lepszy towar się okaże w najbliższy Wtorek.

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    8
    Nie mogę pozwolić na wątpliwości co do ostatecznej klasyfikacji ale jeśli powiecie, że moim sukcesem nie będzie wygranie ligi na pierwszym miejscu bez wygranego turnieju to muszę Wam powiedzieć, że dwa razy byłam już blisko jeden słusznie przegrałam z n4kaiem a drugi oddałam kochanemu mężowi :P
    dzięki mnie jest w ogóle na drugim ale nawet bez wygranego turnieju jestem z siebie dumna bo to dopiero mój drugi sezon )
    I z raczkowania powoli stawiam coraz pewniejsze kroczki

    Jeśli chodzi o następny turniej to mocno dopinguje Skonia!!!!
    Może powinien zmienić swojego strażnika kart bo ten mu chyba pecha przynosi (załatwimy mu kasztanka )
    Niech mu karta idzie bo mu się należy:]
    Powodzenia

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Za co mu się należy? Skonio fishuje w tym sezonie i tyle

    Będzie pierwszy historyczny Masters bez szefa :P

    Co do Twojej gry, a raczej miejsca w rankingu - już dawno mówiłem, że jesteś ewenementem w naszej punktacji.
    Twoich wyników w tym sezonie nie można umniejszać - faktycznie postępy czynisz w tempie zastraszającym dla rywali.
    Gdybyś jeszcze wygrała ligę bez zwycięstwa, byłby to sukces tym bardziej spektakularny.

    Mimo wszystko nie będę Ci życzył powodzenia - zostawiam je dla siebie :P

    Do zobaczenia.

    Cain.